PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sto lat.
(15 znaków)
0
@justfootball nie zaczynaj.
0
@NaFazieHitman 911
2
@Jaca27 Jak bzy oraz frezje,
Tak kwitną poeeeeeezje!
1
@Vhaeraun Do miejskiego samochodziku oraz poruszania się głównie po mieście jak najbardziej OK.
Inna sprawa to nie wiemy w jakiej części Polski się poruszasz, jakich warunkach - czy możesz sobie pozwolić na zakup całorocznych.
3
@justfootball https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/p960x960/27788516_184731658794727_5909012951584219273_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=7aed08&_nc_ohc=TZWtwmZ_ShsAX9t2uMa&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=536f160e50a9169daf49744657a07076&oe=5EC4DD7B ( ͡♥ ͜ʖ ͡♥)
2
@Misiekmisiowaty2000 Ty to jesteś wariat.
6
@Coutinho007 xD
4
@lukas10 to jest dzik a nie jakiś tam Lautaro. https://i.wpimg.pl/1200x0/d.wpimg.pl/712189188--112774414/dzik.jpg
0
@xVENUMx młody to byłem dobre kilka lat temu. Teraz to po mału zaczynam być stary zgred :D
0
@Zoker chyba, że znowu się zakopie autem u klienta ...
2
@IronSanHybrid https://a.allegroimg.com/s360/112bdc/eed744b44c119d8e4c91abd5e853
0
@AnnaMarianna parsknąłem śmiechem na samą myśl
10
@Kurkmen kiedyś zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dał bym sobie za nią rękę uciąć... i wiesz co? i bym teraz kur** nie miał ręki...
0
@Walker mają rozmach skur...
0
@Szicek10 Brak wpisu.
0
@DonAndrzejos Coutinho out, Malcom in.
5
@FC1899Barca degustatorka.
1
@xVENUMx niech to, że tyskie to jeszcze z puszki.
4
@Transu96 Xbox tfu.
1
@Piotr89Sand dobrze, że nie mam tego problemu - cały rok na zimowych.
6
Chce ich na moim pogrzebie. Inaczej nie przyjdę.
1
@BarcaInfo ta technika, ten drybling ( ͡☉ ͜ʖ ͡☉) wielki Rakitic.
8
@eckov nie, z kartonów.
1
Skoki narciarskie + kwarantanna =
0
@Xwowrak Nie prościej sobie skręcić blanta?
1
@DanielOOL Forest Green Rovers (domowe), wyjazdowy PSG.
2
@barcafan9512 Za twardy materac? W czasie desantu rzucałem się na drut kolczasty aby inni mogli przejść.
7
@barcafan9512 Kiedy byłem na wojnie, już o 4 rano piłem popołudniową herbatę.
2
@cat_r37 Neymar Neymar Neymar.