3

Sto lat.
(15 znaków)

0

@justfootball nie zaczynaj.

0

2

@Jaca27 Jak bzy oraz frezje,
Tak kwitną poeeeeeezje!

1

@Vhaeraun Do miejskiego samochodziku oraz poruszania się głównie po mieście jak najbardziej OK.
Inna sprawa to nie wiemy w jakiej części Polski się poruszasz, jakich warunkach - czy możesz sobie pozwolić na zakup całorocznych.

2

@Misiekmisiowaty2000 Ty to jesteś wariat.

6

4

0

@xVENUMx młody to byłem dobre kilka lat temu. Teraz to po mału zaczynam być stary zgred :D

0

@Zoker chyba, że znowu się zakopie autem u klienta ...

0

@AnnaMarianna parsknąłem śmiechem na samą myśl

10

@Kurkmen kiedyś zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dał bym sobie za nią rękę uciąć... i wiesz co? i bym teraz kur** nie miał ręki...

0

@Walker mają rozmach skur...

0

@Szicek10 Brak wpisu.

0

@DonAndrzejos Coutinho out, Malcom in.

5

@FC1899Barca degustatorka.

1

@xVENUMx niech to, że tyskie to jeszcze z puszki.

4

@Transu96 Xbox tfu.

1

@Piotr89Sand dobrze, że nie mam tego problemu - cały rok na zimowych.

6

Chce ich na moim pogrzebie. Inaczej nie przyjdę.

1

@BarcaInfo ta technika, ten drybling ( ͡☉ ͜ʖ ͡☉) wielki Rakitic.

8

@eckov nie, z kartonów.

1

Skoki narciarskie + kwarantanna =

0

@Xwowrak Nie prościej sobie skręcić blanta?

1

@DanielOOL Forest Green Rovers (domowe), wyjazdowy PSG.

2

@barcafan9512 Za twardy materac? W czasie desantu rzucałem się na drut kolczasty aby inni mogli przejść.

7

@barcafan9512 Kiedy byłem na wojnie, już o 4 rano piłem popołudniową herbatę.

2

@cat_r37 Neymar Neymar Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?