3

@IronSanHybrid burza idzie, gaś komputer.

4

@donleo12 xD serio

1

@Jaca27 Suwałki xD w końcu na podlasiu.

1

@Ramos9248 oczywiście https://i.ibb.co/5nMM2PV/15832262378922.jpg
Pamiętaj o maseczkach.

1

@TrzecieOko zdrówko

0

@NemeZis93 też mam 2.0 tdi cffb

0

3

@BarcaInfo dej mi

0

@arraco nie.

0

@jeyx77x boski Giroud :D

3

@xVENUMx a ja mam firmową skode i w d**ie spalanie xD

0

@lucas/catalan wiadomo Kira.

0

@BorzyKrzys oczywiście. Dla zdrowotności.

0

Arnold ulalala ładnie

1

@justfootball oczywiście, że Alba Flores ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@lucas/catalan Liczba filmów: 818. Prawie jak M jak miłość :D

1

@lucas/catalan oznaczenie*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zbanowany sprzedać

8

@Lisek Ruscy pranksterzy

1

@MesQueUnClub96 wdrażanie 5g co zrobisz...

1

@barcelonaLM ciekawe czy Zbychu Stonoga będzie xD

4

7

0

@MarioVeB! Odezwiemy się do Pana.

4

@messi564 Jesus, Richarlison, Osimhen, Werner, Milik ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?