7

@Coutinho007 co ty. Jest masa Hiszpanek co ma fajny "przód".

0

4

@Antimadridista~ w punkt.

5

@capoN droga z pierwszeństwem łamanym, dla bezpieczeństwa sygnalizacja w lewo jak najbardziej jest zalecana i tak również czynię.

2

@LeoMessi1994 dla zdrowotności

2

@busquets5 lepiej martw się o swoją posadę w drużynie panie Busquets

0

@kamiVeB nowa 9. W sam raz za grubego

0

@kamilo0066 strzelił gola Barcelonie i transfer cyk

1

@LucaBrasi ja mam zwykłą LG za stówe (z marketu) od ponad 3 lat i jest git.

3

@szkutnik91 a to ci niespodzianka.

0

@matirix20 pizze i sushi

0

@4drian0 Aguero nie będzie grzał ławy także pozycja 9 nie jest dla Messiego.

0

@MSN1998 Lech Roch Pawlak

2

@Junngeas następna

2

@maatiixx szkoda, że nie kebaba na cienkim z sosem ostrym.

0

@PatrychoO ewentualnie ze smakowych sprawdź cbsa limon, naranja. Mate Green też ok ale dla mnie za delikatna.

1

@PatrychoO Mocna, sama mięta. Smaku limonki nie uświadczysz.

1

@PatrychoO znośne.

0

@ArterkHD Hudson Odoi, Kubo, Sarr, Neres, Raphinha, F. Torres, D. James ...

1

Trzymaj się tam @VamosRakieta w tej Sevilli.

1

@betonito zaraz po konferencji Verrattiego.

3

@BarcaInfo jestem na tak.

0

@Ghotti Ankara, Ankara Messsiiiii!

44

Poniedziałek 31 sierpień 2020. Ousmane Dembele kolejny dzień bez kontuzji. Miłego poniedziałku ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 może chłop w szoku był.

0

@BarcaInfo xD dobry agent

0

@increase zazdaszczam. U mnie zaczęło właśnie padać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?