PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Coutinho007 co ty. Jest masa Hiszpanek co ma fajny "przód".
0
@capoN najlepiej to być właścicielem bmw.
https://img2.dmty.pl//uploads/201907/1563012364_mlq2ax_600.jpg
4
@Antimadridista~ w punkt.
5
@capoN droga z pierwszeństwem łamanym, dla bezpieczeństwa sygnalizacja w lewo jak najbardziej jest zalecana i tak również czynię.
2
@LeoMessi1994 dla zdrowotności
2
@busquets5 lepiej martw się o swoją posadę w drużynie panie Busquets
0
@kamiVeB nowa 9. W sam raz za grubego
0
@kamilo0066 strzelił gola Barcelonie i transfer cyk
1
@LucaBrasi ja mam zwykłą LG za stówe (z marketu) od ponad 3 lat i jest git.
3
@szkutnik91 a to ci niespodzianka.
0
@matirix20 pizze i sushi
0
@4drian0 Aguero nie będzie grzał ławy także pozycja 9 nie jest dla Messiego.
0
@MSN1998 Lech Roch Pawlak
2
@Junngeas następna
2
@maatiixx szkoda, że nie kebaba na cienkim z sosem ostrym.
0
@PatrychoO ewentualnie ze smakowych sprawdź cbsa limon, naranja. Mate Green też ok ale dla mnie za delikatna.
1
@PatrychoO Mocna, sama mięta. Smaku limonki nie uświadczysz.
1
@PatrychoO znośne.
0
@ArterkHD Hudson Odoi, Kubo, Sarr, Neres, Raphinha, F. Torres, D. James ...
0
@tadzik447 https://i.ytimg.com/vi/3i7HyjKOE2w/maxresdefault.jpg
1
Trzymaj się tam @VamosRakieta w tej Sevilli.
1
@betonito zaraz po konferencji Verrattiego.
3
@BarcaInfo jestem na tak.
0
@Ghotti Ankara, Ankara Messsiiiii!
44
Poniedziałek 31 sierpień 2020. Ousmane Dembele kolejny dzień bez kontuzji. Miłego poniedziałku ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 może chłop w szoku był.
1
@IronSanHybrid https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qDemsFQ5g2cClOCfll36cMOoDkalP8Ss,w400.jpg
0
@BarcaInfo xD dobry agent
0
@increase zazdaszczam. U mnie zaczęło właśnie padać.