1

@msmsms tak.

1

Ankara Neto ! ! !

2

@TraperWWL Ankara Dembele!

1

@pauletaa nie podoba.

0

@Encore Lyon - Nîmes

0

@DawidM110 na LaRambli.

1

@lucas/catalan zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy

0

Barto po dymisji


0

@Encore Tęskniłem za Tobą . . .

2

@NaFazieHitman szefu nabija opinie :D

1

@kaamil1910 ale Arnolda to Ty szanuj.

0

@BarcaInfo jak dzieci.

0

Po co jakieś Neymary, mamy Konarada.

0

Cou jak poszedł :O

0

Brawo Busi ! ! !

1

@kuz już 8 ... szkoda gadać

0

@Vhaeraun czysta

1

@PlanetFCB na bogato, ze wszystkim.

0

@aleksande_r Dam 4 i zabieram ze szwagrem.

0

@msmsms Nie ma hajsu.

0

@VIPER2712 szuka siłowni.

2

Projekt chyba w paincie robiony

1

@itmustbejoke jaki anorektyk

1

@Jakchcesz nie ma reguły. Bywa, że co 2 dzień, a czasem i po tygodniu najdzie ochota.

3

@Jakchcesz Oczywiście. Mango loco, ultra violet lub doctor.

0

@justfootball Boli ich piękna Ester!

4

@MesQueUnClub96 będziesz żył

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?