0

@_kiesio szybkość odtwarzania x1.5 xD taki myk.

1

@IronSanHybrid hej Grażynka lubisz sok?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

2

@Nihas szkoda kasy #overpriced

1

@Nihas pewnie chodziło mu o koszt "zrobienia" ... Chociaż kto wie ..

0

@Cariones xD a Hazard za 120 tys lepsza opcja.
@Transu96 ja wczoraj trochę zarobiłem na otw grubego. Kupione po 150 tys, 10 min później sprzedane za 185.

0

[fifa players]
Ale karta Ansu POTM nono https://www.futbin.com/21/player/25701/ansu-fati

0

12

@Hubso najpierw trzeba mieć wolny respirator

0

@Wilczeq #TeamEsterExpósito

0

@xVENUMx na pewno ten kto ma lawete.

3

@HK23 duet Ziobro i Stonoga ojj działo by się :D

2

@Isso89 oczywiście.

1

Gruby z kartą OTW w fifie. No ładnie. Ciekawe jak z ceną będzie

8

@IronSanHybrid jaki wirus? Jaka pandemia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 szkoda, że nie ps :(

3

@Szicek10 jaka epidemia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LucasW123 rozgrywka na + w porównaniu do 20. Za to menu trybu UT to jakiś żart.

1

Wuja i nie ma chu*a!

2

@kewin otoczenie xD a co Antek nie potrafi otworzyć gęby?

0

@Janas11224 amigos < 3

1

@PieN

klasyk :D

0

Już jutro w pismakach. "Navas wymusza transfer do Barcelony" .

0

Kutinnioooooo < 3

6

Live szybko poszło xD

0

@Transu96 japońskie wozidła zawsze na propsie.

0

@Transu96 coś normalnego w końcu a nie tylko żużel lub porter.

0

Boli Was wielki szon?

2

@Mario96w jaki szon?

1

Oh my son xD
Czuje pogrom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?