PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_kiesio szybkość odtwarzania x1.5 xD taki myk.
1
@IronSanHybrid hej Grażynka lubisz sok?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ...
2
@Nihas szkoda kasy #overpriced
1
@Nihas pewnie chodziło mu o koszt "zrobienia" ... Chociaż kto wie ..
0
@Cariones xD a Hazard za 120 tys lepsza opcja.
@Transu96 ja wczoraj trochę zarobiłem na otw grubego. Kupione po 150 tys, 10 min później sprzedane za 185.
0
[fifa players]
Ale karta Ansu POTM nono https://www.futbin.com/21/player/25701/ansu-fati
0
@LionelM95 tak
2
@wroclawianin89 https://dragonmask.pl/img/uploads/corona_filter_52_5e342d7ce8b55_700.jpg
XD
12
@Hubso najpierw trzeba mieć wolny respirator
0
@Wilczeq #TeamEsterExpósito
0
@xVENUMx na pewno ten kto ma lawete.
3
@HK23 duet Ziobro i Stonoga ojj działo by się :D
2
@Isso89 oczywiście.
1
Gruby z kartą OTW w fifie. No ładnie. Ciekawe jak z ceną będzie
8
@IronSanHybrid jaki wirus? Jaka pandemia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 szkoda, że nie ps :(
3
@Szicek10 jaka epidemia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LucasW123 rozgrywka na + w porównaniu do 20. Za to menu trybu UT to jakiś żart.
1
Wuja i nie ma chu*a!
2
@kewin otoczenie xD a co Antek nie potrafi otworzyć gęby?
0
@Janas11224 amigos < 3
1
@PieN
0
Już jutro w pismakach. "Navas wymusza transfer do Barcelony" .
0
Kutinnioooooo < 3
6
Live szybko poszło xD
0
@Transu96 japońskie wozidła zawsze na propsie.
0
@Transu96 coś normalnego w końcu a nie tylko żużel lub porter.
0
Boli Was wielki szon?
2
@Mario96w jaki szon?
1
Oh my son xD
Czuje pogrom.