3

@NeroTFP gdzie ciepły .. pizga i leje u mnie xD

1

@Transu96 jest ryzyko jest zabawa.

0

@FCMichalo podnieśli już raz, nadal nie ma na rynku. Za dobry jest. Cena pójdzie do góry to jest pewne.

2

[fifa players]

@PatrychoO mogliby podnieść widełki Felixa. W pizdu kart mam do sprzedania xD chodzą pogłoski, że może podbić nawet do 60k.

4

@Blanco16 pomyśl gdzie leży przyczyna. Może po prostu chu***o kosisz ^^

1

@RobiS same thing bro

0

@DaPi smacznego

1

@PatrychoO rynek w fifie jest jak giełda dla ułomnych. Także wszystko się może zdarzyć. Jedno jest pewne, wszystkie karty pójdą do góry po 6 października.

1

@PatrychoO ja zarobiłem ponad 150k na Fekirze. Podnieśli widełki hehe

0

@Rust_Cohle Van Persie.

1

[fifa players]
Kurła nie chce ktoś kupić złotego Suareza ...?
Rzadkość na webapp xD Jedyne 90 k. xD

0

@AlwaysBlaugrana aż mi się cofneło na samą myśl..

0

@Cobra303 fakt nie opinia

3

Kurła co się porobiło, barca strzela w doliczonym czasie gry :OO

0

Sędzia robi co może by pomóc zawodnikom Celty xD

0

0

Przyjął to na klate!

0

Szefu jaki szczęśliwy :D

0

Fati mordooooo !!!!!!!!

4

Jest Busi, będzie chodzić piłeczka!

1

@BarcaInfo Sergio xD

0

@fortunate_son ok godzinę przed meczem.

0

@czółkovsky matko bosko

0

@l0Messini nie dogodzisz ...

2

@DaPi "będzie nie będzie" zdecyduj się.

4

@IronSanHybrid król ALIBABA! :D

0

@TaKeSe dobra. Tylko trzeba mieć dobrego speca co ogarnia tą markę do bieżącego serwisowania itd.

0

@OnlyCules oczywiście, że prawilne 1.9 tdi.

0

@piotr_styk wszystko co miałem zainwestowałem w karty.

0

@messi564 vpn na USA i jazda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?