PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP gdzie ciepły .. pizga i leje u mnie xD
1
@Transu96 jest ryzyko jest zabawa.
0
@FCMichalo podnieśli już raz, nadal nie ma na rynku. Za dobry jest. Cena pójdzie do góry to jest pewne.
2
[fifa players]
@PatrychoO mogliby podnieść widełki Felixa. W pizdu kart mam do sprzedania xD chodzą pogłoski, że może podbić nawet do 60k.
4
@Blanco16 pomyśl gdzie leży przyczyna. Może po prostu chu***o kosisz ^^
1
@RobiS same thing bro
0
@DaPi smacznego
1
@PatrychoO rynek w fifie jest jak giełda dla ułomnych. Także wszystko się może zdarzyć. Jedno jest pewne, wszystkie karty pójdą do góry po 6 października.
1
@PatrychoO ja zarobiłem ponad 150k na Fekirze. Podnieśli widełki hehe
0
@Rust_Cohle Van Persie.
1
[fifa players]
Kurła nie chce ktoś kupić złotego Suareza ...?
Rzadkość na webapp xD Jedyne 90 k. xD
0
@AlwaysBlaugrana aż mi się cofneło na samą myśl..
0
@Cobra303 fakt nie opinia
3
Kurła co się porobiło, barca strzela w doliczonym czasie gry :OO
0
Sędzia robi co może by pomóc zawodnikom Celty xD
0
@ObiektywnyKibic121 w punkt
0
Przyjął to na klate!
0
Szefu jaki szczęśliwy :D
0
Fati mordooooo !!!!!!!!
4
Jest Busi, będzie chodzić piłeczka!
1
@BarcaInfo Sergio xD
0
@fortunate_son ok godzinę przed meczem.
0
@czółkovsky matko bosko
0
@l0Messini nie dogodzisz ...
2
@DaPi "będzie nie będzie" zdecyduj się.
4
@IronSanHybrid król ALIBABA! :D
0
@TaKeSe dobra. Tylko trzeba mieć dobrego speca co ogarnia tą markę do bieżącego serwisowania itd.
0
@OnlyCules oczywiście, że prawilne 1.9 tdi.
0
@piotr_styk wszystko co miałem zainwestowałem w karty.
0
@messi564 vpn na USA i jazda.