0

Alaba heuehehheh

0

Szybko się zaczęło xD

0

Kaszaaaaankaaaaa jedziemy

1

@Kluivert_P dobry wybór. Smacznego.

0

Dobry skład.

1

@BarcaInfo jeszcze trochę i będzie drugi Adama xD

3

@klopx tak to jest ...

0

Olmoooooo jazda!

0

@justfootball Lipsk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Atalanta jazda!

4

@FCBeSeM oczywiście

0

@ksobi tak.

0

@kkbarca trzeba spać żeby rano wstać

30

@BarcaInfo byli rozczarowani ale grał do końca ... ciekawe.

1

@Bykunn okładka xD

0

@Janas11224 Nie chce mi się teraz walić kodami silników. Kończę robotę.
Chcesz pogadać to zapraszam PW :). Nie ma co robić spamu w temacie.

0

@Janas11224 dłubnięte 2.0 tfsi. Jeszcze zostanie Ci 100k na picie i paliwo.
Ewentualnie zostaje cupra + mody i też wyjdzie "znośnie" fiansowo.

0

@Janas11224 "widać ze absolutnie nie znasz się na takich autach skoro mówisz ze to wciąż tylko golf" - ciekawa teoria.

"sam mam sportowego golfa " wiedziałem ....

Mega auto do zabawy to jest a45 lub foka rs - którą miałem okazję jeździć jakiś czas. Jeśli chodzi o prowadzenie, trzymanie to golf jest daaaaaaaaleko w tyle. Tyle ode mnie.

0

@Transu96 Torres ( ͡o ͜ʖ ͡o)

1

@Janas11224 nie zmienia to faktu, że to wciąż golf.
Jeśli chodzi o zdjęcie @fcbarcafan19
* Rotiformy zawsze na propsie.
* Auto paskudne
* Dobra dupa.

1

@VamosRakieta całuski

4

@kolo123 barany xD

0

Rakitic nie w tą stronę

4

@ranger3120 sprawny, jeżdżący.
Np. Focus mk2, astra h itd

2

Piękny wieczór!!

2

Aouar nieźle kręci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?