PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alaba heuehehheh
0
Szybko się zaczęło xD
0
Kaszaaaaankaaaaa jedziemy
1
@Kluivert_P dobry wybór. Smacznego.
0
Dobry skład.
1
@BarcaInfo jeszcze trochę i będzie drugi Adama xD
3
@klopx tak to jest ...
0
Olmoooooo jazda!
0
@justfootball Lipsk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dawid445 https://www.kiep.pl/img47/2016/09/24/57e5e3aac5885.jpg
9
@lucas/catalan https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Atalanta jazda!
4
@FCBeSeM oczywiście
0
@ksobi tak.
0
@kkbarca trzeba spać żeby rano wstać
30
@BarcaInfo byli rozczarowani ale grał do końca ... ciekawe.
1
@Bykunn okładka xD
0
@Janas11224 Nie chce mi się teraz walić kodami silników. Kończę robotę.
Chcesz pogadać to zapraszam PW :). Nie ma co robić spamu w temacie.
0
@Janas11224 dłubnięte 2.0 tfsi. Jeszcze zostanie Ci 100k na picie i paliwo.
Ewentualnie zostaje cupra + mody i też wyjdzie "znośnie" fiansowo.
0
@Janas11224 "widać ze absolutnie nie znasz się na takich autach skoro mówisz ze to wciąż tylko golf" - ciekawa teoria.
"sam mam sportowego golfa " wiedziałem ....
Mega auto do zabawy to jest a45 lub foka rs - którą miałem okazję jeździć jakiś czas. Jeśli chodzi o prowadzenie, trzymanie to golf jest daaaaaaaaleko w tyle. Tyle ode mnie.
0
@Transu96 Torres ( ͡o ͜ʖ ͡o)
1
@Janas11224 nie zmienia to faktu, że to wciąż golf.
Jeśli chodzi o zdjęcie @fcbarcafan19
* Rotiformy zawsze na propsie.
* Auto paskudne
* Dobra dupa.
1
@VamosRakieta całuski
4
@kolo123 barany xD
0
Rakitic nie w tą stronę
4
@ranger3120 sprawny, jeżdżący.
Np. Focus mk2, astra h itd
2
Piękny wieczór!!
2
Aouar nieźle kręci