1

Hehehe główne zdjęcie hehehe

4

@jacob345 zbyt ofensywnie. To trzeba na spokojnie Pjanic-Busi-Frenkie.

6

@Bamboleo ja tam nic nie mam do Graneruda. Nawet szacunku.

1

@SteuerFreiMoney to trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć.
Decyzja środowiskowa, plany, szukać terenu najlepiej pod usługi komercyjne itd. Ogólnie wszystko jest do zrobienia. Tylko trochę roboty.
Posiadam firmę, ogólnie 2 działalności zarejestrowane (pozdrawiam przy okazji urząd skarbowy :) ), także myślę, że wiem jak radzić sobie w naszym głupim systemie Państwowym.

1

@SteuerFreiMoney Jak będziesz szukał pracownika/wspólnika to jestem pierwszy :D

15

@mat32 chłopaki to są w agencjach towarzyskich. My jesteśmy młode wilki.

7

0

1

Od ponad 10 minut jestem kibicem Realu Sociedad i już mnie ten Madryt wk****a ...

3

@Pewex szczelaj w opony. W gta działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

0

@ShawnC ja czekam aż będzie konferencja tego pana na camp nou: https://i.iplsc.com/krzysztof-rutkowski/000A06SVS2VAS34B-C122-F4.jpg

1

@lucas/catalan rude najpiękniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VenoM może chcieli go podwieźć do roboty

2

@FC1899Barca to nawet nie jest śmieszne ...

1

@clyde po robocie jak najbardziej chętny.
W sumie godny przeciwnik bo nie grałem od grudnia? w fife :)

2

0

Polak rodak na ławce Liverpoolu :D

1

@lucas/catalan w sumie Lacy Lennon i Alex Coal też bym wziął pod uwagę ale ... Nia była pierwsza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@lucas/catalan Wybór oczywisty Nia Nacci.
Tfu na hejterów ;*

5

Kurła ci dalej klękają xD

0

@KORTIS nie.

28

@Jacu327 dla Ciebie pan Moriba.

1

@tomFCB riba.

2

Adama się smaruje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?