PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hehehe główne zdjęcie hehehe
4
@jacob345 zbyt ofensywnie. To trzeba na spokojnie Pjanic-Busi-Frenkie.
6
@Bamboleo ja tam nic nie mam do Graneruda. Nawet szacunku.
1
@SteuerFreiMoney to trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć.
Decyzja środowiskowa, plany, szukać terenu najlepiej pod usługi komercyjne itd. Ogólnie wszystko jest do zrobienia. Tylko trochę roboty.
Posiadam firmę, ogólnie 2 działalności zarejestrowane (pozdrawiam przy okazji urząd skarbowy :) ), także myślę, że wiem jak radzić sobie w naszym głupim systemie Państwowym.
0
@Quavosk https://i1.memy.pl/obrazki/83691032366_.jpg
1
@SteuerFreiMoney Jak będziesz szukał pracownika/wspólnika to jestem pierwszy :D
15
@mat32 chłopaki to są w agencjach towarzyskich. My jesteśmy młode wilki.
7
Pamiętajcie jak będziecie mieli ważnych gości:
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/03/normal/LhJ5ElxpKEFoUNAe98ZLZVUpkVP5AUtf.jpg
0
@Dzemix111 ta
1
Od ponad 10 minut jestem kibicem Realu Sociedad i już mnie ten Madryt wk****a ...
0
@kuz https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/w11-przesluchanie-pojechales-do-niej-rowerem-przez-park-tak-bylo-no-pytam-sie-tak-bylo.jpg
3
@Pewex szczelaj w opony. W gta działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@xVENUMx https://i1.memy.pl/obrazki/6e0b599684_ja_sie_go_pytam_czym_jezdzi_.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie mordo :D
0
@ShawnC ja czekam aż będzie konferencja tego pana na camp nou: https://i.iplsc.com/krzysztof-rutkowski/000A06SVS2VAS34B-C122-F4.jpg
1
@lucas/catalan rude najpiękniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Cariones
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VenoM może chcieli go podwieźć do roboty
2
@FC1899Barca to nawet nie jest śmieszne ...
1
@clyde po robocie jak najbardziej chętny.
W sumie godny przeciwnik bo nie grałem od grudnia? w fife :)
2
@IronSanHybrid hehehe
0
Polak rodak na ławce Liverpoolu :D
1
@lucas/catalan w sumie Lacy Lennon i Alex Coal też bym wziął pod uwagę ale ... Nia była pierwsza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@lucas/catalan Wybór oczywisty Nia Nacci.
Tfu na hejterów ;*
0
@kosiarz92 a potem https://www.xdpedia.com/obrazki/nie_ide_jutro_do_roboty_pracowac_na_tego_zlodzieja_44943.jpg
5
Kurła ci dalej klękają xD
0
@KORTIS nie.
28
@Jacu327 dla Ciebie pan Moriba.
1
@tomFCB riba.
2
Adama się smaruje xD