ParadoX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skołyszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa! No sory ale ten pedał to dzisiaj był chyba z Madrytu. Ide spać..
0
Kartka jak najbardziej zasłużona. Gdyby zawodnik Getafe nie podkurczył nóg, bądź Pique by inaczej trafił to mógłby chłopowi nogi połamać. Zresztą w piłkę trafić nie mógł więc niepotrzebnie tak atakował.
0
Widać ludzie, że nie rozumiecie tego newsa..
0
sory 0 - 1 z Numancia
0
Nie stracił z Numancia rok temu. Inauguracja sezonu gdzie było 0 - 0. W barwach Sportingu przegrał już z Barcą 3 - 0.
0
Broń Boże żeby obaj nasi podstawowi obrońcy nie dostali po kartce bo jakoś boję się o środek typu Milito Marqez.
0
Nie dobrze się dzieje. Kolejna złamana noga na boisku. Ryzyko zawodowe, wiem.. ale jak się na to patrzy to strach w piłkę grac.
0
joseppe
tylko podziel to jeszcze przez 4 bo policzyłeś miesięcznie a nie tygodniowo. No i średnia średnią ale wielu zarabia niewiele ponad 1000zł a te 3000 wynika z tego że urzędasy biorą bo kilkanaście.
0
Bardzo ładny gest. Ale powiedzmy sobie szczerze, w porównaniu z tym co zarabia i zarobił to jak jakby pan Nowak z pod 7. dał 2 zł.
0
Mix10 Nie powiedziałem że przekleństwa ani nic takiego. Ale nie ważne. Pozdro. Idę spać ;)
0
mix10 w to ile kto kibicuje się nie wdajmy bo bez sensu. Jeszcze bardziej bez sensu jest to że jedziecie swojego zawodnika, gdyby grał tak często jak Puyol czy Pique to śmiem zaryzykować twierdzenie, że grałby równie dobrze. Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie bo pisać co on tu robi, po co go kupowaliśmy itp są jak rozmowy dzieci na ławce przed podstawówką. Pewnie swoje robi też to że niektórzy przyzwyczaili się, że mamy wszystko wygrywać. To nie są maszyny.
0
Największym błędem sezonu jesteście wy! To są kibice? Zachowujecie się jak dzieci. Żal mi was.
0
Henry tez polecial i ladnie symulowal. Ale z Valdesem sedzia przesadzil.
0
Henry tez polecial i ladnie symulowal. Ale z Valdesem sedzia przesadzil.
0
Dobra. Nie róbmy z naszej strony rm.pl i nie narzekajmy ze zostaliśmy skrzywdzeni przez sędziego. Messi przysymulowal i tyle. Sedzia nie byl najlepszy ale w tej sytuacji mial racje. Wazne ze wygraliśmy! Visca.
0
Zdecydowanie się chłopak zagalopował. Ale co miał powiedzieć, przecież to normalne, że komplementuje swój obecny klub. Zresztą nikt z nas nie wie jak na prawdę się tam czuje i jakie ma relacje z trenerem. Jedno jest pewne, ten magik już nigdy nie wróci. Choć życzę mu jak najlepiej.
0
i nie rozumiem dlaczego kiedy ktoś wyraża swoje niezadowolenie to odrazu jest sezonowcem.. opanujcie się troche.
0
ban
mało jest takich błędów? człowieku, to nie jest bramkarz na miarę takiego klubu. powiesz że dobrze gra na lini i nie raz nas ratował. ale przecież tego właśnie się wymaga od bramkarza. a jeśli on puszcza takie babole albo robi takie błędy jak z interem... płakać się chce.
0
Jak mi ktoś wyjedzie z newsem że Valdesowi należy się powołanie do rep Hiszpani i że jest lepszy od Casilasa bo mniej puszcza bramek w lidze to zabije śmiechem.
0
Święte słowa panie VV. :) Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
0
@ FCB-kat
To, że inter nic nie gra to racja ale wydaje mi się, że powodem tego jest po prostu świetna gra naszych, wysoki presing i zaangażowanie.
Obawiałem się gry bez Messiasza i Ibry ale widać, że panowie potrafią się spiąć bez największych armat. Visca i na drugą połowę! ;)
0
To ładne pocieszenie. Oby udało się wygrać z Interem i niech się leczy na real.
0
Może ktoś powiedzieć mniej więcej jak padła dla nas bramka? Oczywiście nie widziałem.
0
ej, dajecie jakiś link albo coś, bo na sopie nic nie działa!
0
Valencia nie grała antyfutbolu. Atakowali i mieli szczerze mówiąc lepsze szanse na bramkę niż my. To, że zagrali dobrze w obronie nie oznacza antyfutbolu.
Nie narzekajcie, że jest źle bo punkt na ciężkim terenie jest ważny. Tym bardziej, że po przerwie rep. zawsze źle się nam grało.
0
Jednak remis w ciemno byłby dla malagi niezłym interesem.
0
Bramka ładna ale mimo wszystko mecz przegraliśmy.
0
Co jak co, ale te stroje są naprawdę kiczowe...
0
morbus5
Chłopaczek z numerem 5 to był Henrique. ;)
0
Moim zdaniem to jest błąd. Sprzedajemy najlepszego napastnika świata, a na jego miejsce przychodzi Ibra. Nie podoba mi się to. Jeszcze zatęsknimy za Samu.