0

brakuje mi troszkę spokoju w środku pola, który zapewniał yaya.

0

od 2-3 lat?

0

On chyba za słabo w tego słupka przyjebał!

Tobie robokochambarce też by się przydało uderzyć głową w ścianę. I to mocno.

0

Nieprzespana noc.

Ciśnienie 200 na 150.

Stres.

Ale warto było jak cholera.

Kocham takie mecze! Choć jeszcze kilka i padnę na zawał. :)

VEB.

0

Matko, przecież on na pewno w żartach z tym city, a wy już po nim jedziecie.

Przecież messiego nikt mądry by nie sprzedał.

0

Aż miło oglądać Henry'ego w dyspozycji tej z najlepszych lat.

Nie wyprzedzając faktów ale raczej to wygramy. :D Villareal traci 2 oczka więc się umacniamy.

Visca El Barca!

0

Sami widzicie, że obrona dziś kiepsko. Mieliśmy szczęście bo gdyby sevilla wykorzystała swoje okazje to byśmy przegrywali, i to nie jedną bramką.

0

Ciekawe czy ktoś mówił o winie Pepa kiedy wszystko wygrywaliśmy. Żal mi was ludzie. Zastanówcie się czasem co piszecie bo czasem mam wrażenie jakbym pomylił adresy i znalazł się na stronie (s)realu. Kibice się znaleźli i eksperci.

0

zaczyna się. już pique za słaby. jak grał dobrze to nikt nic nie mówił że za słaby. przestańcie gadać głupoty i zacznijcie oglądać mecz. wielcy kibice się znaleźli, chyba tylko wtedy jak barca wygrywa 6-0.

0

Brameczka! Kochamy cię Eto. Świetna akcja Henry'ego.

Visca El Braca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?