ParadoX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skołyszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brakuje mi troszkę spokoju w środku pola, który zapewniał yaya.
0
od 2-3 lat?
0
On chyba za słabo w tego słupka przyjebał!
Tobie robokochambarce też by się przydało uderzyć głową w ścianę. I to mocno.
0
Nieprzespana noc.
Ciśnienie 200 na 150.
Stres.
Ale warto było jak cholera.
Kocham takie mecze! Choć jeszcze kilka i padnę na zawał. :)
VEB.
0
Matko, przecież on na pewno w żartach z tym city, a wy już po nim jedziecie.
Przecież messiego nikt mądry by nie sprzedał.
0
Aż miło oglądać Henry'ego w dyspozycji tej z najlepszych lat.
Nie wyprzedzając faktów ale raczej to wygramy. :D Villareal traci 2 oczka więc się umacniamy.
Visca El Barca!
0
Sami widzicie, że obrona dziś kiepsko. Mieliśmy szczęście bo gdyby sevilla wykorzystała swoje okazje to byśmy przegrywali, i to nie jedną bramką.
0
Ciekawe czy ktoś mówił o winie Pepa kiedy wszystko wygrywaliśmy. Żal mi was ludzie. Zastanówcie się czasem co piszecie bo czasem mam wrażenie jakbym pomylił adresy i znalazł się na stronie (s)realu. Kibice się znaleźli i eksperci.
0
zaczyna się. już pique za słaby. jak grał dobrze to nikt nic nie mówił że za słaby. przestańcie gadać głupoty i zacznijcie oglądać mecz. wielcy kibice się znaleźli, chyba tylko wtedy jak barca wygrywa 6-0.
0
Brameczka! Kochamy cię Eto. Świetna akcja Henry'ego.
Visca El Braca!