ParadoX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skołyszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Rysiek z podwórka chce grać jak Messi. :D
0
Mam przeczucie że Ronaldo skończy jak Beckham po przejściu do realu.
0
"Zdaniem Corriere w grę wchodzi wymiana Ibrahimovica za Eto'o z dopłatą ze strony Barçy w wysokości 20 mln euro."
Oni są śmieszni. Barca ma im dopłacać??! Gdyby za Eto mieli dopłacić 40mln to i tak wolałbym żeby został. Śmiech na sali.
0
Dlaczego nie Keita? Jak Sergio coś spierniczy to będzie tragedia.
0
Sylwka by można było spokojnie puścić na lewej obronie. JA nie wiem dlaczego on na niego nie stawia.
0
I on ma grać na obronie :D
0
Tylko Iniesta strzelił bramkę prawą nogą, a nie lewą :D
0
Ten piękny moment kiedy piłka po strzale Iniesty wpada do bramki...
Ludzie kocham was!!!
0
Ale już np kartki plus kary finansowe to by było w porządku.
W końcu nie każdemu by się uśmiechało dodatkowo płacić.
A co do newsa to ciekaw jestem jak by sobie poradził po przygodach z Barcą. Życzę mu najlepszego.
0
Mam nadzieje że nie skakał z radości (tak jak ja) po wygranej jego kolegów 2 - 6 z realem bo źle by to wpłynęło na jego zdrowie. :D
0
Coś pięknego, wszyscy którzy jeszcze wierzyli w mistrzostwo realu zamilkną.
Piękny mecz i piękna lekcja pokory dla madrid carbon :D
0
Dlaczego na justinie wyskakuje że potrzeba konta premium?
Dawniej czegoś takiego nie było. Na sopcasta mam za słabego neta, ;/
0
na 128 na bank nie pójdzie. mnie na 512 tnie nieziemsko. pozostaje justin :/
0
A po realu rewanż z Chelsea i Villareal, nie wiem co za idiota układał ten terminarz ligowy.
offtop: real przegrywa póki co w Sevilli 1 - 0
0
Żal mi was. Jaka tu była wina Valdesa? Puyol mu się wpiepszył w parade i nie upilnował gościa.
I przestańcie płakać! Mecz się nie skończył. Kibice...
0
A ja chce gwiazdkę z nieba. :D
Poza tym w życiu nie zamieniać Iniesty na Cesca, największa głupota pod słońcem.
0
do gilbert3
Dokładnie, od kilku meczy mam wrażenie że przyrósł do tej murawy. Co prawda to obrońcy powinni wybić i nie pozwolić oddać strzału ale... Dlaczego on stoi jak słupek?
0
Mam wrażenie jakby Valdes przyrósł do ziemi. Ostatnio to tylko ogląda się jak mu piłki do bramki wpadają. On kiedyś oderwał nogi od tej murawy?
0
no to sam Valdes zamknął usta tym którzy byli zwolennikami jego talentu.
Brawo, więcej chyba mówić nie potrzeba.
0
Oddaje honor, obrona dziś jest strasznie niepewna... ;/
0
Nie rozumiem co wy chcecie od tego składu. Przecież non stop ta sama ekipa grac nie będzie. Caceres jeśli zagra bez jakiś głupich błędów to będzie dobrze, Hleb na pewno będzie walczył jak zwykle (w 60-70min pewnie wejdzie za niego Messi) Zresztą Pep głupi nie jest i wie co robi.
ViscaElBarca i do przodu.
0
Nooo.. Messiasz odpoczywa, Caceres z Hlebem w pierwszym składzie. Ciekawie się zapowiada. Liczymy na 3 pkt.
0
Racja Dani zagrał słabo. Ale idiota wystawił go do gry w środku pola. Trochę to śmieszne wg mnie. Gdyby grał od początku na swojej pozycji byłby z niego większy pożytek moim zdaniem.
0
Ale tłumów na CN to nie ma. Ja nie rozumiem tych ludzi. Wiem że to nie pojedynek z realem czy sevilla ale w takim mieście żeby się więcej ludzi nie znalazło chętnych obejrzeć mecz..
0
czasami ten messi za dużo miesza. gdyby wcześniej strzelił była by gała jak złoto.
0
brawoooo bojanek :D
0
Messi zbiera brawa od fanów Atletico jak swego czasu R10 z Realem. ;)
0
ale ta akcja messiego, mmm palce lizać.
0
Atletico nie nadąża za naszymi to ich po nogach kopią. Modlę się żeby sie to jakąś kontuzją nie skończyło. :/
0
to co zrobił xavi to magia poprostu.