2

Niby nagroda „bez znaczenia” a to jaki szum jest w okół niej i samej gali pokazuje że jest odwrotnie xD

1

za 4 godziny będzie 21:00

0

Jeszcze w kuponie wszystko wchodzi tylko kartki gaviego brakuje XD przecież on powinien 5 w tym meczu dostac a nic nie dostał jak na złość

0

Przestali grać nasi kur*a

3

Oby sie nie zemściły te słupki..

2

Ładnie stadionik wygląda. Vamos

1

I na tym i na tym

27

Nie moge spać bo w głowie tylko jutrzejszy hat-trick Fermina w głowie

1

@agaFCB ja lubie kukurydze na pizzy ale wiem że bardzo mało ludzi popiera

2

Oby wpakowali na 3:1 zaraz żeby sraki nie bylo

2

Fermin na spokojnie z Hattrickiem powinien kończyć ten mecz… szkoda

2

Strzały fermina w polu karnym: Dembele
Strzaly fermina poza polem karnym: Roberto Carlos

0

a teraz machajmy szalikami!

0

@zodiak_10 przecież oni nie grają bo nie zostali zarejestrowani juz zapomniałes?

17

słabo to wygląda na razie, oby w drugiej połowie sie ogarnęli

0

Trybuny jakby jakaś młodzieżówka grała XD

2

@Sulimo 5 goli Yamala w 9 min inaczej przenieść do Barcy B na sezon

0

strims.top jak zawsze najlepsze

0

moja chora cureczka chętnie by przyjęła za darmo :) Gdzie zgłosić się po odbiór kodu?

0

muchomor poprawiony i można isc spać

1

w el clasico hat tricka walnie zobaczysz

1

@Lola120 ja ładny nie jestem ale chociaż 23 lata mam więc zapraszam

5

to co golden boyów na przyszłe 3 lata już znamy - Balde, Yamal, Guiu

2

Alonso da nam 3 pkt róbcie screeny

1

nie tylko sędzia

0

To co w której minucie Jude na 1:0?

0

kiedyś tak grające Bilbao byśmy do przerwy 3:0 robili a na drugą połowe by wchodził Munir, Sandro i Aleix Vidal...

0

strims top polecam. cały mecz oglądam bez ścinki

0

@zeko0 trzymają na klasyk

0

@Borry zaraz strzeli dwa gole i bedziesz pisał że szkoda że nie mamy opcji wykupu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?