ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niby nagroda „bez znaczenia” a to jaki szum jest w okół niej i samej gali pokazuje że jest odwrotnie xD
1
za 4 godziny będzie 21:00
0
Jeszcze w kuponie wszystko wchodzi tylko kartki gaviego brakuje XD przecież on powinien 5 w tym meczu dostac a nic nie dostał jak na złość
0
Przestali grać nasi kur*a
3
Oby sie nie zemściły te słupki..
2
Ładnie stadionik wygląda. Vamos
1
I na tym i na tym
27
Nie moge spać bo w głowie tylko jutrzejszy hat-trick Fermina w głowie
1
@agaFCB ja lubie kukurydze na pizzy ale wiem że bardzo mało ludzi popiera
2
Oby wpakowali na 3:1 zaraz żeby sraki nie bylo
2
Fermin na spokojnie z Hattrickiem powinien kończyć ten mecz… szkoda
2
Strzały fermina w polu karnym: Dembele
Strzaly fermina poza polem karnym: Roberto Carlos
0
a teraz machajmy szalikami!
0
@zodiak_10 przecież oni nie grają bo nie zostali zarejestrowani juz zapomniałes?
17
słabo to wygląda na razie, oby w drugiej połowie sie ogarnęli
0
Trybuny jakby jakaś młodzieżówka grała XD
2
@Sulimo 5 goli Yamala w 9 min inaczej przenieść do Barcy B na sezon
0
strims.top jak zawsze najlepsze
0
moja chora cureczka chętnie by przyjęła za darmo :) Gdzie zgłosić się po odbiór kodu?
0
muchomor poprawiony i można isc spać
1
w el clasico hat tricka walnie zobaczysz
1
@Lola120 ja ładny nie jestem ale chociaż 23 lata mam więc zapraszam
5
to co golden boyów na przyszłe 3 lata już znamy - Balde, Yamal, Guiu
2
Alonso da nam 3 pkt róbcie screeny
1
nie tylko sędzia
0
To co w której minucie Jude na 1:0?
0
kiedyś tak grające Bilbao byśmy do przerwy 3:0 robili a na drugą połowe by wchodził Munir, Sandro i Aleix Vidal...
0
strims top polecam. cały mecz oglądam bez ścinki
0
@zeko0 trzymają na klasyk
0
@Borry zaraz strzeli dwa gole i bedziesz pisał że szkoda że nie mamy opcji wykupu XD