ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Albatros wiadomo że w obu klubach będzie przepierdolony hajs ale ludzie tak sobie tłumaczą jako fani Messiego że jest inny niż Ronaldo i ma wywalone na hajs
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
myśle że @MesQueUnClub96
0
mogli dać Szpakowskiego z Szaranowiczem... Taki mecz im sie po prostu należy do skomentowania. Porażka
2
@Gaz chcecie Gundogana i Kimmicha? No to dostaniecie Juliana Araujo, Desta, Lengleta i Umtitiego :D
1
@MesQueUnClub96 jestem po twojej stronie! Ludzie są zaślepieni... Powinieneś już dawno dostać tu odznake jakąś przy nicku
2
@Comentateiro coś innego będzie zobaczysz. Może jakaś afera gejowa w szatni?
7
@DonCarletto gdzie tu kontrowersja?
1
a 22 Lipca barcelona gra pierwszy mecz presezonowy :))) wypożyczonko
1
"Messi gdybyś grał w niebie. umarłbym tylko po to by cie oglądać"
5
admini widze śpią i nie banują... przesadziłeś troszke
0
KTS weszło już wysłało swojego prezesa Krzysztofa Stanowskiego do Japonii i przyglądają sie sprawie
1
@Kapitan hawk gdyby Messi kochał barcelone to by wrócił i grał bez kontraktu...
0
@DIPENSE myśle że miłość do klubu, kibiców, kolegów ma nadal najwiekszą ale przez to co zarząd mu zrobił na pewno odczuwa pewien żal i znienawidzenie
1
@bartas97 w sumie w milanie grał jego ojciec swego czasu.. Dida
1
już mógł iśc do Milanu a nie interu....
2
@bartas97 myslisz ze skonczy kariere w PSG? czy prędzej pójdzie do Premier League?
0
Nie inaczej…
0
Ładna pogoda, długi weekend a ja myśle tylko o nim…
0
serio chcesz kupić to gówno
2
@LM10GOAT troche uspokoiłeś… dzięki
1
Nie rozumiem czemu on nie może poczekać do kur*y nędzy aż sie zacznie okienko i barca zacznie sprzedawać szrot
0
Koniec służeń koniec smażeń
2
@doc na jakieś Elche, Getafe ok
Ale na Viniciusów, Rashfordów bym go za nic nie wystawił
0
@Nhyz przynajmniej nudy nie ma
3
@cules100pro w robocie
6
@Wossi61FCB ciężko sie to ogląda mając na drugim monitorze United City XD
3
@ElTomas jak wygra z City wszystko w tym sezonie to może będzie chciał spróbować czegoś nowego jeszcze :D
1
Yamal z golem przeciwko Francji w półfinale Euro u17