0

@Emhyr wolałbym żeby torre wszedł za gaviego. Pedri szkoda żeby się połamał od razu po powrocie

0

@Kengo no Lewy ostatnia za dużo kombinuje zamiast przyjąć i walnąć

2

dawać tego 15 latka niech sobie pobiega troszke

2

@sokot a jak Pedri wróci i Dembus to dopiero będzie hulać

0

boje się teraz murowania i grania na 1:0.. zamiast polecieć dalej i ich dobić to będzie sranie do ostatniej minuty

0

Grają jakby liga już była wygrana od miesiąca

0

bez celnego strzału do przerwy wstyd

1

@Maynard666 Athletico Madrybao

4

Ktoś w ogóle myśli inaczej xd?

0

@takisobiektos no wiadomo xd

0

@Roobo taktyka na milion wrzutek? Granie starym roberto zamiast torre?

2

Ale ta LaLiga jest cienka w tym sezonie to szkoda gadać

1

@Marcelinho99 auba to by miał hat tricka dzisiaj tutaj

2

Współczuje kibicom na Camp Nou… sam jestem wkurwiony ze w domu 2 godziny zmarnowałem a co dopiero oni

2

Ale on jest bez formy… tragedia

0

Nie mamy w ogóle ataku i pomocy, to jest jakaś porażka przypominając sobie MSN albo Xaviego i Inieste

1

Szawi bol.. pięknie sie dziś to ogląda

0

Dasz tego torre kiedyś denzelu ty

1

Torre za Roberto na drugą połowe albo teraz najlepiej już

1

@JoseArkadioMorales bramka z PSG

0

Chuja gramy, wstyd, nie wracajcie do kraju

3

A bylo tak dobrze do 40 min

0

Dzięki Fati za obrone w pierwszym meczu

2

Też nie ma kiedy ten Zelensky przemówienia dawać tylko w godzinach szczytu na ulicach. Stoje w jednym miejscu od 40 min i nic sie nie rusza XD

1

Jak my nie wygrywamy jeszcze to ja nie wiem

0

Ale to jest tragedia w tym ataku u nas…

0

@AduŚ07 w kinie. Nie wiem skąd bedą puszczać

3

Napoli - City finał imo

1

Niech wejdzie torre

2

Poprosze taki wynik w rewanżu real live XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?