ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr wolałbym żeby torre wszedł za gaviego. Pedri szkoda żeby się połamał od razu po powrocie
0
@Kengo no Lewy ostatnia za dużo kombinuje zamiast przyjąć i walnąć
2
dawać tego 15 latka niech sobie pobiega troszke
2
@sokot a jak Pedri wróci i Dembus to dopiero będzie hulać
0
boje się teraz murowania i grania na 1:0.. zamiast polecieć dalej i ich dobić to będzie sranie do ostatniej minuty
0
Grają jakby liga już była wygrana od miesiąca
0
bez celnego strzału do przerwy wstyd
1
@Maynard666 Athletico Madrybao
4
Ktoś w ogóle myśli inaczej xd?
0
@takisobiektos no wiadomo xd
0
@Roobo taktyka na milion wrzutek? Granie starym roberto zamiast torre?
2
Ale ta LaLiga jest cienka w tym sezonie to szkoda gadać
1
@Marcelinho99 auba to by miał hat tricka dzisiaj tutaj
2
Współczuje kibicom na Camp Nou… sam jestem wkurwiony ze w domu 2 godziny zmarnowałem a co dopiero oni
2
Ale on jest bez formy… tragedia
0
Nie mamy w ogóle ataku i pomocy, to jest jakaś porażka przypominając sobie MSN albo Xaviego i Inieste
1
Szawi bol.. pięknie sie dziś to ogląda
0
Dasz tego torre kiedyś denzelu ty
1
Torre za Roberto na drugą połowe albo teraz najlepiej już
1
@JoseArkadioMorales bramka z PSG
0
Chuja gramy, wstyd, nie wracajcie do kraju
3
A bylo tak dobrze do 40 min
0
Dzięki Fati za obrone w pierwszym meczu
2
Też nie ma kiedy ten Zelensky przemówienia dawać tylko w godzinach szczytu na ulicach. Stoje w jednym miejscu od 40 min i nic sie nie rusza XD
1
Jak my nie wygrywamy jeszcze to ja nie wiem
0
Ale to jest tragedia w tym ataku u nas…
0
@AduŚ07 w kinie. Nie wiem skąd bedą puszczać
3
Napoli - City finał imo
1
Niech wejdzie torre
2
Poprosze taki wynik w rewanżu real live XD