ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Albatros poczekaj zaraz się okaże że to Barca opłaciła kibiców przeciwko Viniemu
0
City puchnie, coraz wolniej to wszystko… powinni ich dobić i wtedy se odpoczywać
1
Hallanda nie ma
0
Jedna bramka teraz dla realu im da tyle tlenu… City dobić ich albo będzie gówno
0
Real gra gorzej od wiekszosci druzyn z Premier League a Halland nie widoczny. Powinien juz rekord Ronaldo dawno przebić
1
@barcanawieki ale na 1:0 dał dobre akurat
0
Ale bedzie karemka dla was wszystkich jak real to odrobi
1
Brakuje tylko brameczki Hallandzika i mozna kończyć :)
1
Mahreza bym zobaczył dzisiaj
0
Halland obudź sie wariacie
0
@Kamilos84 mają forme teraz a czy 10 czerwca bedą mieli jak tyle czasu jeszcze do tego
0
@Janas11224 posiedzi na konferencji, powie że ostro ćwiczy i tyle z tego będzie. Taka nudna jak te wszystkie Lexy, Natsu, Fagata. Wywaliłbym wszystkie z miejsca
1
Xavi Wpuść Torre :/
1
Po takim meczu to można świętować mistrza
0
ludzie nie jestem na bieżąco a wy widze wiecie. Polska jest szansa na top10? bo kuponik w grze XD
49
@Pawlak1992 inny stadion, cięzko powiedzieć...
1
smacznego ;)
0
@dge21 u mnie na safari wszystko działa jak należy. Może musisz zaktualizować samo safari albo iphona? Ciężko powiedzieć co innego może być przyczyną
2
@Albatros ale odjebałeś…
1
@MesQueUnClub96 tak tylko mówisz, wiadomo że byś sie jarał jakby nam Lige Mistrzów zdobywał
30
Jestem troche pijany ale wbiłem tu tylko napisać że kocham Barcelone
0
Jaki jest wasz ulubiony napój w majówkę? Bez trollowania mnie z Piwem bo wiem że to nie jest wasz ulubiony.
0
oby go Ruben zgasił jak peta
0
Nie no Lewy musi coś dzisiaj ukąsić nie ma innej opcji..
0
Chyba nigdy… Pozdrawiam
0
Benzyna włącza tryb LigaMistrzuw
0
Brawo świetny ofensywny futbol, to sie chciało oglądać. Dziękujemy za widowisko :D
3
dawaj Yamala za tego Raphinhe
2
@Medium też obejrzałem i od razu jakoś mi się zachciało gotować obiadek
7
@Encore powinien troche go posadzić na ławke za takiego Torre żeby jakąś rywalizacje miał