0

wszystko pod kontrolą. Juz Cancelo z Felixem razem w samolociku lecą na prezentacje spokojnie

0

Szkoda ze shachtar w Polsce nie zagra w pucharach. Bysmy se na meczyk Barcelonki poszli

13

kontra 3 na 2 a fati wyrzuca ferrana w pizdu pod linie

0

@Joe_Pesci Yamal by strzelił z liverpoolem na 4:0

0

Yamal zasłużył na brameczke dzisiaj :(

0

powinno to yamalowi siąść a nie Lewusek za darmo na pustaczka dostał

2

z 2:0 na 3:2 tylko my tak potrafimy sfrajerzyć

1

@mekston jesteśmy XD

6

Brawo Kalendarz!

1

Dobrze strzelają parówy

1

@PatrychoO nie wiem wlasnie xD musialem przelaczyc na inny stream

2

2:2 do 90’
3:3 w dogrywce
Coś sie przypomina XD

1

@Bartula nie wiedziałem gdzie jest piłka

1

@zodiak_10 ładnie wyczyścił

16

Warto czekać na każdy mecz Messiego dopóki jeszcze gra. Nie wyobrażam sobie piłki bez tego małego pchlarza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore bez kitu na strimkach wszystko obejrzysz bez problemu

2

@Kluivert_P Jaram się nim strasznie, mam nadzieje że zostanie długo u nas bo ciężko teraz o takiego grajka na takiej pozycji

2

Kto dzisiaj górą? Messi czy Polaki rodaki?

6

Weszły dzieciaki i Totki nie istnieją

0

@sokot karne od razu pewnie

8

Yamal wchodzi i gol XD

2

@macio_944 konkurs jedzenia hot dogów na czas

1

cieszą się bo chyba zapomnieli że jest Messi na boisku xD

2

Messi dzisiaj chce odtworzyć jak najwięcej goli z Barcelony

1

@Don-Corleone to samo skojarzenie jak tylko sie zbierał do uderzenia XD

1

@SkilledHydra16 u mnie git, Legia cała obejrzana i teraz wszystko hula na Miami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobra Messi strzelaj już tego hattricka bo chce spać iść

0

to jeszcze Pique, Alves jak wyjdzie z paki, Pedro, Fabregas wznowi karierke, ale to będzie chodziło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?