ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko pod kontrolą. Juz Cancelo z Felixem razem w samolociku lecą na prezentacje spokojnie
0
Szkoda ze shachtar w Polsce nie zagra w pucharach. Bysmy se na meczyk Barcelonki poszli
13
kontra 3 na 2 a fati wyrzuca ferrana w pizdu pod linie
0
@Joe_Pesci Yamal by strzelił z liverpoolem na 4:0
0
Yamal zasłużył na brameczke dzisiaj :(
0
powinno to yamalowi siąść a nie Lewusek za darmo na pustaczka dostał
2
z 2:0 na 3:2 tylko my tak potrafimy sfrajerzyć
1
@mekston jesteśmy XD
6
Brawo Kalendarz!
1
Dobrze strzelają parówy
1
@PatrychoO nie wiem wlasnie xD musialem przelaczyc na inny stream
2
2:2 do 90’
3:3 w dogrywce
Coś sie przypomina XD
1
@Bartula nie wiedziałem gdzie jest piłka
1
@zodiak_10 ładnie wyczyścił
16
Warto czekać na każdy mecz Messiego dopóki jeszcze gra. Nie wyobrażam sobie piłki bez tego małego pchlarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore bez kitu na strimkach wszystko obejrzysz bez problemu
2
@Kluivert_P Jaram się nim strasznie, mam nadzieje że zostanie długo u nas bo ciężko teraz o takiego grajka na takiej pozycji
2
Kto dzisiaj górą? Messi czy Polaki rodaki?
6
Weszły dzieciaki i Totki nie istnieją
0
@sokot karne od razu pewnie
8
Yamal wchodzi i gol XD
2
@macio_944 konkurs jedzenia hot dogów na czas
1
cieszą się bo chyba zapomnieli że jest Messi na boisku xD
2
Messi dzisiaj chce odtworzyć jak najwięcej goli z Barcelony
1
@Don-Corleone to samo skojarzenie jak tylko sie zbierał do uderzenia XD
1
@SkilledHydra16 u mnie git, Legia cała obejrzana i teraz wszystko hula na Miami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobra Messi strzelaj już tego hattricka bo chce spać iść
0
to jeszcze Pique, Alves jak wyjdzie z paki, Pedro, Fabregas wznowi karierke, ale to będzie chodziło