2

5:0 Real w strachu łaaaaa

1

W poprzednim sezonie taką Valencie waliliśmy czterema bramkami a teraz to się nie da tego nawet opisać

0

Alarcon o jakieś 30min za późno

1

@Barca4EverVeB nie ważne kto będzie schodził to można tak powiedzieć xD

2

@zaba107 100 zł albo 25 lat

1

wpuść już tego Alarcona do krwy

0

Szybko strzelamy na 1:0, zapowiada się łatwy meczyk, gramy ładnie a potem sami sobie robimy problemy i tak jest co mecz

0

ależ zabójcza kontra XD

0

zamiast 2:0 mamy 1:0 i gramy w 10 XD

0

1

w końcu mamy karnego w lidze XD i nie ma Lewego

3

Proszę o Alarcona za Fatiego i Torre za Roberto

0

pewnie wejdzie w 85min xd

4

ale ten Balde ma odejście XDDD

0

@El dominatore jak oni na treningach tylko w dziadka grają

0

0

@Katalonbar mi nie ale piłkarzom chyba tak

0

@DonAndresFCB kto? .

7

1:0 to bezpieczny wynik dla Barcy :) nie raz dowieźli

1

dawać na 2:0 i przed rewanżem piękny wynik

1

Szczerze to wpuściłbym Ansu za Raphinie

6

@KSSniper Wiem tylko że Lewy głosował na Messiego, Mbappe i Modricia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zeko0 ciary cały czas

2

@barcanawieki ale go to musi boleć w środku

1

0

Co to za kolędy w lutym kurw

0

@PatrychoO zlał go ciepłym moczem

1

Araujo za Van Dicka powinien być..

1

@Kapitan hawk starszy Pan z argentyny był najbliżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?