ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi musisz podnieść dzisiaj ten puchar!
0
Dopiero szczałem a już mi sie chce znowu
2
@barcelonaLM szkoda gościa
1
@MesQueUnClub96 Zielu zgarnia w tym roku sorka
1
@ptrx mi się Lewym bardzo przyjemnie gra
1
Brawo, dużo cierpienia ale ostatecznie można sie położyć spać z uśmiechem ;)
0
ależ zmiany xaviego! brawo generale
0
ciekawe ile nam doliczy kochaaniutki
0
o 30 min za pozno te zmiany
1
@barcanawieki i tak zaskoczył że zrobił *_*
0
nikt jeszcze nie napisał to ja napisze:
- Xavi, co tam u ciebie słychać?
- A, bez zmian.
0
kurde szkoda że nie mamy nikogo na ławce...
0
@Suarez9 Stwierdził że jak i tak kończy kariere to wywali lepe Manzano
11
jak busquets wyjdzie na drugą połowe to wale magika chyba
0
@Barca1992 dzisiaj
0
@PatrychoO akurat Pique te gwizdy uwielbia sam mówił
0
Xavi wypisuj już kartke za busketsa niech on schodzi jak najszybciej xd
0
@VamosVamos bardziej zmęczenie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KrwawiaceoczyVEB już bez przesady XD
0
@Bartek1817 wszystkie mecze na czarno biało od jutra
2
Róbcie screeny, karny dla realu w 97'
0
Brawo Rayo! Takimi meczami zdobywa się mistrza
1
@talizmo po meczu idzie się pomodrić
4
Dembele identycznie z bayernem był faulowany i było czyściutko. gramy dalej
2
@vangoor fajne ,
0
dobra dawać już tą Lige Europy. Czas na wpie*dol
0
Cieszmy się Panowie tymi ostatnimi minutami w Lidze Mistrzów :/ Widzimy się za rok
3
@ranger3120 kurs na wózek widłowy. Nie dość że robote bedziesz miał to i panienki
0
X4VI weź tam nakrzycz na nich że musi być czwórka z przodu jak przystało