1

Messi musisz podnieść dzisiaj ten puchar!

0

Dopiero szczałem a już mi sie chce znowu

2

@barcelonaLM szkoda gościa

1

@MesQueUnClub96 Zielu zgarnia w tym roku sorka

1

@ptrx mi się Lewym bardzo przyjemnie gra

1

Brawo, dużo cierpienia ale ostatecznie można sie położyć spać z uśmiechem ;)

0

ależ zmiany xaviego! brawo generale

0

ciekawe ile nam doliczy kochaaniutki

0

o 30 min za pozno te zmiany

1

@barcanawieki i tak zaskoczył że zrobił *_*

0

nikt jeszcze nie napisał to ja napisze:
- Xavi, co tam u ciebie słychać?

- A, bez zmian.

0

kurde szkoda że nie mamy nikogo na ławce...

0

@Suarez9 Stwierdził że jak i tak kończy kariere to wywali lepe Manzano

11

jak busquets wyjdzie na drugą połowe to wale magika chyba

0

@Barca1992 dzisiaj

0

@PatrychoO akurat Pique te gwizdy uwielbia sam mówił

0

Xavi wypisuj już kartke za busketsa niech on schodzi jak najszybciej xd

0

@VamosVamos bardziej zmęczenie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KrwawiaceoczyVEB już bez przesady XD

0

@Bartek1817 wszystkie mecze na czarno biało od jutra

2

Róbcie screeny, karny dla realu w 97'

0

Brawo Rayo! Takimi meczami zdobywa się mistrza

1

@talizmo po meczu idzie się pomodrić

4

Dembele identycznie z bayernem był faulowany i było czyściutko. gramy dalej

2

@vangoor fajne ,

0

dobra dawać już tą Lige Europy. Czas na wpie*dol

0

Cieszmy się Panowie tymi ostatnimi minutami w Lidze Mistrzów :/ Widzimy się za rok

3

@ranger3120 kurs na wózek widłowy. Nie dość że robote bedziesz miał to i panienki

0

X4VI weź tam nakrzycz na nich że musi być czwórka z przodu jak przystało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?