ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy doczekamy się że dembele trafi w końcu takiego rogala prosto w okno bo narazie to na 900 prób 0 goli
0
@SinMistico nie umiał w młodości wiązać przez co lepiej mu sie gra teraz w rozwiązanych bo sie przyzwyczaił
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi dziś 2 gole i asysta. Wszystkie gole anulowane przez spalonego XD
1
3:2 bedzie dla realu stawiać dopóki można
1
@Verema dla kibiców z Australii :D
0
@BorzyKrzys czemu nie powinno? XD piłka by przeszła do gościa gdyby nie łokieć
6
Messi drugi gol dzisiaj i znowu spalony haha
1
Ale Messi ma pecha w tym PSG, strzela na 2:1 z Marsylią i spalony podającego hah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris obstawiaj do końca ligi real jak tak to ma wyglądać :D
0
Ale atmosferka w Sevilli
14
Będe 24.04 na Camp Nou z Rayo. Bedzie to pierwszy mecz Barcelony obejrzany przeze mnie na żywo. Od dziecka to moje marzenie a ta cała sytuacja z kibicami robi mi straszny niesmak przed tym spotkaniem :/
0
@draxidox klątwa jakaś
4
@POLAK12345 to wypierdalaj
1
Koniec złudzeń koniec smarzeń
1
Komentarz usunięty
0
@POLAK12345 a co Auba jest pierwszym piłkarzem co na pustą nie trafił?
0
@Kondziubarca oby ci nie siadło za takie gadanie w 40 min
3
Standard XD Czy z nami zawsze muszą być bramki życia albo bramkarze którzy graja najlepszy mecz w karierze
9
Wspaniałe jest to że wygrywamy 4:0 z realem a ja mam taki niedosyt że to mogło się spokojnie skończyć siódemką
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale te emocje są moczopędne XD
0
@szkutnik91 bardzo chciałem Gaviego w pierwszym
3
@mateusz_mdj10 przy ostatnich kilku klasykach straciłem to również ale przed dzisiejszym powróciło :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
przecież on mówił na samym starcie że chce być najbardziej cringowym zawodnikiem tam więc najwidoczniej mu wychodzi skoro tak piszesz xd
3
@AllBundy czemu? bo se jajca robi z tych wszystkich ludzi którzy traktują to na serio?
0
@Cule1234 nie no gavi obowiązek...
6
@Roobo Dembele zgodzi się grac za darmo