0

myślicie że Messi ogląda mecze Barcelony po odejściu czy ma wyebane bo nie da sie tego oglądac

0

Ciekawe czasy kiedy cieszymy się z celnego strzału Barcelony XD

0

@BART97 Co nam da Ter Stegen w formie jak cały klub jest bez formy od kilku lat? XD

1

@Jakchcesz taka Legia na luzie by nam załadowała gola i byłbym w stanie nawet to obstawić

0

jak po aktualizacji? bo nie gram od 5 msc w cska

0

Co sie w tym klubie dzieje to nawet Jan Paweł 2 by nie pomyślał

0

Najlepsze dla Barcelony w tym meczu jest to że zaraz sie kończy

1

@macio_944 może kogoś wyczarują

3

reszta zawodników zazdrości De Jongowi że juz nie musi grać w tym tragicznym meczu

1

widze humor dopisuje :D

0

@4drian0 jedyne co odczułem po szczepionce to ból w ręce przez 1/2 dni + w dzień szczepienia szybko zasnąłem

2

znowu wracamy do momentu że mecze Barcelony muszę wyciszać i oglądać jednym okiem robiąc w tym czasie coś innego...

1

@Momals11 Na Legii ostatnio więcej w LE było. Tragedia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 brazylijski może i tak

0

@jutroIV jako lewy wahadłowy gra, przewidziało ci sie

1

aj mógł zamarkować bo obroncy szli do końca

10

Myślałem że boczna siatka i nie ma gola przez te emocje komentatorów XDD

0

@haryveb944 w chu*

0

Ciekawe czy Messi bedzie na meczu na trybunkach czy już jest w drodze do Paryża

3

A jak Laporta sobie z Messim postanowili zrobić najwiekszy prank w historii piłki nożnej i se beke kręca a na konferencji o 23:00 Messi wyskoczy spod stołu i krzyknie "it's a prank bro"?

1

@Witekk10 w tej gorszej

4

@seasharp Victor Valdes

3

@DonAndrzejos jeszcze jakby to Gran Derbi było

0

0

@Nazio87 to trzeba było zobaczyć nie ważne jaka godzina

0

Dobra Messi pocieszyłeś sie ale trzeba jeszcze podpisik jeden dać w pewnym miejscu

8

Ten moment jak mecz się skończył i każdy z osobna zaczyna biec w strone Messiego - Piękne

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

łubudubu łubudubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?