ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślicie że Messi ogląda mecze Barcelony po odejściu czy ma wyebane bo nie da sie tego oglądac
0
Ciekawe czasy kiedy cieszymy się z celnego strzału Barcelony XD
0
@BART97 Co nam da Ter Stegen w formie jak cały klub jest bez formy od kilku lat? XD
1
@Jakchcesz taka Legia na luzie by nam załadowała gola i byłbym w stanie nawet to obstawić
0
jak po aktualizacji? bo nie gram od 5 msc w cska
0
Co sie w tym klubie dzieje to nawet Jan Paweł 2 by nie pomyślał
0
Najlepsze dla Barcelony w tym meczu jest to że zaraz sie kończy
1
@macio_944 może kogoś wyczarują
3
reszta zawodników zazdrości De Jongowi że juz nie musi grać w tym tragicznym meczu
1
widze humor dopisuje :D
0
@4drian0 jedyne co odczułem po szczepionce to ból w ręce przez 1/2 dni + w dzień szczepienia szybko zasnąłem
2
znowu wracamy do momentu że mecze Barcelony muszę wyciszać i oglądać jednym okiem robiąc w tym czasie coś innego...
1
@Momals11 Na Legii ostatnio więcej w LE było. Tragedia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 brazylijski może i tak
0
@jutroIV jako lewy wahadłowy gra, przewidziało ci sie
1
aj mógł zamarkować bo obroncy szli do końca
10
Myślałem że boczna siatka i nie ma gola przez te emocje komentatorów XDD
0
@haryveb944 w chu*
0
Ciekawe czy Messi bedzie na meczu na trybunkach czy już jest w drodze do Paryża
3
A jak Laporta sobie z Messim postanowili zrobić najwiekszy prank w historii piłki nożnej i se beke kręca a na konferencji o 23:00 Messi wyskoczy spod stołu i krzyknie "it's a prank bro"?
1
@Witekk10 w tej gorszej
4
@seasharp Victor Valdes
3
@DonAndrzejos jeszcze jakby to Gran Derbi było
0
@IronSanHybrid XD
0
@Nazio87 to trzeba było zobaczyć nie ważne jaka godzina
0
Dobra Messi pocieszyłeś sie ale trzeba jeszcze podpisik jeden dać w pewnym miejscu
8
Ten moment jak mecz się skończył i każdy z osobna zaczyna biec w strone Messiego - Piękne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
łubudubu łubudubu