ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale słodkie jak wszyscy do Messiego polecieli :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid 5min to i tak mało jak na tyle przerw
0
Messi nie chce po prostu kolejnego MVP
0
Messi już miał Flashbacki z 2016
2
Neymar 90' - 1:1
Messi 90+4' - 2:1
Róbcie screeny
0
To nie tak że Messi gra słabo tylko nie ma juz miejsca na MVP w domu
0
To nie tak że Messi gra słabo tylko nie ma już miejsc w domu na MVP
4
Ciekawostka: Do końca meczu zostało 17 minut
2
Iskry Bożej ogułem nie mają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Messi dawaj na 2:0 i kończ tą szopkę
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
o Cristiano Ronaldo v2 wchodzi... Messi pelne gacie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@blaugrana1980 przecież dobry mecz zagrał, to ze nie strzelił 3 goli nie znaczy że sie nie zaprezentował XD
0
@Encore jak Xavi kiedys :D
0
Żeby nam nie zabrali sprzed nosa tego Lwa
4
Xavi welcome to Barcelona 2021 - Shakira Waka Waka Official Song
2
po meczu: "nadal jesteśmy w grze o mistrzostwo, walczymy dalej!"
4
A zamiast sie bawić przy 2:0 to wystarczyło strzelić na 3:0 i teraz byśmy sobie mogli klepac do woli
0
Z Levante 3 bramki stracić to wstyd...
0
Mistrzostwo robi pa pa :D
0
Znowu zamiast skończyć mecz i sie pobawić to oni najpierw wolą sie pobawić a potem próbować kończyć mecz
0
real załaduje w 90 min i w dogrywce walną gola na farcie i dobranoc
0
to sie zemści jak nic ..............
0
żeby zaraz sie real nie rozkręcił i sie zemści
2
Znowu cisnie chelsea, strzela a potem real sie odpali jak zawsze i wpakują jakies gole z dupy
0
Jak juz trafił to zabrali...
2
Zamiast karnego i 4:1 to jest 3:2 i pewnie jeszcze 3:3 z dupy zaraz XD