1

ale słodkie jak wszyscy do Messiego polecieli :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid 5min to i tak mało jak na tyle przerw

0

Messi nie chce po prostu kolejnego MVP

0

Messi już miał Flashbacki z 2016

2

Neymar 90' - 1:1
Messi 90+4' - 2:1
Róbcie screeny

0

To nie tak że Messi gra słabo tylko nie ma juz miejsca na MVP w domu

0

To nie tak że Messi gra słabo tylko nie ma już miejsc w domu na MVP

4

Ciekawostka: Do końca meczu zostało 17 minut

2

Iskry Bożej ogułem nie mają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Messi dawaj na 2:0 i kończ tą szopkę

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

o Cristiano Ronaldo v2 wchodzi... Messi pelne gacie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@blaugrana1980 przecież dobry mecz zagrał, to ze nie strzelił 3 goli nie znaczy że sie nie zaprezentował XD

0

@Encore jak Xavi kiedys :D

0

Żeby nam nie zabrali sprzed nosa tego Lwa

4

Xavi welcome to Barcelona 2021 - Shakira Waka Waka Official Song

2

po meczu: "nadal jesteśmy w grze o mistrzostwo, walczymy dalej!"

4

A zamiast sie bawić przy 2:0 to wystarczyło strzelić na 3:0 i teraz byśmy sobie mogli klepac do woli

0

Z Levante 3 bramki stracić to wstyd...

0

Mistrzostwo robi pa pa :D

0

Znowu zamiast skończyć mecz i sie pobawić to oni najpierw wolą sie pobawić a potem próbować kończyć mecz

0

real załaduje w 90 min i w dogrywce walną gola na farcie i dobranoc

0

to sie zemści jak nic ..............

0

żeby zaraz sie real nie rozkręcił i sie zemści

2

Znowu cisnie chelsea, strzela a potem real sie odpali jak zawsze i wpakują jakies gole z dupy

0

Jak juz trafił to zabrali...

2

Zamiast karnego i 4:1 to jest 3:2 i pewnie jeszcze 3:3 z dupy zaraz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?