2

Niektórzy robią 3 asysty w 10 meczy a Król zrobił w mniej niż 80 min

0

@Barca1992 jak sie traci piłke w środku i nie ma sie asekuracji to tak sie konczy mimo naszej gry

0

@LuisSalvano moze dlatego ze nikt tak nie wbiegał

0

@ziutekFCB Weź gościu zamknij morde bo takie pisanie to cię tylko upokarza

2

@jedrek7000 oj kolego miałem passe że jeden niszczył 9 razy pod rząd, wtedy to się ma dość jak gdyby weszła połowa przynajmniej z tych 9 miałbym ponad 1500zł

0

@clyde a to juz 6 lat od tamtej cieszynki aż sie wierzyć nie chce

0

@T^L nie chodzi o to ze klepią i klepią ale chodzi o to że w ostatnich 2 latach nie bylo widac u nich takiej aktywnosci i szybkosci w grze. Kazdy biega i walczy o pilke a nie jak za Valverde

1

Jak sie oglada barce cały czas to zdecydowanie widac roznice nie ma co gadać że nie

3

@ramon59 jakiś powód miał że go wystawił. Najwidoczniej dobrze się pokazywał na treningach i go wstawił. Zobaczymy podczas meczu a nie teraz bedziemy narzekać

3

Liczę w głębi serca by to był początek powrotu dawnej Barcy którą kochaliśmy oglądać

3

Dzisiaj La Rambla świętuje największą wygraną w tym sezonie XDDDD

0

@kiper09 coś dziwnego sie stało z barceloną dzisiaj XD

2

jak się oglądało barce tyle czasu na chodzonego to dzisiaj nie do poznania, dziwnie się ogląda XD

2

@Gitarkafcb biegają jak nigdy, dziwnie sie ogląda jakoś xD

0

@Jarema2000 raz jak nie poda tylko idzie sam to też piszecie ze mógł podać, tu są szybkie decyzje wiec nie ma co sie przyczepiać

0

@PieN jeszcze strzeli spokojnie :D

0

jedna piłka i strzał a u nas by przy takiej sytuacji jeszcze przekładali 3 razy i szukali podania

1

zmarła Mama Sergiego Roberto :(


5

Dramat totalny, ledwo się przedostał do pierwszego składu, z meczu na mecz dawał coraz więcej i juz go wysyłają na wypozyczenie... Szkoda go bo w serialu Barcy widać jak był szczęśliwy z gry tutaj

0

Tak go dobrze pokazali w serialu Barcy ledwo co a już się go chcą pozbyć... Ja jestem za jego pozostaniem ale będzie jak będzie...

1

@Cwaniak4 gdyby nie ciążąca na zawodnikach presja meczu z Romą bylibyśmy w finale więc szanse są i były. Także mówienie że jest niemożliwe to przypomnij sobie 6:1 z PSG

1

@Kapitan hawk jeszcze kuponik na dodatek siadł :D Wszystko po myśli na święta

0

@Roobo Ja ostatnio w ogóle unikam tej śmiesznej ligi w obstawianiu.

1

Kiedyś bym nie pomyślał że Vidal bedzie u nas grał :D

0

wygrywamy na wyjezdzie w lidze mistrzów rezerwami.
Pierwszym składem jestem ciekaw czy też by ten mecz tak się potoczył

0

@macio_944 XDDD jakbyś grał w piłkę kiedyś to byś wiedział że takie coś robi prawie każdy

0

Zasłużona wygrana, piękna gra, piękny mecz. To jest to czego chcielismy, Barcelona gra jak za dawnych czasów aż chce się oglądać

0

@SinMistico szkoda Kyliana żeby tu przychodził w tym momencie

2

@Grubson06 juz bez przesady, dobrze ze uderzyl, mial piłkę na 15 metrze. Jakby podawał to by znow do bramki probowali wejsc

1

Że Messi musi przebiec pół boiska by stworzyć jakąkolwiek szanse na gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?