ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niektórzy robią 3 asysty w 10 meczy a Król zrobił w mniej niż 80 min
0
@Barca1992 jak sie traci piłke w środku i nie ma sie asekuracji to tak sie konczy mimo naszej gry
0
@LuisSalvano moze dlatego ze nikt tak nie wbiegał
0
@ziutekFCB Weź gościu zamknij morde bo takie pisanie to cię tylko upokarza
2
@jedrek7000 oj kolego miałem passe że jeden niszczył 9 razy pod rząd, wtedy to się ma dość jak gdyby weszła połowa przynajmniej z tych 9 miałbym ponad 1500zł
0
@clyde a to juz 6 lat od tamtej cieszynki aż sie wierzyć nie chce
0
@T^L nie chodzi o to ze klepią i klepią ale chodzi o to że w ostatnich 2 latach nie bylo widac u nich takiej aktywnosci i szybkosci w grze. Kazdy biega i walczy o pilke a nie jak za Valverde
1
Jak sie oglada barce cały czas to zdecydowanie widac roznice nie ma co gadać że nie
3
@ramon59 jakiś powód miał że go wystawił. Najwidoczniej dobrze się pokazywał na treningach i go wstawił. Zobaczymy podczas meczu a nie teraz bedziemy narzekać
3
Liczę w głębi serca by to był początek powrotu dawnej Barcy którą kochaliśmy oglądać
3
Dzisiaj La Rambla świętuje największą wygraną w tym sezonie XDDDD
0
@kiper09 coś dziwnego sie stało z barceloną dzisiaj XD
2
jak się oglądało barce tyle czasu na chodzonego to dzisiaj nie do poznania, dziwnie się ogląda XD
2
@Gitarkafcb biegają jak nigdy, dziwnie sie ogląda jakoś xD
0
@Jarema2000 raz jak nie poda tylko idzie sam to też piszecie ze mógł podać, tu są szybkie decyzje wiec nie ma co sie przyczepiać
0
@PieN jeszcze strzeli spokojnie :D
0
jedna piłka i strzał a u nas by przy takiej sytuacji jeszcze przekładali 3 razy i szukali podania
1
zmarła Mama Sergiego Roberto :(
5
Dramat totalny, ledwo się przedostał do pierwszego składu, z meczu na mecz dawał coraz więcej i juz go wysyłają na wypozyczenie... Szkoda go bo w serialu Barcy widać jak był szczęśliwy z gry tutaj
0
Tak go dobrze pokazali w serialu Barcy ledwo co a już się go chcą pozbyć... Ja jestem za jego pozostaniem ale będzie jak będzie...
1
@Cwaniak4 gdyby nie ciążąca na zawodnikach presja meczu z Romą bylibyśmy w finale więc szanse są i były. Także mówienie że jest niemożliwe to przypomnij sobie 6:1 z PSG
1
@Kapitan hawk jeszcze kuponik na dodatek siadł :D Wszystko po myśli na święta
0
@Roobo Ja ostatnio w ogóle unikam tej śmiesznej ligi w obstawianiu.
1
Kiedyś bym nie pomyślał że Vidal bedzie u nas grał :D
0
wygrywamy na wyjezdzie w lidze mistrzów rezerwami.
Pierwszym składem jestem ciekaw czy też by ten mecz tak się potoczył
0
@macio_944 XDDD jakbyś grał w piłkę kiedyś to byś wiedział że takie coś robi prawie każdy
0
Zasłużona wygrana, piękna gra, piękny mecz. To jest to czego chcielismy, Barcelona gra jak za dawnych czasów aż chce się oglądać
0
@SinMistico szkoda Kyliana żeby tu przychodził w tym momencie
2
@Grubson06 juz bez przesady, dobrze ze uderzyl, mial piłkę na 15 metrze. Jakby podawał to by znow do bramki probowali wejsc
1
Że Messi musi przebiec pół boiska by stworzyć jakąkolwiek szanse na gola