ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lares Nie wiem kiedy to zleciało serio. Dopiero co wyszedłem z gimnazjum a tu już 19 lat, praca, matura
14
@Makalu To przerażenie w jego oczach jak był sam otoczony :/ Nie lubię takich filmików. Za bardzo kocham zwierzęta
3
Jak tylko mi się strona ładować nie chciała to byłem pewny że coś się dzieje XD Coś czułem że to oficjalka wjechała
15
@ryszard_z_klanu haha no beka by była XDD nie mielibyśmy dobrego napastnika tylko byłby suarez hahaha
0
@KmN ale na wuj piszesz komentarz że pierwsza i wprowadzasz niektórych w błąd nie wiedząc czy to jego pierwsza nawet. Nie jest ciężko sprawdzić zanim się napisze coś czego się nie jest pewnym
0
@KmN jaka pierwsza? XD
Widać znawca i nie pamięta że w debiucie w Argentynie dostał czerwo
0
To jest druga czerwona Messiego w reprezentacji?
0
No w Barcelonie a gdzie niby
2
@xVENUMx przecież jeszcze druga połowa XD co się cieszysz
1
@Terapuls za jaki gwałt XDDDD Przestań czytać onet gościu i lepiej się doinformuj jak to było
0
@Kamiloza91 vipleague.bz
7
@ngif Czemu go nie lubiłeś? Ja go uwielbiałem akurat dlatego jestem ciekaw dlaczego
0
@Coutinho007 nawet w cieniu Messiego grał lepiej niż w PSG więc myślę że może chcieć wrócić. Kochał Barce ale odszedł bo chciał być gwiazdą w danym klubie więc może rzeczywiście wróci
33
Mój kolega napisał że Neymar fichado. Chyba rzetelne źródło? Witamy w takim razie
4
tęsknie za jego wrzutkami co 20 sekund na ślepo
5
@Chwytliwy allegro nigdy takie rzeczy...
1
@Barwindg BNT to kot. Od razu pomyślałem o nim jak nie wiadomo było kto to :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Wiktorek2002 Wyspa Harpera :)
Blisko byłeś
1
@Colon XD
2
Czyli kolejny sezon oglądania męk i piłki nieprzyjemnej dla oka... Szkoda bo liczyłem na jakąś większą zmianę a zostaje to samo
1
@Kamiloza91 Pozdro ja tez :D
0
@Barcelismo Wyłączył bo wie że się nigdzie nie wybiera. Ma plany na ten klub na najbliższe 20 lat
0
@Pogba Ronaldinho
1
Chciałbym Martineza ale za szybko się cieszymy... Oby jednak do tego doszło ale coś czuje że cała fala szczęscie pójdzie na marne i w przyszłym sezonie będziemy znów oglądać mordkę Valverde
4
Chciałbym bardzo Pepa, myślę że potrafiłby poukładać tą drużynę bo to świetny trener i za jego czasów Barca grała cudowną piłkę. Wiem że to raczej niemożliwe ale mówię to bo po prostu cieszyłbym się jak dziecko gdybym mógł znów zobaczyć go w tej drużynie
0
@Chaoss To zajebisty kibic z ciebie
1
@Mroziu wstyd mi za takich kibiców jak ty... Idź kupić koszulkę drużyny która jest w finale ligi mistrzów
0
zabrakło jednego walonego gola czy to w pierwszym meczu czy w tym. Mieliśmy mnóstwo okazji by strzelić tego gola... Jestem wkurzony mega
11
Wątpie żeby go zastąpił. Valverde raczej nie ma kondycji w tym wieku by zagrać za niego