3

@Lares Nie wiem kiedy to zleciało serio. Dopiero co wyszedłem z gimnazjum a tu już 19 lat, praca, matura

14

@Makalu To przerażenie w jego oczach jak był sam otoczony :/ Nie lubię takich filmików. Za bardzo kocham zwierzęta

3

Jak tylko mi się strona ładować nie chciała to byłem pewny że coś się dzieje XD Coś czułem że to oficjalka wjechała

15

@ryszard_z_klanu haha no beka by była XDD nie mielibyśmy dobrego napastnika tylko byłby suarez hahaha

0

@KmN ale na wuj piszesz komentarz że pierwsza i wprowadzasz niektórych w błąd nie wiedząc czy to jego pierwsza nawet. Nie jest ciężko sprawdzić zanim się napisze coś czego się nie jest pewnym

0

@KmN jaka pierwsza? XD
Widać znawca i nie pamięta że w debiucie w Argentynie dostał czerwo

0

To jest druga czerwona Messiego w reprezentacji?

0

No w Barcelonie a gdzie niby

2

@xVENUMx przecież jeszcze druga połowa XD co się cieszysz

1

@Terapuls za jaki gwałt XDDDD Przestań czytać onet gościu i lepiej się doinformuj jak to było

0

@Kamiloza91 vipleague.bz

7

@ngif Czemu go nie lubiłeś? Ja go uwielbiałem akurat dlatego jestem ciekaw dlaczego

0

@Coutinho007 nawet w cieniu Messiego grał lepiej niż w PSG więc myślę że może chcieć wrócić. Kochał Barce ale odszedł bo chciał być gwiazdą w danym klubie więc może rzeczywiście wróci

33

Mój kolega napisał że Neymar fichado. Chyba rzetelne źródło? Witamy w takim razie

4

tęsknie za jego wrzutkami co 20 sekund na ślepo

5

@Chwytliwy allegro nigdy takie rzeczy...

1

@Barwindg BNT to kot. Od razu pomyślałem o nim jak nie wiadomo było kto to :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Wiktorek2002 Wyspa Harpera :)   
Blisko byłeś                                                         

1

@Colon XD                                                                                 

2

Czyli kolejny sezon oglądania męk i piłki nieprzyjemnej dla oka... Szkoda bo liczyłem na jakąś większą zmianę a zostaje to samo 

1

@Kamiloza91 Pozdro ja tez :D                            

0

@Barcelismo Wyłączył bo wie że się nigdzie nie wybiera. Ma plany na ten klub na najbliższe 20 lat 

0

@Pogba Ronaldinho                                                    

1

Chciałbym Martineza ale za szybko się cieszymy... Oby jednak do tego doszło ale coś czuje że cała fala szczęscie pójdzie na marne i w przyszłym sezonie będziemy znów oglądać mordkę Valverde

4

Chciałbym bardzo Pepa, myślę że potrafiłby poukładać tą drużynę bo to świetny trener i za jego czasów Barca grała cudowną piłkę. Wiem że to raczej niemożliwe ale mówię to bo po prostu cieszyłbym się jak dziecko gdybym mógł znów zobaczyć go w tej drużynie

0

@Chaoss To zajebisty kibic z ciebie                               

1

@Mroziu wstyd mi za takich kibiców jak ty... Idź kupić koszulkę drużyny która jest w finale ligi mistrzów

0

zabrakło jednego walonego gola czy to w pierwszym meczu czy w tym. Mieliśmy mnóstwo okazji by strzelić tego gola... Jestem wkurzony mega

11

Wątpie żeby go zastąpił. Valverde raczej nie ma kondycji w tym wieku by zagrać za niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?