0

@7black4 Dobre z brakiem skutecznosci

1

PSG dostanie jedną szanse na gola i ją wykorzystają a my mielismy juz z 10 i nic. Niestety ale tak to wyglada

0

Szkoda tej skuteczności bo już jeden gol to powinien być przynajmniej

2

Dembele to sie nigdy nie nauczy chyba strzelać. Albo ją lekko turla do bramkarza albo wykopuje w trybuny XD

3

Maskaretas, maskaretas!

0

żeby odrobić 3 goli brakuje i będzie 4:4

3

Bilbao pakuje 4 bramy Cadiz, Sevilla pakuje 3 bramy Cadiz, Sociedad pakuje 4 bramy Cadiz, Atletico pakuje 4 bramy Cadiz. My "pakujemy" ledwo 1 bramke Cadiz z karnego.

0

z PSG brakuje 3 goli żeby odrobić. Szkoda że ledwo strzelamy jednego gola Beniaminkowi u siebie XD

6

Ja rozumiem odpaść po dobrym meczu, wynikiem 2:1, 3:2 ale rok w rok dostawać po mordzie tak, że to jest wstyd jakiś

1

boje się że w dwumeczu wyjdzie jeszcze więcej niż z bayernem XD

3

1% chance, 99% faith XXXXXXXXXXD

0

@Brashearr 1% chance, 1% faith XDXDXDXD

2

Cały dzień czekasz na mecz, w robocie myslisz tylko o meczu. A tu co? PSG vs Pachołki stojące...

1

Dembele zamiast zaebać na 2:0 to sobie podaje do bramkarza...

9

Byle Lenglet i Busquets nic nie odwalili i będzie dobrze

0

Takiego meczu potrzebowali przed PSG

1

Messi poprosimy tak samo z PSG :D

4

z 2:1 na 2:3 w 90' i 93'
Piękno tego klubu

1

@Firestone no dobra ale po co on tą glowe wsadzał tam na wysokośc kolan?

0

Zawsze jak Pjanic u nas uderza sprzed pola to wiem że bedzie nad bramką XD

0

Na stojaka wszystko

4

@draxidox po co oceniać kogoś po 10 minutach XDDDDD?

1

Odesłać go do Barcy B!
pisze na zapas za idiotów

3

@Pstryk zrobił jeden większy błąd na 100 meczy i już ma robić co mecz. Tak to przeżywacie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@budel17 mecz meczowi nie równy a el classico rządzi się swoimi prawami

0

@Nieznajomy no dobra ale "profesjonalni" komentatorzy raczej po tych 10 latach powinni wiedzieć takie rzeczy że GRAN DERBY to całkowicie inny mecz

2

Komentatorzy z cyfrowego na el classico: GRAN DERBY

0

@Kamiloza91 strzeli gola i bedziesz sie spuszczał nad nim

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?