ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@7black4 Dobre z brakiem skutecznosci
1
PSG dostanie jedną szanse na gola i ją wykorzystają a my mielismy juz z 10 i nic. Niestety ale tak to wyglada
0
Szkoda tej skuteczności bo już jeden gol to powinien być przynajmniej
2
Dembele to sie nigdy nie nauczy chyba strzelać. Albo ją lekko turla do bramkarza albo wykopuje w trybuny XD
3
Maskaretas, maskaretas!
0
żeby odrobić 3 goli brakuje i będzie 4:4
3
Bilbao pakuje 4 bramy Cadiz, Sevilla pakuje 3 bramy Cadiz, Sociedad pakuje 4 bramy Cadiz, Atletico pakuje 4 bramy Cadiz. My "pakujemy" ledwo 1 bramke Cadiz z karnego.
0
z PSG brakuje 3 goli żeby odrobić. Szkoda że ledwo strzelamy jednego gola Beniaminkowi u siebie XD
6
Ja rozumiem odpaść po dobrym meczu, wynikiem 2:1, 3:2 ale rok w rok dostawać po mordzie tak, że to jest wstyd jakiś
1
boje się że w dwumeczu wyjdzie jeszcze więcej niż z bayernem XD
3
1% chance, 99% faith XXXXXXXXXXD
0
@Brashearr 1% chance, 1% faith XDXDXDXD
2
Cały dzień czekasz na mecz, w robocie myslisz tylko o meczu. A tu co? PSG vs Pachołki stojące...
1
Dembele zamiast zaebać na 2:0 to sobie podaje do bramkarza...
9
Byle Lenglet i Busquets nic nie odwalili i będzie dobrze
0
Takiego meczu potrzebowali przed PSG
1
Messi poprosimy tak samo z PSG :D
4
z 2:1 na 2:3 w 90' i 93'
Piękno tego klubu
1
@Firestone no dobra ale po co on tą glowe wsadzał tam na wysokośc kolan?
0
Zawsze jak Pjanic u nas uderza sprzed pola to wiem że bedzie nad bramką XD
0
Na stojaka wszystko
4
@draxidox po co oceniać kogoś po 10 minutach XDDDDD?
1
Odesłać go do Barcy B!
pisze na zapas za idiotów
3
@Pstryk zrobił jeden większy błąd na 100 meczy i już ma robić co mecz. Tak to przeżywacie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@budel17 mecz meczowi nie równy a el classico rządzi się swoimi prawami
0
@Nieznajomy no dobra ale "profesjonalni" komentatorzy raczej po tych 10 latach powinni wiedzieć takie rzeczy że GRAN DERBY to całkowicie inny mecz
2
Komentatorzy z cyfrowego na el classico: GRAN DERBY
0
@Kamiloza91 strzeli gola i bedziesz sie spuszczał nad nim
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD