ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pauletaa ale tutaj wyłozyl Griziemu idealnie tylko no wykończenie daje duzo do życzenia
1
@Igor123 liverpool 4:0 Barcelona
Najgorszy jumpscare po rzucie rożnym Trenta
1
@zodiak_10 Ale Roberto robote zrobił przy tym golu
1
Spokojnie, Wielki Bayern tez miał 1:1 z Sevilla w regulaminowym czasie
3
Puig by sie przydał
2
@sebasek99 nie śmieszne.
3
@heniek168 za czasów Enrique też nie raz gdy przegrywaliśmy to byłem w miare spokojny że jeszcze mogą odwrócić losy meczu
13
przypominając sobie jaką padake na wyjazdach graliśmy przez ostatnie lata to dzisiaj nie ma sie do czego przyczepić
1
@Janas11224 zaraza....
1
To już wolałbym żeby Pique wyleciał
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
chcieliście zmiany to nie narzekajcie teraz
2
@Jakchcesz przyjęcie strzał gol a nie jakieś brandzlowanie, kiwki przez 20 sekund i szukanie jeszcze podania pod bramką
0
Remember The Name!
2
@sevs i jeszcze strzelił nam bramke i cieszył się jak poebany
0
@Cwaniak4 brakuje zaangażowania bo umiejętnosci mają
1
@BarcaInfo wywalic busquetsa i dać puiga... ale nic nie zrobisz
0
@Nazio87 Laporta
nie chce Fonta
1
@kewin logiczne że nie
0
@kuz też tak sobie wmawiam by się pocieszyć XD
2
@FCBGrzesiiek ja mam ikonke strony na pulpicie telefonu i jak chce wejsc to klikam jak w aplikacje
1
@Hubso gdyby Bartomeu już dawno się zwolnił to Messi nawet nie pomyślałby o skorzystaniu z tej klauzuli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@usztafik Bo nie jest robotem i nie bedzie nakur*iać 3 goli co mecz
0
@barcelonaLM a mógł wypłacić XDDD
1
Nie ma sie co dziwić jak mamy najstarszy skład ze wszystkich drużyn z LM teraz, młodziaki teraz robią robote a jak my mamy staruchów którzy dreptają po boisku to nie ma co się łudzić
0
@kulek22 nie tylko na niego....
3
Dawać riqiego i fatiego to może coś z tego jeszcze będzie...
0
Wy serio spodziewaliscie sie czegoś innego? Przecież to było pewne że tak się skończy z obecną grą bayernu a barcelony. Tego gola na 1:1 to i tak nam dali wiec jak narazie nic nie zrobilismy w tym meczu
1
@GadulkiGembulki Gratki! Nie dość że trafiłeś ilość bramek to jeszcze dokładny wynik! :D