ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Pamiętacie mecz z Bayernem w 2015 roku?
Również pierwszy mecz półfinałowy na Camp Nou i wynik 3:0 :D Resztę znacie
Oby teraz poszło tak samo
0
mnie to już nie dziwi tutaj... Za każdym razem tak jest i staram się to ignorować
0
tak z ciekawości jaka cena takiego wyjazdu?
8
Wbijać suby temu kanałowi :) Fajny kontent i zasługują na troszkę więcej
0
nie wiem jak mogliscie dawac wygraną Barcy w tym meczu. Ryzyko w Ch*j ale powodzenia
0
spokojnie na Camp Nou ich rozjadą jak jakąs Huesce
2
Zwyzywał matkę sędziego
11
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
1000 zł to nie dużo w sumie na meczyk na Camp Nou, przejazd i nocleg. Szkoda że nie mam hajsu obecnie bo chętnie zobaczyłbym te Derby :D
2
Ajax pokazał swietna pilke i graja super i w defensywie i w ofensywie wiec co ty gosciu gadasz
0
Coś wyczuwałem gola Piqueta dzisiaj :) nie wiem czemu
0
Spokojnie ludzie gramy na magicznym Camp Nou. Ile razy juz nie z takich wyników wychodzilismy tutaj. :) mamy duzo czasu
0
Miał na lewą ale i tak lepiej spróbować z lewej i tak to nie byla duza odlegosc... to byl 5 metr od bramki. Szkoda ze tak marnują dobre sytuacje
4
Tak jest zawsze krwa. Klepią klepią a takie Rayo jedna akcja i gol xDD To jest śmieszne
0
Mam to samo...
12
25 minuta - MESSI DO ZMIANY, MESSI DREPTA I NIC NIE ROBI, MESSI SIĘ KOŃCZY
26 minuta - BÓG, CRACK, NIESAMOWITY MESSI
0
Brakuje Arthura
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Moze wymęczą... bo mam po kursie 3.10 ze Barca wygra i ponizej 4 goli. Tyle sytuacji zmarnowanych
1
To nara.
0
Liczę na to :) Uwielbiam jak się odpalają i grają piękną piłke, tylko mam nadzieję że będą skuteczni bo nawet mimo dobrej gry to skuteczność leży ostatnio
0
Boję się tego meczu bo słabo wyglądamy na wyjazdach... Ale liczę że w końcu pokażą się z dobrej strony i zniszczą Lyon u nich w domu :)
14
Real jeszcze tą lige wygra jak bedziemy tak przepier*alać
0
Za próbę szacun!
0
Lucho comeback na 1 sezon chociaż :(
2
Fajnie się składa że rewanż na naszym boisku treningowym więc myślę że na luzie do finału
0
Jeszcze by sie Umtiti przydał :/
0
Rajdzik roberto podanie do alby na lewą ktory puszcza messiemu piłeczkę w pole
0
W lidze by ten remis styknął ale drugi mecz w Madrycie... niech sie zepną