32

Pamiętacie mecz z Bayernem w 2015 roku?
Również pierwszy mecz półfinałowy na Camp Nou i wynik 3:0 :D Resztę znacie
Oby teraz poszło tak samo

0

mnie to już nie dziwi tutaj... Za każdym razem tak jest i staram się to ignorować

0

tak z ciekawości jaka cena takiego wyjazdu?

8

Wbijać suby temu kanałowi :) Fajny kontent i zasługują na troszkę więcej

0

nie wiem jak mogliscie dawac wygraną Barcy w tym meczu. Ryzyko w Ch*j ale powodzenia

0

spokojnie na Camp Nou ich rozjadą jak jakąs Huesce

2

Zwyzywał matkę sędziego

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

1000 zł to nie dużo w sumie na meczyk na Camp Nou, przejazd i nocleg. Szkoda że nie mam hajsu obecnie bo chętnie zobaczyłbym te Derby :D

2

Ajax pokazał swietna pilke i graja super i w defensywie i w ofensywie wiec co ty gosciu gadasz

0

Coś wyczuwałem gola Piqueta dzisiaj :) nie wiem czemu

0

Spokojnie ludzie gramy na magicznym Camp Nou. Ile razy juz nie z takich wyników wychodzilismy tutaj. :) mamy duzo czasu

0

Miał na lewą ale i tak lepiej spróbować z lewej i tak to nie byla duza odlegosc... to byl 5 metr od bramki. Szkoda ze tak marnują dobre sytuacje

4

Tak jest zawsze krwa. Klepią klepią a takie Rayo jedna akcja i gol xDD To jest śmieszne

0

Mam to samo...

12

25 minuta - MESSI DO ZMIANY, MESSI DREPTA I NIC NIE ROBI, MESSI SIĘ KOŃCZY

26 minuta - BÓG, CRACK, NIESAMOWITY MESSI

0

Brakuje Arthura

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Moze wymęczą... bo mam po kursie 3.10 ze Barca wygra i ponizej 4 goli. Tyle sytuacji zmarnowanych

1

To nara.

0

Liczę na to :) Uwielbiam jak się odpalają i grają piękną piłke, tylko mam nadzieję że będą skuteczni bo nawet mimo dobrej gry to skuteczność leży ostatnio

0

Boję się tego meczu bo słabo wyglądamy na wyjazdach... Ale liczę że w końcu pokażą się z dobrej strony i zniszczą Lyon u nich w domu :)

14

Real jeszcze tą lige wygra jak bedziemy tak przepier*alać

0

Za próbę szacun!

0

Lucho comeback na 1 sezon chociaż :(

2

Fajnie się składa że rewanż na naszym boisku treningowym więc myślę że na luzie do finału

0

Jeszcze by sie Umtiti przydał :/

0

Rajdzik roberto podanie do alby na lewą ktory puszcza messiemu piłeczkę w pole

0

W lidze by ten remis styknął ale drugi mecz w Madrycie... niech sie zepną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?