37

Jak Bóg tak mówi to tak będzie

0

Myślałem że gol

0

niech się zamienią rocznikami

0

Ale mu naszła pięknie :D

0

LSD*

0

Już bez przesady tutaj to był gol z dupy a ciśniemy jak narazie od straty bramki na 0:1

0

Ale gol z dupska xd.

0

Dlatego się cieszmy i radujmy tym że mamy takiego geniusza jak Messi w drużynie :)

1

Kurde miałem obstawić z remisem na Girone ale speniałem XD

0

2 mecz i już VAR nas ratuje :D Tego nam trzeba było

1

Każdy się dziwi że Messi poszedł sam jakby pierwszy raz go oglądał xD

9

Ciężko się o tym myśli ale ciekawe jak bedzie wyglądała Barca podczas 7000 gola :/

0

Tak czułem tego gola przed wykonaniem że już byłem praktycznie pewny że padnie :D

0

+1

0

Jakich zawodników można się dzisiaj spodziewać na murawie?

4

Szkoda Navasa. Przez 90 min bronił jak tylko sie dało i dostał w końcówce kanał...

2

Brazylia ma akcje, ma strzały i ma szybkośc. Argentyna stoi w miejscu i nie może stworzyć żadnej składnej akcji

2

Coutinho pokazał w meczu Brazylii że jest lepszy od Neymara i to bardzo. Poza pięknym golem nie tracił głupio piłek, nie wdawał się w niepotrzebne dryblingi i dokładnie posyłał podania.

0

ale Neymar jest beznadziejny dzisiaj....

0

Jak Messi sie nie wróci to obrona Argentyny nie istnieje

1

Messi nie ma do kogo grac nosz japier...

3

Pluszek wez dziecko idz w fifke pograj bo meczu nie oglądasz chyba

3

Jeżeli Messi nie pokaże się z podobnej strony jak Ronaldo to ciężko będzie z tą złotą piłką :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie chodzi o cieszynkę z euro tylko tą z Fortnita

0

To jest porażka i brak szacunku do piłkarza. Gość cały sezon pokazuje że jet jednym z najlepszych bramkarzy, że zasługuje na Mundial i to on powinien być podstawowym bramkarzem Niemiec przynajmniej na ten moment a ten frajer stawia Neuera bo więcej osiągnął i jest starszy..

0

No nie da sie nie płakać kur@&

0

Ale kozak omg! :D

6

XDDDD MINA JAKI GORYL

0

Xavi wrócił!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?