ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Jak Bóg tak mówi to tak będzie
0
Myślałem że gol
0
niech się zamienią rocznikami
0
Ale mu naszła pięknie :D
0
LSD*
0
Już bez przesady tutaj to był gol z dupy a ciśniemy jak narazie od straty bramki na 0:1
0
Ale gol z dupska xd.
0
Dlatego się cieszmy i radujmy tym że mamy takiego geniusza jak Messi w drużynie :)
1
Kurde miałem obstawić z remisem na Girone ale speniałem XD
0
2 mecz i już VAR nas ratuje :D Tego nam trzeba było
1
Każdy się dziwi że Messi poszedł sam jakby pierwszy raz go oglądał xD
9
Ciężko się o tym myśli ale ciekawe jak bedzie wyglądała Barca podczas 7000 gola :/
0
Tak czułem tego gola przed wykonaniem że już byłem praktycznie pewny że padnie :D
0
+1
0
Jakich zawodników można się dzisiaj spodziewać na murawie?
4
Szkoda Navasa. Przez 90 min bronił jak tylko sie dało i dostał w końcówce kanał...
2
Brazylia ma akcje, ma strzały i ma szybkośc. Argentyna stoi w miejscu i nie może stworzyć żadnej składnej akcji
2
Coutinho pokazał w meczu Brazylii że jest lepszy od Neymara i to bardzo. Poza pięknym golem nie tracił głupio piłek, nie wdawał się w niepotrzebne dryblingi i dokładnie posyłał podania.
0
ale Neymar jest beznadziejny dzisiaj....
0
Jak Messi sie nie wróci to obrona Argentyny nie istnieje
1
Messi nie ma do kogo grac nosz japier...
3
Pluszek wez dziecko idz w fifke pograj bo meczu nie oglądasz chyba
3
Jeżeli Messi nie pokaże się z podobnej strony jak Ronaldo to ciężko będzie z tą złotą piłką :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie chodzi o cieszynkę z euro tylko tą z Fortnita
0
To jest porażka i brak szacunku do piłkarza. Gość cały sezon pokazuje że jet jednym z najlepszych bramkarzy, że zasługuje na Mundial i to on powinien być podstawowym bramkarzem Niemiec przynajmniej na ten moment a ten frajer stawia Neuera bo więcej osiągnął i jest starszy..
0
No nie da sie nie płakać kur@&
0
Ale kozak omg! :D
6
XDDDD MINA JAKI GORYL
0
Xavi wrócił!!!