0

Obyśmy nie stracili chamsko w końcówce...

0

Powiedz że żartujesz że nie wiesz o tak banalnym systemie? xD Jest tak od zawsze że drugi bramkarz broni w pucharach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Żebyś sie nie zdziwił k*rwa

1

Widziałeś jak to wyjął zajebiscie Lopez?

0

Spokojnie k*rwa dopiero 60minuta gosciu

0

klikaj w boki ekranu gdzie masz widoczny mecz to powinno sie wylaczyc. A jak nie to samo się wylacza

1

Liczę na wejście Alby. On na pewno rozruszałby ten mecz

3

Polecam ci "wziąsć" słownik ortograficzny, świetna zabawa

0

wiem że nie pokonał ale jako jedyny jest w stanie bo widzimy jakie problemy ma z nimi Barcelona :D

17

Jedyny real który jest w stanie pokonać Barcelonę w tym sezonie to Real Sociedad... :p

5

Jak i City tak i My :( ...

3

Za każdym je*anym razem

0

Obyśmy jak City dzisiaj nie stracili passy bez przegranej... Liczę na dobrą drugą połowę i jakiś mały comeback

0

ale zawsze Barcelona ma z nimi takie same problemy :)

5

Ja nie wiem jak taka przed ostatnia beznadziejna Malaga potrafi wygrać na Anoeta 0:2, a nasza zajebista Barcelona nie? xD

11

Znajomy z Madrytu nie odbiera telefonu i zaczynam się niepokoić

0

Jak ktoś powie że Alba nie jest najlepszym LO w tym momencie to niech się mocno walnie w łeb xD

2

Będziesz mu buty lizał jak nam da awans lub zagra dobry mecz...

0

Neymar to był taki Tir który go blokował i zatrzymywał zawszę :D

0

ojoj na Camp Nou boję się dawać under goli na barce :D Ale powodzenia takie 4:0 też bedzie spoko

0

Nowy rok, Stary dobry Messi

29

Liga wygrana to już nie chce się kibicom przyłazić? K*rwa tyle wolnych miejsc a ja bym dał tyle by tam się znaleźć :(

0

400 na klauzle dla niego to spoko, skąd to zaskoczenie. Wątpie by kto kolwiek w najbliższych latach wyłożył za niego takie pieniądze :D

0

haha chciałbym to zobaczyć XDDDD

0

pewniaczek haha :D

0

ja sie jednak obawiam... dużo sytuacji mozemy mieć ale i tak nic nie strzelić... real moze mieć jedną i wyjsc na 1-0... dlatego nie jestem taki pewny

2

Ładować jak mają miejsce... Po co wchodzić do bramki... im wiecej strzałów i sytuacji tym wieksza szansa ze wyjdziemy na prowdzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?