ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obyśmy nie stracili chamsko w końcówce...
0
Powiedz że żartujesz że nie wiesz o tak banalnym systemie? xD Jest tak od zawsze że drugi bramkarz broni w pucharach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Żebyś sie nie zdziwił k*rwa
1
Widziałeś jak to wyjął zajebiscie Lopez?
0
Spokojnie k*rwa dopiero 60minuta gosciu
0
klikaj w boki ekranu gdzie masz widoczny mecz to powinno sie wylaczyc. A jak nie to samo się wylacza
1
Liczę na wejście Alby. On na pewno rozruszałby ten mecz
3
Polecam ci "wziąsć" słownik ortograficzny, świetna zabawa
0
wiem że nie pokonał ale jako jedyny jest w stanie bo widzimy jakie problemy ma z nimi Barcelona :D
17
Jedyny real który jest w stanie pokonać Barcelonę w tym sezonie to Real Sociedad... :p
5
Jak i City tak i My :( ...
3
Za każdym je*anym razem
0
Obyśmy jak City dzisiaj nie stracili passy bez przegranej... Liczę na dobrą drugą połowę i jakiś mały comeback
0
ale zawsze Barcelona ma z nimi takie same problemy :)
5
Ja nie wiem jak taka przed ostatnia beznadziejna Malaga potrafi wygrać na Anoeta 0:2, a nasza zajebista Barcelona nie? xD
1
http://www.sport365.live/en/player/5a5b2f2a7a416470895828/33/110/5a5bb446d5fe2/RealSociedad-FCBarcelona/960/540
11
Znajomy z Madrytu nie odbiera telefonu i zaczynam się niepokoić
0
Jak ktoś powie że Alba nie jest najlepszym LO w tym momencie to niech się mocno walnie w łeb xD
2
Będziesz mu buty lizał jak nam da awans lub zagra dobry mecz...
0
http://www.sport365.live/en/player/5a51e464dbdc3145928352/13/110/5a52388d2fc28/FCBarcelona-LevanteUD/960/540
0
Neymar to był taki Tir który go blokował i zatrzymywał zawszę :D
0
ojoj na Camp Nou boję się dawać under goli na barce :D Ale powodzenia takie 4:0 też bedzie spoko
0
Nowy rok, Stary dobry Messi
29
Liga wygrana to już nie chce się kibicom przyłazić? K*rwa tyle wolnych miejsc a ja bym dał tyle by tam się znaleźć :(
0
400 na klauzle dla niego to spoko, skąd to zaskoczenie. Wątpie by kto kolwiek w najbliższych latach wyłożył za niego takie pieniądze :D
0
haha chciałbym to zobaczyć XDDDD
0
pewniaczek haha :D
0
ja sie jednak obawiam... dużo sytuacji mozemy mieć ale i tak nic nie strzelić... real moze mieć jedną i wyjsc na 1-0... dlatego nie jestem taki pewny
2
Ładować jak mają miejsce... Po co wchodzić do bramki... im wiecej strzałów i sytuacji tym wieksza szansa ze wyjdziemy na prowdzenie