ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz lepiej jakby uderzyl z pierwszej Francuz ...
3
A Co to za roznica czy byl na czystej pozycji czy nie? Przewinienie takie samo a sprawiedliwośc inna jak widac
1
Móglby juz wejsc Dembele
0
Idealny moment na strzelenie gola przez Iniestazo !!! Kocham tego człowieka
0
Zaraz bedzie podnoszenie pucharu haha
0
Jedni kochają drudzy nienawidzą zrozum to...
0
No... strasznie żałuje tego odpadnięcia...
0
A ci ciągle o tej przewrotce omg....
5
Według mnie to Mistrzostwo Ligi nie bedzie takie samo po takim frajerskim odpadnięciu z LM... MIał być świetny sezon a psujemy go czymś takim..,
0
Trzymaj się ... ( co się stało z kocurkiem? ;/ )
1
bedzie tak na 1000 %
1
Spokojnie w 3 połowie nam pójdzie lepiej. Wiadomo że 3 połowy mamy lepsze więc tylko jakaś zmiana od Valverde i roma puchnie
0
Z taką grą uciesze się jak strzelą choćby jednego gola....
0
Gramy dzisiaj świetnie w sumie. Nie ważne na kogo trafimy w półfinale jak dla mnie Finał mamy w kieszeni !
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Obecny real w lidze mistrzów nas przejdzie i tego bardzo się boje...
0
To jest beznadziejny wynik przed rewanzem we Włoszech
0
2:0 nie 0:2 .... Live jest gospodarzem
8
Komentarz usunięty
0
Kurna a liczyłem na wygraną Mistrzostwa bez porażki :/ ae coś tak czułem że w koncu się to wydarzy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Z sezonu na sezon jest coraz mądrzejszy i gra bardzo pewnie. Może brakuje mu już tej szybkości co za młodości ale jemu nie jest ona potrzebna :)
0
ta
1
jak juz mialby być remis to tylko bez bramkowy :D
0
obyś miał rację :)
2
Miałem identyczną sytuację gdy grałem w klubie (rocznik 00) Gdy wybiegałem na mecze z ławki najczęsciej nie potrafiłem nic pokazać gdy na treningach czułem się swietnie i radziłem sobie dobrze. Wszystko przez własnie psychikę... Stres i to wszystko było nie do powstrzymania. Sam trener był zdziwiony że potrafie wiele a nie pokazuję tego na boisku
0
dzisiaj też siadło skromne 50zł i w 2 dni na plus 120zł :D
0
za ostatnie 5 zł zrobiłem 80 :) Może nie dużo ale zawsze jest na dalszą grę ( jutro i Ligę Mistrzów ) Dzięki za podtrzymanie na duchu ziomek
3
I pomyśleć że głupi Daniel Magical na stremie z wywoływania duchów (xd) miał 2 razy wiecej osob oglądających niż dzisiaj kibiców na stadionie Malago haha
0
Dzięki za pocieszenie bo ostatnio nic nie wchodzi i taka wygrana by mnie nieźle pocieszyła przed Ligą Mistrzów :/