0

Juz lepiej jakby uderzyl z pierwszej Francuz ...

3

A Co to za roznica czy byl na czystej pozycji czy nie? Przewinienie takie samo a sprawiedliwośc inna jak widac

1

Móglby juz wejsc Dembele

0

Idealny moment na strzelenie gola przez Iniestazo !!! Kocham tego człowieka

0

Zaraz bedzie podnoszenie pucharu haha

0

Jedni kochają drudzy nienawidzą zrozum to...

0

No... strasznie żałuje tego odpadnięcia...

0

A ci ciągle o tej przewrotce omg....

5

Według mnie to Mistrzostwo Ligi nie bedzie takie samo po takim frajerskim odpadnięciu z LM... MIał być świetny sezon a psujemy go czymś takim..,

0

Trzymaj się ... ( co się stało z kocurkiem? ;/ )

1

bedzie tak na 1000 %

1

Spokojnie w 3 połowie nam pójdzie lepiej. Wiadomo że 3 połowy mamy lepsze więc tylko jakaś zmiana od Valverde i roma puchnie

0

Z taką grą uciesze się jak strzelą choćby jednego gola....

0

Gramy dzisiaj świetnie w sumie. Nie ważne na kogo trafimy w półfinale jak dla mnie Finał mamy w kieszeni !

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Obecny real w lidze mistrzów nas przejdzie i tego bardzo się boje...

0

To jest beznadziejny wynik przed rewanzem we Włoszech

0

2:0 nie 0:2 .... Live jest gospodarzem

8

Komentarz usunięty

0

Kurna a liczyłem na wygraną Mistrzostwa bez porażki :/ ae coś tak czułem że w koncu się to wydarzy

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Z sezonu na sezon jest coraz mądrzejszy i gra bardzo pewnie. Może brakuje mu już tej szybkości co za młodości ale jemu nie jest ona potrzebna :)

0

ta

1

jak juz mialby być remis to tylko bez bramkowy :D

0

obyś miał rację :)

2

Miałem identyczną sytuację gdy grałem w klubie (rocznik 00) Gdy wybiegałem na mecze z ławki najczęsciej nie potrafiłem nic pokazać gdy na treningach czułem się swietnie i radziłem sobie dobrze. Wszystko przez własnie psychikę... Stres i to wszystko było nie do powstrzymania. Sam trener był zdziwiony że potrafie wiele a nie pokazuję tego na boisku

0

dzisiaj też siadło skromne 50zł i w 2 dni na plus 120zł :D

0

za ostatnie 5 zł zrobiłem 80 :) Może nie dużo ale zawsze jest na dalszą grę ( jutro i Ligę Mistrzów ) Dzięki za podtrzymanie na duchu ziomek

3

I pomyśleć że głupi Daniel Magical na stremie z wywoływania duchów (xd) miał 2 razy wiecej osob oglądających niż dzisiaj kibiców na stadionie Malago haha

0

Dzięki za pocieszenie bo ostatnio nic nie wchodzi i taka wygrana by mnie nieźle pocieszyła przed Ligą Mistrzów :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?