0

Szaman Prętów nawiedził Messiego :D

0

Wyprowadzanie akcji ofensywnej przez Barce wyglada jakby bylo puszczone w slowmo...

0

Zero walki, zero wiary. Konczcie ten gwałt... dostawać 5-1 i moze jeszcze wiecej

0

Niestety trzeba przyznac Real z sezonu na sezon jest coraz lepszy a Barca coraz słabsza... Ile to remontad w ostatnim czasie oni muszą robić to jest dramat...

0

Mam nadzieje że nasi będą dzisiaj walczyć mocno od 1 do 90 minuty by odrobić straty... Ale wiem że będzie cięzko niestety :/

19

nawet byś nie dokopał typie xd

3

Komentarz usunięty

0

Nie strzela nic K*rwa... Predziej juve strzeli

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Łysy ze Stajni xD

1

Jedna walona bramka w paryżu by tyle zmieniła :/

0

No chyba ma wyjebane w tę LM i awans. Ma w dupie drużyne

0

Najlepszy ładuje siły na drugą połowe

0

Musimy strzelić do przerwy jeszcze jedną... To bardzo ważny gol

4

Komentarz usunięty

0

ALEŻ MAŁO BRAKOWAŁO :/

1

TO JEST MECZ W KTÓRYM MASCHE MOŻE STRZELIĆ SWOJĄ PIERWSZĄ I NAJWAŻNIEJSZĄ BRAMKĘ W KARIERZE. TERAZ BYŁA OKAZJA :D

19

WSZYSCY SIĘ MÓDLMY ZA BARCE. TO JEST MOŻLIWE

2

JEDZIEMY DALEJ!
JESZCZE JEDNA W TE 20 MINUT CHOCIAŻ. KURWA JAK JA WAS KOCHAM

0

też umiem użyć CTRL + C i CTRL + V

4

TAKI WYNIK Z PSG ! MA BYĆ!

0

japier*ole .... Roberto rly

28

Smutno mi się robi jak słyszę kibiców wykrzykujących imię Luisa Enrique z myślą że już nie będzie naszego wuefisty od najbliższego sezonu :(((

3

Oby tak było z PSG

0

rafinha ajaj.. za dużo sam próbuje

0

własnie ?

0

? ? ?

0

XDDDDDD

0

Ramosik może jeszcze na dobicie cules xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?