ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.sport365.live/en/player/59bce93aca86f120646807/13/110/59bd32d4ac2fb/GetafeCF-FCBarcelona/960/540
0
Szaman Prętów nawiedził Messiego :D
0
Wyprowadzanie akcji ofensywnej przez Barce wyglada jakby bylo puszczone w slowmo...
0
Zero walki, zero wiary. Konczcie ten gwałt... dostawać 5-1 i moze jeszcze wiecej
0
Niestety trzeba przyznac Real z sezonu na sezon jest coraz lepszy a Barca coraz słabsza... Ile to remontad w ostatnim czasie oni muszą robić to jest dramat...
0
Mam nadzieje że nasi będą dzisiaj walczyć mocno od 1 do 90 minuty by odrobić straty... Ale wiem że będzie cięzko niestety :/
19
nawet byś nie dokopał typie xd
3
Komentarz usunięty
0
Nie strzela nic K*rwa... Predziej juve strzeli
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Łysy ze Stajni xD
1
Jedna walona bramka w paryżu by tyle zmieniła :/
0
No chyba ma wyjebane w tę LM i awans. Ma w dupie drużyne
0
Najlepszy ładuje siły na drugą połowe
0
Musimy strzelić do przerwy jeszcze jedną... To bardzo ważny gol
4
Komentarz usunięty
0
ALEŻ MAŁO BRAKOWAŁO :/
1
TO JEST MECZ W KTÓRYM MASCHE MOŻE STRZELIĆ SWOJĄ PIERWSZĄ I NAJWAŻNIEJSZĄ BRAMKĘ W KARIERZE. TERAZ BYŁA OKAZJA :D
19
WSZYSCY SIĘ MÓDLMY ZA BARCE. TO JEST MOŻLIWE
2
JEDZIEMY DALEJ!
JESZCZE JEDNA W TE 20 MINUT CHOCIAŻ. KURWA JAK JA WAS KOCHAM
0
też umiem użyć CTRL + C i CTRL + V
4
TAKI WYNIK Z PSG ! MA BYĆ!
0
japier*ole .... Roberto rly
28
Smutno mi się robi jak słyszę kibiców wykrzykujących imię Luisa Enrique z myślą że już nie będzie naszego wuefisty od najbliższego sezonu :(((
3
Oby tak było z PSG
0
rafinha ajaj.. za dużo sam próbuje
0
własnie ?
0
? ? ?
0
XDDDDDD
0
Ramosik może jeszcze na dobicie cules xd