1

A po co?

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no nareszcie :D

1

Zdecydowanie powinni trafić. Już mnie to denerwuje że nie potrafimy strzelić jednej chociaż bramki z 20 akcji...

1

Ale byśmy teraz dostali w morde ...

0

lepiej już by było jak by normalnie strzelił

1

Po prostu dla Messiego to było za łatwe :D

6

Messi mogł to spokojnie strzelic bez przyjmowania jak miał pustą praktycznie lewą stronę bramki

0

Jak to nie wpadło! 0_o :/

0

10 i jest 1 w tabeli przed cavanim który ma tylko 4 więc Messi jest bardzo do przodu :D a to dopiero faza grupowa 0_o

0

Jakby ktoś tam wypchnął tego Casemiro z tej bramki by nie wybił tej piłki w końcówce :/

23

Komentarz usunięty

1

JPAIROLDE
aw

0

juz nie ma co, 2 minuty do konca

0

Panowie strzelić na 2:0 !!! coraz bardziej się stresuje :D

0

.

5

iniesta co piłe dał *_*

0

oni są na Camp nou, tam jest wiele stanowisk też dla innych komentatorów których dzieli szybka..

1

dokładnie. Musimy jak najszybciej strzelić na 2:0

0

jeden gol i spokój :D

0

ale masz opóznienie xD

0

Jezu jak te straty neymara irytują.......

0

ciupke lżej messi ajajaj :D

0

Jak Busquets gra dobrze to i Barca gra dobrze. Nie od dzis tak jest

0

Gubi te piłki za plecami własnymi ... Często to irytuje

1

Musimy to wygrać! Te 3 pkt są ważne!

0

SUARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

0

działa ci nadal?

1

to na wuj oglądacie mecze z jego komentarzem, właczcie se streama z angielskim ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?