ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A po co?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no nareszcie :D
1
Zdecydowanie powinni trafić. Już mnie to denerwuje że nie potrafimy strzelić jednej chociaż bramki z 20 akcji...
1
Ale byśmy teraz dostali w morde ...
0
lepiej już by było jak by normalnie strzelił
1
Po prostu dla Messiego to było za łatwe :D
6
Messi mogł to spokojnie strzelic bez przyjmowania jak miał pustą praktycznie lewą stronę bramki
0
Jak to nie wpadło! 0_o :/
0
10 i jest 1 w tabeli przed cavanim który ma tylko 4 więc Messi jest bardzo do przodu :D a to dopiero faza grupowa 0_o
0
Jakby ktoś tam wypchnął tego Casemiro z tej bramki by nie wybił tej piłki w końcówce :/
23
Komentarz usunięty
1
JPAIROLDE
aw
0
juz nie ma co, 2 minuty do konca
0
Panowie strzelić na 2:0 !!! coraz bardziej się stresuje :D
0
.
5
iniesta co piłe dał *_*
0
oni są na Camp nou, tam jest wiele stanowisk też dla innych komentatorów których dzieli szybka..
1
dokładnie. Musimy jak najszybciej strzelić na 2:0
0
jeden gol i spokój :D
0
ale masz opóznienie xD
0
Jezu jak te straty neymara irytują.......
1
http://www.sport365.live/en/player/58428d1cd8270362302900/4/226/5842f0a1a6d3a/FCBarcelona-RealMadridCF/960/540
0
ciupke lżej messi ajajaj :D
0
Jak Busquets gra dobrze to i Barca gra dobrze. Nie od dzis tak jest
0
Gubi te piłki za plecami własnymi ... Często to irytuje
1
Musimy to wygrać! Te 3 pkt są ważne!
0
SUARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
0
działa ci nadal?
1
to na wuj oglądacie mecze z jego komentarzem, właczcie se streama z angielskim ....