ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobacz na swój komentarz co ty wypisujesz. I sie spodziewasz normalnej odpowiedzi hah
0
Neymar do kur... Jeszcze wiecej tych przekladanek
0
To nie jest nasz mecz... :/
0
Akurat w ostatnim meczu.....
0
I nos i uszy jeszcze
0
. . . . . sfdw
0
Suarez pokaż co potrafisz! :)
0
Sory nie zauważyłem :/
0
Jeszcze więcej miejsca mu róbcie jeszcze!
0
Nie nie czują. Juz zapomnieli
0
No i wuj... Sie przejmujesz. Real moze nic nie wygrac a my mamy szanse na 2 trofea. A dla cb ważne jest jakies pichichi..
10
Prosze Barca tylko nie na stojąco..
0
Ta i Munira, Masipa i pinto
9
Na luj piszecie wszyscy o tym realu?? Zajmijcie się naszym meczem bo nawet ta wygrana realu nie daje im mistrza w tym momencie
0
Coś czuję że w pierwszej połowie nic nie wpadnie..
0
Strzelić jak najszybciej i jechać za ciosem!
0
Jeszcze się pytasz..
0
hahaha City załamane? Ależ czemu? Przecież zagrali najlepszy mecz w sezonie, robili wszystko by dostać się do finału
1
Nie warto było, Nie warto było oglądać. A szkoda k*rwa gadać, szkoda strzempić ryja..
0
City to są jakieś patałachy.. Jeden z ich ważniejszych meczy to nie mogą wypruć z siebie żył i zagrać jak na te pieniądze przystało? 1 gol to tak dużo ?
0
Dają dupy po prostu
1
Kurczę liczyłem na dogrywkę :D
5
Od kiedy cholera to przekleństwo?
0
30+ niestety.. :/
0
HAHAHAHAHA kolejny karny xDDD
0
Co on robi do swiętego Kapitana Grzmota??
1
Właśnie oddala się najważniejsze trofeum Realu Madryt w tym sezonie ;/
Edit: realu madryt*
0
to by było zbyt piękne :D
0
Brawo już 2 gole przewagi nad Grzmotem ! :D
0
Ale je wykonał pięknie ! wow