0

Zobacz na swój komentarz co ty wypisujesz. I sie spodziewasz normalnej odpowiedzi hah

0

Neymar do kur... Jeszcze wiecej tych przekladanek

0

To nie jest nasz mecz... :/

0

Akurat w ostatnim meczu.....

0

I nos i uszy jeszcze

0

. . . . . sfdw

0

Suarez pokaż co potrafisz! :)

0

Sory nie zauważyłem :/

0

Jeszcze więcej miejsca mu róbcie jeszcze!

0

Nie nie czują. Juz zapomnieli

0

No i wuj... Sie przejmujesz. Real moze nic nie wygrac a my mamy szanse na 2 trofea. A dla cb ważne jest jakies pichichi..

10

Prosze Barca tylko nie na stojąco..

0

Ta i Munira, Masipa i pinto

9

Na luj piszecie wszyscy o tym realu?? Zajmijcie się naszym meczem bo nawet ta wygrana realu nie daje im mistrza w tym momencie

0

Coś czuję że w pierwszej połowie nic nie wpadnie..

0

Strzelić jak najszybciej i jechać za ciosem!

0

Jeszcze się pytasz..

0

hahaha City załamane? Ależ czemu? Przecież zagrali najlepszy mecz w sezonie, robili wszystko by dostać się do finału

1

Nie warto było, Nie warto było oglądać. A szkoda k*rwa gadać, szkoda strzempić ryja..

0

City to są jakieś patałachy.. Jeden z ich ważniejszych meczy to nie mogą wypruć z siebie żył i zagrać jak na te pieniądze przystało? 1 gol to tak dużo ?

0

Dają dupy po prostu

1

Kurczę liczyłem na dogrywkę :D

5

Od kiedy cholera to przekleństwo?

0

30+ niestety.. :/

0

HAHAHAHAHA kolejny karny xDDD

0

Co on robi do swiętego Kapitana Grzmota??

1

Właśnie oddala się najważniejsze trofeum Realu Madryt w tym sezonie ;/
Edit: realu madryt*

0

to by było zbyt piękne :D

0

Brawo już 2 gole przewagi nad Grzmotem ! :D

0

Ale je wykonał pięknie ! wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?