ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar co za trening :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
Na co te zabawy? To nie jest Las Palmas..
0
Czyżby kolejny hat trick? xD
1
Rafinha ty kocie ! :DD
0
Co piłe dał Fernandinho ...
0
No ktoś to przetłumaczył, nie całe ale było widać po ustach że krzyczy ,, Skurwysyny ,, oczywiście po Hiszpansku xD
1
Ale Messi niezłego wk*rwa dostał xD Szacun
0
Można się domyślić co krzyczał xD
0
SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!
0
Niech oni się kurna ogarną bo to porażka..
0
A idź Pan w ....
0
ALE NAS GWAŁCĄ ....
1
CZO TY ĆPIESZ?
0
hah o tym samym pomyslalem :D
0
Co do wuja ?
0
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Czemu typ z Canal + myli ciągle Neymara z Suarezem xDD ?
1
Nie ma za co koledzy :)
0
Da się tylko musisz pojeździć myszką parę razy po ekranie i się pojawi menu i mozesz właczyc :)
2
http://www.sport365.live/en/player/57d7d5f96d805082998800/4/116/57d84b0502947/FCBarcelona-CelticFc/768/432
1
Oglądam tu od 2 lat i jest najlepsza strona jaką kiedykolwiek znalazłem z transmisjami :D
2
http://www.sport365.live/en/player/57d7d5f96d805082998800/4/116/57d84b0502947/FCBarcelona-CelticFc/768/432
0
miałeś racje hah. zwracam honor
2
ZABIJ SIĘ
3
Nie lucho sie wku***ł tylko Barca przegrywa 2-1 i potrzebny jest Luis
1
Co jest do chu.... Masche ...
0
Nasz ty rudzielcu :D
0
Gramy z realem?