1

Neymar co za trening :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

Na co te zabawy? To nie jest Las Palmas..

0

Czyżby kolejny hat trick? xD

1

Rafinha ty kocie ! :DD

0

Co piłe dał Fernandinho ...

0

No ktoś to przetłumaczył, nie całe ale było widać po ustach że krzyczy ,, Skurwysyny ,, oczywiście po Hiszpansku xD

1

Ale Messi niezłego wk*rwa dostał xD Szacun

0

Można się domyślić co krzyczał xD

0

SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!

0

Niech oni się kurna ogarną bo to porażka..

0

A idź Pan w ....

0

ALE NAS GWAŁCĄ ....

1

CZO TY ĆPIESZ?

0

hah o tym samym pomyslalem :D

0

Co do wuja ?

0

Komentarz usunięty

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Czemu typ z Canal + myli ciągle Neymara z Suarezem xDD ?

1

Nie ma za co koledzy :)

0

Da się tylko musisz pojeździć myszką parę razy po ekranie i się pojawi menu i mozesz właczyc :)

1

Oglądam tu od 2 lat i jest najlepsza strona jaką kiedykolwiek znalazłem z transmisjami :D

0

miałeś racje hah. zwracam honor

2

ZABIJ SIĘ

3

Nie lucho sie wku***ł tylko Barca przegrywa 2-1 i potrzebny jest Luis

1

Co jest do chu.... Masche ...

0

Nasz ty rudzielcu :D

0

Gramy z realem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?