11

Komentarz usunięty

0

to ja się nie pisze :D Mam g2

0

Niech Suarez dzisiaj strzeli to przynajmniej nie przegramy.

0

jaka ranga?

0

Przynajmniej kartka Busiego odwołana i bedzie mógł zagrać :D

0

Kartka dla Sergio Busquetsa została odwołana. Hiszpan będzie mógł zagrać w finale CDR :D

0

No chyba logiczne

0

DLACZEGO :(((((

3

A ile razy nas okradali? Już nie srajcie tak.

25

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

1

to by było coś :)

0

Kiedy nie potrafimy nic zrobić z 12 drużyną w tabeli

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Teraz się obudzili xD zamiast cały mecz tak grać

0

Słabo to wygląda oj słabo...

1

Ze 100 na sezon ...

4

Denisik co się rozstrzelał :D Za późno na hat tricka ale 2 gole to świetny wynik :D

0

pierdnąć się zachciało nie wiadomo kiedy

0

Messi

0

imposibel

2

Za co Neymar dostał?

0

No Kameruńczyk to jeszcze, ale nigeryjczyk xD ?

0

Jaką narodowość mu wymyslił bo akurat mnie nie było xD?

2

Neymar co ty jełopie chcesz pokazać.... ?

0

Tomasz Knapik

5

NOSZ DO KURWY. JAK MNIE TE PATAŁACHY WKURWIAJĄ JAPIERDOLE

0

Witam. Co myslicie o tym kuponie? Myslicie że jest okej>?
http://imgur.com/a/Cpy1T

0

jaaaa.... współczuje :/

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?