ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Busquets odwala.... Gra jakby pierwszy raz w piłke grał
0
to by było coś niesamowitego... Chciałbym to zobaczyć bardzo dzisiaj na własne oczy
0
o co k*rwa chodzi ! ?
0
Krwa typie jeszcze 30min... Morda i oglądaj
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
ale City obecnie gra przyzwoicie więc nie obraziłbym się gdyby tak wyglądała 1/8 :)
1
Co z tym Paulinho ? XDD
0
minusik do dziennika dla Paulinho za to :/
3
No, po przegraną od razu ....
0
Ale to wywalczyli haha
0
napewno będzie się starał :) On zawsze się stara
3
Powinniśmy ich ROZ*IERDOLIĆ, a tak to jest niedosyt :)
0
Ręka? Nie przecież 3 sędziów na boisku to za mało by zobaczyć ;)
0
Niewykorzystywanych akcji wciąż przybywało a Barca często tak miała że takie zazwyczaj się mściły :D
5
Kurna powninnismy juz mieć zamknięty mecz po przerwie dawno a tak to jest sraka i remis jak narazie. obysmy szybko coś wykorzystali :/
1
Pacooo w koncu ładnie wykończył "D
0
Już powinno być przynajmniej 2:0 :D
0
Tyle akcji tylko pytanie? Kiedy w końcu siądzie :D ?
1
http://www.sport365.live/en/player/59eef12381c27993786167/2/226/59ef9cd211c5d/RealMurcia-FCBarcelona/960/540
9
Co z nim do ku*wy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i co jak nie potrafi podać piłki raz do adresata?
4
Proponuję nazwę " Messi Stadium " :)
0
oby więcej bo dałem handicap 0:2 na barce xD
0
http://www.sport365.live/en/player/59cb7c15af06e545322312/13/116/59cbf0e1873c6/SportingCP-FCBarcelona/960/540
0
oby bo nie idzie mi widzieć ronaldo mającego tyle samo co messi
0
http://www.sport365.live/en/player/59c0f00c43e94637636331/14/111/59c1764e2baf8/FCBarcelona-SDEibar/960/540
7
Paulinho idzie na tapete, ratuje kuponik :D Obym nie zapeszył i by tego nie zremisowali jeszcze xd
0
Zastanawia mnie do cholery czy oni ten mecz chcą wygrać... Na stojąco klepią sobie i nie wiadomo co chcą zrobić..
0
Brawo k*rwa... W końcu... Jechac dalej bo jedynie Barca mi kupon do kosza jak narazie sprowadza ;D