0

Co ten Busquets odwala.... Gra jakby pierwszy raz w piłke grał

0

to by było coś niesamowitego... Chciałbym to zobaczyć bardzo dzisiaj na własne oczy

0

o co k*rwa chodzi ! ?

0

Krwa typie jeszcze 30min... Morda i oglądaj

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

ale City obecnie gra przyzwoicie więc nie obraziłbym się gdyby tak wyglądała 1/8 :)

1

Co z tym Paulinho ? XDD

0

minusik do dziennika dla Paulinho za to :/

3

No, po przegraną od razu ....

0

Ale to wywalczyli haha

0

napewno będzie się starał :) On zawsze się stara

3

Powinniśmy ich ROZ*IERDOLIĆ, a tak to jest niedosyt :)

0

Ręka? Nie przecież 3 sędziów na boisku to za mało by zobaczyć ;)

0

Niewykorzystywanych akcji wciąż przybywało a Barca często tak miała że takie zazwyczaj się mściły :D

5

Kurna powninnismy juz mieć zamknięty mecz po przerwie dawno a tak to jest sraka i remis jak narazie. obysmy szybko coś wykorzystali :/

1

Pacooo w koncu ładnie wykończył "D

0

Już powinno być przynajmniej 2:0 :D

0

Tyle akcji tylko pytanie? Kiedy w końcu siądzie :D ?

9

Co z nim do ku*wy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

i co jak nie potrafi podać piłki raz do adresata?

4

Proponuję nazwę " Messi Stadium " :)

0

oby więcej bo dałem handicap 0:2 na barce xD

0

oby bo nie idzie mi widzieć ronaldo mającego tyle samo co messi

7

Paulinho idzie na tapete, ratuje kuponik :D Obym nie zapeszył i by tego nie zremisowali jeszcze xd

0

Zastanawia mnie do cholery czy oni ten mecz chcą wygrać... Na stojąco klepią sobie i nie wiadomo co chcą zrobić..

0

Brawo k*rwa... W końcu... Jechac dalej bo jedynie Barca mi kupon do kosza jak narazie sprowadza ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?