8

LAS PALMAS JAK TY MI ZAIMPONOWAŁEŚ W TYM MOMENCIE XD

0

Gdzie jest ten neymar z poprzedniego sezonu... :/

0

3 obrońców to za mało ... ;/

0

#EnriqueOut

0

gdyby nie gole Messiego to barca w tym sezonie byłaby na 8 pozycji w tabeli

1

Każdy mecz jest teraz jak finał xDDDDDDDD

0

No Studio dowalone nieźle

1

JESZCZE TO ODROBIĄ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

CO TO KURWA JEST

3

Najgorsze walentynki w moim zyciu ;)

0

Dostajemy po piździe kurwa szkoda gadać
Gramy gówno i tyle w temacie...

0

przy takiej grze w środku wątpie

0

i jak? dają z siebie wszystko nie?

0

ZAJEB SIE

13

i znów te bezsensowne wrzutki Alvesa będą ....

0

jestem tak samo poważny jak ty

6

i na koniec Arda każdemu robi po Kebsie może? xD

0

Dostaną karmą w morde, jak nie w tym to w kolejnym sezonie .

1

włączyłem 1 minute temu.. ucieszyłem sie za wcześnie ze jest 1-1 ...

8

a co ma się nie cieszyć że strzela gola na wage 3 pkt?

21

nie, nie dostaniesz darmowych biletów

0

Widze wyczucie sarkazmu na wysokim poziomie mają koledzy

0

Może awansują do LaLigi XDD

3

Oby tak wyglądała tabela pod koniec sezonu jak wygląda teraz :D

0

Jest przeciętny. Bez przesady ale 100mln to on wart nie jest. Maximum
60

0

FART FART FART

0

Ale najwidoczniej za duzo tego robi. Zapomniał chyba jak gra się w piłkę bo od kilku miesięcy to nie jest ten Neymar co sprzed sezonu/dwóch ;)

0

XDD dobre umtiti faulował a neymar już nie był faulowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?