ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
LAS PALMAS JAK TY MI ZAIMPONOWAŁEŚ W TYM MOMENCIE XD
0
Gdzie jest ten neymar z poprzedniego sezonu... :/
0
3 obrońców to za mało ... ;/
0
#EnriqueOut
0
gdyby nie gole Messiego to barca w tym sezonie byłaby na 8 pozycji w tabeli
1
http://aliez.me/live/sfjkp9v4vawzx/
1
Każdy mecz jest teraz jak finał xDDDDDDDD
0
No Studio dowalone nieźle
1
JESZCZE TO ODROBIĄ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
CO TO KURWA JEST
3
Najgorsze walentynki w moim zyciu ;)
0
Dostajemy po piździe kurwa szkoda gadać
Gramy gówno i tyle w temacie...
0
przy takiej grze w środku wątpie
0
i jak? dają z siebie wszystko nie?
0
ZAJEB SIE
13
i znów te bezsensowne wrzutki Alvesa będą ....
0
jestem tak samo poważny jak ty
6
i na koniec Arda każdemu robi po Kebsie może? xD
0
Dostaną karmą w morde, jak nie w tym to w kolejnym sezonie .
1
włączyłem 1 minute temu.. ucieszyłem sie za wcześnie ze jest 1-1 ...
8
a co ma się nie cieszyć że strzela gola na wage 3 pkt?
21
nie, nie dostaniesz darmowych biletów
0
Widze wyczucie sarkazmu na wysokim poziomie mają koledzy
0
Może awansują do LaLigi XDD
3
Oby tak wyglądała tabela pod koniec sezonu jak wygląda teraz :D
0
Jest przeciętny. Bez przesady ale 100mln to on wart nie jest. Maximum
60
0
FART FART FART
0
Ale najwidoczniej za duzo tego robi. Zapomniał chyba jak gra się w piłkę bo od kilku miesięcy to nie jest ten Neymar co sprzed sezonu/dwóch ;)
0
XDD dobre umtiti faulował a neymar już nie był faulowany