ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde -3.5 na barce zostało ostatnie na kuponie :( Już się żegnać z wygraną czy jest jakaś szansa ze tylko 1 bramka padnie...?
0
do rożnych, spalonych to ja używam forbeta także polecam serdecznie wyprobowac
0
2018-2006=12?
0
STS to najwieksze gówno nie polecam w wuj... Przeniosłem się na fortunę i jest wielka róznica ;)
1
Ale czy to z realem walczymy o mistrza krwa? Atletico nas goni i zaraz bedzie tak mala przewaga ze jak z nami wygraja lub zremisują to bedzie chjowo...
0
Do roboty! Nie mozemy tego zremisować bo zaraz te Atletico nas dogoni...
1
Realbarca.pl.
1
Nie bylo takiego typu. Były jedynie na jego gola lub wiecej
0
Nie, po prostu się wk*rwił :D
0
CHYBA TER STEGENA NIE WIDZIAŁEŚ!
5
są na stadionie wieć komentują w czas, to telewizja opóźnia obraz :D
10
To nie to że Barca nie potrafi robić sytuacji tylko cięzko im przedrzeć się przez tak gęstą obronę Chelsea i znalezc miejsce na strzał. Willian miał duzo miejsca za kazdym razem i mógł sobie spokojnie strzelać w przeciwieństwie do nas. Dobrze ze ten błąd obrony chelsea udało nam sie wykorzystać...
0
Kazdy o link przyszedł pytać xD
0
Powiedz że to bait...
0
wszystko się może zdarzyć. Może być równie dobrze 0:0, 0:1 dla barcy albo coś takiego. Nikt tego nie wie, ja osobiscie obstawilem 3 kupony jeden z remisem, jeden z wygraną barcy i jeden z DW: 1:1
0
Coutinho? XDDDDDD weź pomyśl człowieku. Typ nie może grać w tym sezonie dla Barcy w LM
5
jak słownik w telefonie może zamienić 180 stopni na 360 ? xDDDDD
0
Kurna Messi takie akcje powinien z zamknietymi oczami kończyć ...
2
Naucz się chłopie czytać i dopiero dodawaj komentarze...
0
oby dla nas te 1-0 xD
3
http://www.sport365.live/en/player/5a7c0c5fb3bf9076773544/14/116/5a7cb58783c8d/ValenciaCF-FCBarcelona/960/540
0
Ale blisko było...
0
1 gol na wyjezdzie i musmy przegrać 1:3 by nie wejśc do finału dlatego wierzę i jestem spokojny jakoś o ten awans :)
0
Haha najlepsze uczucie strzelic gola w koncowce po 90 minutach gwizdów i przekleństw ! Pique musi byc teraz mega szczesliwy :D
0
Czyżby pierwsza przegrana Barcy w tym sezonie LaLiga :( ?
5
No chyba nie Lord_Vader xDDD La Pulga to pchła po hiszpańsku więc dobrze napisał
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mało w ch*j ... Słabo się ogląda taki mecz
0
on jest od strzelania nie od przyjmowania xD
0
na pewno zagra spokojnie ;)