ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malcom musi zostac, niech Messi wejdzie za cou albo suareza
0
Przypomniales mi wlasnie o nim ;( juz zapomnialem w ogóle o tym słodkim czarnuszku
2
Messi by swoją podcinką skończył bez nerwów a Malcom się troszke zesrał
0
Bo na raz się nie atakuje. Pomyśl, ten czarnuch jest taki szybki ze Pique nie zdazy mu wjechac a on wleci w pole karne. Cofa sie i blokuje mu podanie, strzał lub czeka na odpowiedni moment na odbior
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Kur Coutinho strzelaj to a nie wycofujesz do Alby. On nie myśli ostatnio wgl
0
Dobrze weszli w drugą polowe. Nie zaprzepaśćmy tego i wygrajmy to
0
Chcialbys bysmy wyszli na polfinal z realem bez Semedo? Valverde mysli w przód
0
6:1 z zajebistą sevillą a dostajemy 0:2 z gorszą od nich Valencią. Nie rozumiem tego
0
Sport247.live.
0
Skończcie to już :).
0
4:3 w dwumeczu więc nie rozumiem czemu tutaj masz jakiekolwiek wątpliwości czy przechodzimy czy nie
1
A czemu mielibyśmy nie przejść XDD?
0
Suarez? Chyba Messi, akurat Suarez tutaj odwalił zajebiscie, patelnie dał messiemu
1
Za takie akcje ich uwielbiam
1
No i dziękujmy Messiemu że pomógł mu się odblokować :)
8
Xavi is that you?
0
Busiego też brakuje...
0
Kurde ale mi szkoda Jaspera że nie gra regularnie. Widać że jest kotem ale tak to jest jak sie ma dwoch kozaków na bramkę
0
LSD dziś z golami na koncie :)
1
Brakuje mi jego konferencji :(
0
Podczas meczu z realem widziałem choć w lekkim stopniu starego Luisito :) Zawsze go uwielbiałem a gdy gra dobrze to sie zawsze jaram :D
0
Szkoda tej jednej bramki realu bo byłaby czysta manitka ale i tak jest się czym cieszyć :) To była piękna niedziela
9
Dla Valverde nie liczy się zwycięstwo tylko to że Malcom nie wszedł na murawe XD
0
to już nie śmieszy...
0
Krwa rakitiiccc.
0
Sport247.live
9
Obecny herb jest idealny i każdy się do niego przywyczaił. Na wuj ta zmiana...
0
No, fajny byl kursik na -3.5 :).
3
ale co ma real do tego?