3

Teskie za tym ze jak sie nie obejrzało meczu barcy to się żałowało a teraz żałuje ze ich oglądam bo to jest tak nudne ze japier....

0

@Shroud
+1.

0

@koziar dlatego trzeba zmienić jak najszybciej trenera by nie było za późno ...

0

Gdy Messi-Neymar-Suarez strzelili gola w jednym meczu zaczęło się nieprawdopodobne Trio.
Oby w tym przypadku bylo podobnie

0

Tutaj widzicie że Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie różne drużyny *_*

1

@adi7adi8 Pressing za Lucho był zajebisty

4

@Don Lucas Mnie smuci jak widze De Jonga który próbuje grać na klepke i po podaniu od razu się pokazuje a ci przyjmują robiąc 10 kontaktów i podają do tyłu zamiast do przodu....

0

@Mula kariera Barceloną w fifie i wygrana Ligi Mistrzów. Przynajmniej tam jest to mozliwe

1

Jak się nie pozbędziemy jak najszybciej Valverde tylko bedziemy to tak ciągnac o ta Liga bedzie nam odjeżdzac coraz bardziej

0

Chyba Messi jednak wejdzie zaraz XD

1

Barca na wyjeździe vol. 23441284124

0

@PawelLeo jakbysmy grali takim spokojem na wyjazdach to byloby pieknie

1

Suarez jak Ronaldinho haha

1

@MokrySum Przy normalnym trenerze na 100% by gral ale jak zrobi Valverde to nikt nie wie

0

@MichalZZZ i to sie nie zmieni no chyba ze z innym trenerem... A w lidze mistrzów to zobaczymy najbardziej :/

0

@AmigoBlancos ciekawe czy bedzie jeszcze kiedys trojka z barcelony w złotej pilce jak Xavi Messi Iniesta

1

Beka z typa co pisał że Betis X2 jak w masło wchodzi

0

Dembele by przekladał ten strzał jeszcze 3 razy a perez piekne przyjecie kierunkowe i strzal :)

0

Gratki juz ci kupon wszedl juz barca nie ma szans odrobic

0

@kerouac i stwierdzasz to po 17 minutach że jak w masło? Zajebisty typer z ciebie

1

Trzeba byc idiotą by podawać przez srodek długą piłe... Busi nie myśli ostatnio

0

W końcu Grizi zdobędzie tego mistrza :)

0

@MSDCbrzdyk Odsmażałem obiad z wczoraj

4

super wyszedłem do łazienki przy 1:0, wracam po 7 minutach i 4:0... aha

1

@IronSanHybrid Na pewno rozpatrzy twoją sugestie. Dziekujemy za pomoc

0

@kiper09 Jaki Neymar? Mamy kogos takiego?

11

De Jong chce grać szybko z pierwszej a ci sobie wycofują eh
https://streamable.com/amp_player/kgnbv?__twitter_impression=true

0

@donleoJR poleciał przecież był n treningu w Miami z vidalem i innymi

2

@pawel_was Nie wiem czy wiesz że na treningach też duzo się gra i kontuzję można złapać tak samo jak na meczu więc takie pisanie że nic nie zagrał i kontuzja to bez sensu

0

@cisman i nudne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?