ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Teskie za tym ze jak sie nie obejrzało meczu barcy to się żałowało a teraz żałuje ze ich oglądam bo to jest tak nudne ze japier....
0
@Shroud
+1.
0
@koziar dlatego trzeba zmienić jak najszybciej trenera by nie było za późno ...
0
Gdy Messi-Neymar-Suarez strzelili gola w jednym meczu zaczęło się nieprawdopodobne Trio.
Oby w tym przypadku bylo podobnie
0
Tutaj widzicie że Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie różne drużyny *_*
1
@adi7adi8 Pressing za Lucho był zajebisty
4
@Don Lucas Mnie smuci jak widze De Jonga który próbuje grać na klepke i po podaniu od razu się pokazuje a ci przyjmują robiąc 10 kontaktów i podają do tyłu zamiast do przodu....
0
@Mula kariera Barceloną w fifie i wygrana Ligi Mistrzów. Przynajmniej tam jest to mozliwe
1
Jak się nie pozbędziemy jak najszybciej Valverde tylko bedziemy to tak ciągnac o ta Liga bedzie nam odjeżdzac coraz bardziej
0
Chyba Messi jednak wejdzie zaraz XD
1
Barca na wyjeździe vol. 23441284124
0
@PawelLeo jakbysmy grali takim spokojem na wyjazdach to byloby pieknie
1
Suarez jak Ronaldinho haha
1
@MokrySum Przy normalnym trenerze na 100% by gral ale jak zrobi Valverde to nikt nie wie
0
@MichalZZZ i to sie nie zmieni no chyba ze z innym trenerem... A w lidze mistrzów to zobaczymy najbardziej :/
0
@AmigoBlancos ciekawe czy bedzie jeszcze kiedys trojka z barcelony w złotej pilce jak Xavi Messi Iniesta
1
Beka z typa co pisał że Betis X2 jak w masło wchodzi
0
Dembele by przekladał ten strzał jeszcze 3 razy a perez piekne przyjecie kierunkowe i strzal :)
0
Gratki juz ci kupon wszedl juz barca nie ma szans odrobic
0
@kerouac i stwierdzasz to po 17 minutach że jak w masło? Zajebisty typer z ciebie
1
Trzeba byc idiotą by podawać przez srodek długą piłe... Busi nie myśli ostatnio
0
W końcu Grizi zdobędzie tego mistrza :)
0
@MSDCbrzdyk Odsmażałem obiad z wczoraj
4
super wyszedłem do łazienki przy 1:0, wracam po 7 minutach i 4:0... aha
1
@IronSanHybrid Na pewno rozpatrzy twoją sugestie. Dziekujemy za pomoc
0
@kiper09 Jaki Neymar? Mamy kogos takiego?
11
De Jong chce grać szybko z pierwszej a ci sobie wycofują eh
https://streamable.com/amp_player/kgnbv?__twitter_impression=true
0
@donleoJR poleciał przecież był n treningu w Miami z vidalem i innymi
2
@pawel_was Nie wiem czy wiesz że na treningach też duzo się gra i kontuzję można złapać tak samo jak na meczu więc takie pisanie że nic nie zagrał i kontuzja to bez sensu
0
@cisman i nudne :D