0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@justfootball hahahahaha. ...

1

Niech Napoli wygra bo boje się powtórki 7-up’a XD

1

4:1 na wyjeździe? Panowie co sie dzieje dzisiaj z wami

0

@Encore btts/+2.5 pięknie siedzi jak ktoś stawiał

0

@Hakiru nie.

0

@FafitFCB niech tylko spróbują sie go pozbyć

23

Jak Puig jest przy piłce to chce sie go oglądać. Nawet bez piłki bardzo mądrze się porusza i walczy o piłke

0

@kerouac i frustrujący

1

Wraca nasza ukochana! :D
Już zapomniałem jak to jest po meczach barcy gdy nie idzie albo idzie, zobaczymy jak bedzie teraz

1

Ktoś stąd ma zamiar oglądać nowy serial "The English Game" o początkach piłki nożnej :)?

0

@Miciok że to już 7 lat od tego gola XD dopiero co to oglądałem

0

@Batys bez kitu powinni wygrać z 8:2

0

@Hubert102 hehe.

0

De Jong juz grał przecież z realem... i to dobrze grał wiec dziwne ze dzisiaj tak slabo

1

@FafitFCB juz zamknij morde i oglądaj. Nie udało się strzelić i tyle. Utrudniał mu ten strzał obrońca

0

@Deco 20 nic nie zrobił k*rwa w tej sytuacji XD

0

Pomocnicy zamiast zbiegać po piłkę od bocznych to stoją w miejscu xD

0

@ja8215 ja mam git

0

@Jaca27 ja mam +5.5 realu po 2.30 XD

0

@Olkovsky9 ja eleven jak na ten moment

0

@JakubD ale czemu nas pytasz o to

0

@4drian0 jak chcesz grać tu z kontry

0

Spokojnie panowie, na Camp Nou remontada :)

0

@JKrolFCB griz to każdą piłkę wycofuje do tyłu jak na razie więc nie wiem czy tak straszy tych obrońców Napoli XD

1

Vidal na skrzydle sie nie nadaje, powinien byc szybki Fati a Vidal do środka...

0

klepanie, klepanie, klepanie - 25 min barcelony
3 podania i gol - Napoli w minute

0

@LuisSalvano jedyny minus to że gramy na wyjeździe bo to bywa różnie, ale tak to jestem spokojny jakoś o ten mecz, myślę że uda się wywalczyć przyzwoity wynik na rewanż :)

13

Ajajaj blisko było i byłby gol i asysta w debiucie :D Ale i tak udział przy dwóch bramkach w ciągu kilku minut ładnie

0

@qbuteq XD .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?