ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@justfootball hahahahaha. ...
1
Niech Napoli wygra bo boje się powtórki 7-up’a XD
1
4:1 na wyjeździe? Panowie co sie dzieje dzisiaj z wami
0
@Encore btts/+2.5 pięknie siedzi jak ktoś stawiał
0
@Hakiru nie.
0
@FafitFCB niech tylko spróbują sie go pozbyć
23
Jak Puig jest przy piłce to chce sie go oglądać. Nawet bez piłki bardzo mądrze się porusza i walczy o piłke
0
@kerouac i frustrujący
1
Wraca nasza ukochana! :D
Już zapomniałem jak to jest po meczach barcy gdy nie idzie albo idzie, zobaczymy jak bedzie teraz
1
Ktoś stąd ma zamiar oglądać nowy serial "The English Game" o początkach piłki nożnej :)?
0
@Miciok że to już 7 lat od tego gola XD dopiero co to oglądałem
0
@Batys bez kitu powinni wygrać z 8:2
0
@Hubert102 hehe.
0
De Jong juz grał przecież z realem... i to dobrze grał wiec dziwne ze dzisiaj tak slabo
1
@FafitFCB juz zamknij morde i oglądaj. Nie udało się strzelić i tyle. Utrudniał mu ten strzał obrońca
0
@Deco 20 nic nie zrobił k*rwa w tej sytuacji XD
0
Pomocnicy zamiast zbiegać po piłkę od bocznych to stoją w miejscu xD
0
@ja8215 ja mam git
0
@Jaca27 ja mam +5.5 realu po 2.30 XD
0
@Olkovsky9 ja eleven jak na ten moment
0
@JakubD ale czemu nas pytasz o to
0
@4drian0 jak chcesz grać tu z kontry
0
Spokojnie panowie, na Camp Nou remontada :)
0
@JKrolFCB griz to każdą piłkę wycofuje do tyłu jak na razie więc nie wiem czy tak straszy tych obrońców Napoli XD
1
Vidal na skrzydle sie nie nadaje, powinien byc szybki Fati a Vidal do środka...
0
klepanie, klepanie, klepanie - 25 min barcelony
3 podania i gol - Napoli w minute
0
@LuisSalvano jedyny minus to że gramy na wyjeździe bo to bywa różnie, ale tak to jestem spokojny jakoś o ten mecz, myślę że uda się wywalczyć przyzwoity wynik na rewanż :)
13
Ajajaj blisko było i byłby gol i asysta w debiucie :D Ale i tak udział przy dwóch bramkach w ciągu kilku minut ładnie
0
@qbuteq XD .