2

albo gol barcelony

3

Może był słaby z biologii ?

0

na ch*j to tu ?

0

to są minuty spotkania ;) ...........

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

do 3 razy sztuka hehe

2

szczurek xddd

0

wow też umiem uzyć ctrl + c i ctr + v

2

Jaki nurek deklu, dostał w nogi to miał stać i sie nie ruszać? Kazdy by sie przewórcił

0

Kto lepiej gra?

0

macki to ty masz zamiast mózgu ;)

0

Mi jeszcze brakuje 160 dni :D

2

Obawiam się że to nie jest miejsce od tego typu spraw xDDd

11

To raczej pewne

0

To co? żegnamy sie z Pucharem Króla i skupiamy się na lidze?

0

to już wina twojego internetu.. Ja oglądam nic nie ścina

0

Oby więcej było takich sezonów jak ten z triplete :/ To był przepiękny sezon. Nigdy go nie zapomne

4

KOCHAM TEN FILM!!!

0

ty tym komentarzem podsumowałeś swój debilizm

0

Ale k*rwa fart.......

0

Gramy gówno i tyle..

0

Odbieramy piłkę i tracimy po 3 sekundach.... to nie jest to

0

Ale my wujowo gramy ..

2

2 sezony temu od meczu z nimi w którym przegraliśmy zaczęła się magia Barcelony *_* nawet jak by ten mecz dzisiaj przegrali to wierzę że znów pokażą wszystkim kto tu rządzi w reszcie sezonu!

0

kiedy losowanko 1/8?

1

Felipe luis? za co

1

Jak mnie to wkurza ze dopiero pod koniec meczu zaczynają cisnąć ... jakby tak od początku nie mogli grać

3

jaki Paco? to jakiś z Malagi?

2

Najgrosi: 1...
2...
3 kameni w meczach z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?