ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
albo gol barcelony
3
Może był słaby z biologii ?
0
http://pierwsza.tv/player/watch/1356
0
na ch*j to tu ?
0
to są minuty spotkania ;) ...........
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
do 3 razy sztuka hehe
2
szczurek xddd
0
wow też umiem uzyć ctrl + c i ctr + v
2
Jaki nurek deklu, dostał w nogi to miał stać i sie nie ruszać? Kazdy by sie przewórcił
0
Kto lepiej gra?
0
macki to ty masz zamiast mózgu ;)
0
Mi jeszcze brakuje 160 dni :D
2
Obawiam się że to nie jest miejsce od tego typu spraw xDDd
11
To raczej pewne
0
To co? żegnamy sie z Pucharem Króla i skupiamy się na lidze?
0
to już wina twojego internetu.. Ja oglądam nic nie ścina
0
Oby więcej było takich sezonów jak ten z triplete :/ To był przepiękny sezon. Nigdy go nie zapomne
4
KOCHAM TEN FILM!!!
0
ty tym komentarzem podsumowałeś swój debilizm
0
Ale k*rwa fart.......
0
Gramy gówno i tyle..
0
Odbieramy piłkę i tracimy po 3 sekundach.... to nie jest to
0
Ale my wujowo gramy ..
2
2 sezony temu od meczu z nimi w którym przegraliśmy zaczęła się magia Barcelony *_* nawet jak by ten mecz dzisiaj przegrali to wierzę że znów pokażą wszystkim kto tu rządzi w reszcie sezonu!
0
kiedy losowanko 1/8?
1
Felipe luis? za co
1
Jak mnie to wkurza ze dopiero pod koniec meczu zaczynają cisnąć ... jakby tak od początku nie mogli grać
3
jaki Paco? to jakiś z Malagi?
2
Najgrosi: 1...
2...
3 kameni w meczach z Realem