ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar sie na coś jednak przydał dzisiaj xD
0
Jeszcze 15 minut, El Pistolero po hat-tricka !
0
To nie jest ten Neymar dzieki któremu przede wszystkim wygraliśmy Ligę Mistrzów w ostatnim sezonie :/
4
Neymar po wuj strzelałeś? Mogłeś jeszcze zrobić rainbow flick i rabone a przy okazji ruletkę a ty strzelałeś...
2
Mieli wypruwać z siebie żyły by wygrać tą Lige. A tutaj przy wyniku 1-0 grają już na stojąco...
1
Gdyby nie ta przypadkowa bramka w 12 minucie to by był taki kwas...
2
Ale Neymar jest bezproduktywny dzisiaj...
0
Jeszcze hamska reklama Neymara z pokerem haha. Zamiast grać w piłkę jak człowiek to w pokera hajs przej**buje a podatków to nie płaci
6
Szkoda kur** gadać, szkoda szczempić ryja
0
Mogli to strzelić kur Gijon .. Bo te katalończyki to sie nie mogą wziąć do roboty i strzelić na te 2:0 wkoncu
0
Takie setki to sie strzela , on nawet do strzału sie nie przykładał.
0
Co ten Brazylijczyk odp***ala ... ???
7
Sie przeliczą jeszcze i stracą na 1:1 .. Znów klepią jakby juz mieli zapewnione 3 pkt
0
Poza tym Deportivo jakoś specjalnie sie nie broniło w tym meczu
10
Jak Deportivo zremisuje to bedzie frajerstwo
0
Wolałbym by strzelali po 2 z tych ośmiu w tych meczach co przegrali
0
Już wątpie :D 8 min
0
Jeszcze 15 min. Oby Suarez ustrzelił 5 goli to by było coś pięknego ;D
0
Masche z buta wjechał xD
0
Czemu każdy strzał Messiego leci w obronców albo w bramkarza .. :/
0
Co sie odyebalo!
1
To jest fart. Powinno być 1:1...
2
Messi za duzo sie waha i czeka z podaniem lub ze strzałem
0
Bo Messi powinien mu odrazu zagrac i Suarez wbiegał na prostopadłą piłke
2
Wow Bartra. Tak niespodziewane jak charakterystyka na egzaminie gimnazjalnym.
0
Komentarz usunięty
0
Bardziej na treningowe pasują
1
Tak trudno wyciąć komentarz zamiast wklejać cały ekran.
0
Po ch*j Neymar sie zastawia jak i tak upada JPRDL.. xDDDD
0
Dzięki Barca za walkę o te 3 pkt........................ PORAŻKA