0

Neymar sie na coś jednak przydał dzisiaj xD

0

Jeszcze 15 minut, El Pistolero po hat-tricka !

0

To nie jest ten Neymar dzieki któremu przede wszystkim wygraliśmy Ligę Mistrzów w ostatnim sezonie :/

4

Neymar po wuj strzelałeś? Mogłeś jeszcze zrobić rainbow flick i rabone a przy okazji ruletkę a ty strzelałeś...

2

Mieli wypruwać z siebie żyły by wygrać tą Lige. A tutaj przy wyniku 1-0 grają już na stojąco...

1

Gdyby nie ta przypadkowa bramka w 12 minucie to by był taki kwas...

2

Ale Neymar jest bezproduktywny dzisiaj...

0

Jeszcze hamska reklama Neymara z pokerem haha. Zamiast grać w piłkę jak człowiek to w pokera hajs przej**buje a podatków to nie płaci

6

Szkoda kur** gadać, szkoda szczempić ryja

0

Mogli to strzelić kur Gijon .. Bo te katalończyki to sie nie mogą wziąć do roboty i strzelić na te 2:0 wkoncu

0

Takie setki to sie strzela , on nawet do strzału sie nie przykładał.

0

Co ten Brazylijczyk odp***ala ... ???

7

Sie przeliczą jeszcze i stracą na 1:1 .. Znów klepią jakby juz mieli zapewnione 3 pkt

0

Poza tym Deportivo jakoś specjalnie sie nie broniło w tym meczu

10

Jak Deportivo zremisuje to bedzie frajerstwo

0

Wolałbym by strzelali po 2 z tych ośmiu w tych meczach co przegrali

0

Już wątpie :D 8 min

0

Jeszcze 15 min. Oby Suarez ustrzelił 5 goli to by było coś pięknego ;D

0

Masche z buta wjechał xD

0

Czemu każdy strzał Messiego leci w obronców albo w bramkarza .. :/

0

Co sie odyebalo!

1

To jest fart. Powinno być 1:1...

2

Messi za duzo sie waha i czeka z podaniem lub ze strzałem

0

Bo Messi powinien mu odrazu zagrac i Suarez wbiegał na prostopadłą piłke

2

Wow Bartra. Tak niespodziewane jak charakterystyka na egzaminie gimnazjalnym.

0

Komentarz usunięty

0

Bardziej na treningowe pasują

1

Tak trudno wyciąć komentarz zamiast wklejać cały ekran.

0

Po ch*j Neymar sie zastawia jak i tak upada JPRDL.. xDDDD

0

Dzięki Barca za walkę o te 3 pkt........................ PORAŻKA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?