0

Nie moge no...

0

OMG co to miało być!! .....................

0

Sam Alaba mówił że sie nie rusza z Bawarii bo mają tam najlepsze piwo jakie pił.

0

to się ochrzcij!

0

Pękł woreczek :D

58

Szkoda bramkarza :/ , ale graty dla rakitica ze to wykorzystał :D

0

Roberto nie na bramce ?! Dziwne

0

You made my night xD

0

boje sie tego ,, KONOPLANKY ,, xD

0

Donnarumma posadził na ławce Diego Lopeza który posadził na ławce samego Casillasa :) ( 17 lat )

1

Graty za podwyżkę ;)

0

Myśle że drużyna z Madrytu powalczy dzisiaj o zwycięstwo w tych derbach

0

Nie mieli by rytmu meczowego co odbiło by się na jakości gry

0

Powinno być 0 : 0 spokojnie...

0

Komentarz usunięty

0

0

Bardzo dziękuje :D

8

Jakiś link do awatara? :3

0

O kurde to Sandro jeszcze jest w Barcelonie!!? patrze na ławke i jest Sandro .

1

No to MSN do roboty!! :D

0

On nigdy nie przestanie strzelać ! :D

1

Naprawde powinna powstać ksiązka o nim :DD

0

W tym klubie chyba nikt nie potrafi tego strzelić.. niestety to jest jedno ze słabszych ogniw w naszej druzynie

0

ładnie to zrobił i wyszło mu, było blisko więc nie ma co narzekać

1

Mógł być hattrick Suareza w asystach i Messiego w golach :)

0

Niby to już nudne , ale sie zaśmiałem xD

1

tego sie nie spodziewałem :D

1

Super tylko że zamiast Mathieu najbliżej bramki był Busquets

7

Wenger płakał jak oglądał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?