ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie moge no...
0
OMG co to miało być!! .....................
0
Sam Alaba mówił że sie nie rusza z Bawarii bo mają tam najlepsze piwo jakie pił.
0
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_39533.jpg?0
0
to się ochrzcij!
0
Pękł woreczek :D
58
Szkoda bramkarza :/ , ale graty dla rakitica ze to wykorzystał :D
0
Roberto nie na bramce ?! Dziwne
0
You made my night xD
0
boje sie tego ,, KONOPLANKY ,, xD
0
Donnarumma posadził na ławce Diego Lopeza który posadził na ławce samego Casillasa :) ( 17 lat )
1
Graty za podwyżkę ;)
0
Myśle że drużyna z Madrytu powalczy dzisiaj o zwycięstwo w tych derbach
0
Nie mieli by rytmu meczowego co odbiło by się na jakości gry
0
Powinno być 0 : 0 spokojnie...
0
Komentarz usunięty
0
0
Bardzo dziękuje :D
8
Jakiś link do awatara? :3
0
O kurde to Sandro jeszcze jest w Barcelonie!!? patrze na ławke i jest Sandro .
1
No to MSN do roboty!! :D
0
On nigdy nie przestanie strzelać ! :D
1
Naprawde powinna powstać ksiązka o nim :DD
0
W tym klubie chyba nikt nie potrafi tego strzelić.. niestety to jest jedno ze słabszych ogniw w naszej druzynie
0
ładnie to zrobił i wyszło mu, było blisko więc nie ma co narzekać
1
Mógł być hattrick Suareza w asystach i Messiego w golach :)
0
Niby to już nudne , ale sie zaśmiałem xD
1
tego sie nie spodziewałem :D
1
Super tylko że zamiast Mathieu najbliżej bramki był Busquets
7
Wenger płakał jak oglądał xD