ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto dał prace temu sędziemu... do ekstraklasy sie nie nadaje nawet
0
Zmądrzał
0
na co ty sie patrzysz !? xD
0
Suarez sobie pracuje na czerwo, oby sie ogarnął.
6
Kurcze, trzeba im dziś nastrzelać bo na wyjeździe w drugim meczu bedzie ciężko to jest pewne..
0
. .
0
Vidal powinien sie już rozgrzewać...
0
Alves chyba nie czuje rywalizacji z Vidalem.
1
Brawo dla obrony, stadiony świata
0
Komentarz usunięty
3
xD cały real już się cieszył , cała ławka, już 3 punkty świętowali a tu nagle :D
1
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH NIE WIERZE !
0
OMG
2
Napisane jest że 9 stycznia z Granadą najbliższy mecz.. Sam już nie wiem
0
Japier*le... porażka...
0
Rakitic poezja te jego podania
0
.
0
Jeszcze to zremisujemy :D
0
.
0
Messi już czuje Sylwestra :D
3
Masip się bardziej cieszył od niego
0
Za oknem raczej Wielkanoc ale tak czy inaczej Wesołych Świąt :)
7
Szybko przelew Perezowi doszedł :D
2
1 : 2 można właczyć
0
jakim wczorajszym?
11
Pisiont Groszy
0
To już nie pierwszy raz jak remisujemy po takiej sytuacji. Myślałem że wyciągnie wnioski i sie to nie powtórzy ...
2
Ale szmaciarsko te 3 pkt stracilismy, nie wierze w to poprostu...
0
Ale mnie teraz wkurzyli.. serio.
0
tyle okazji by powiększyć wynik na 3 : 0 i wuj... 2 - 2 i strata pkt po raz kolejny