0

Kto dał prace temu sędziemu... do ekstraklasy sie nie nadaje nawet

0

Zmądrzał

0

na co ty sie patrzysz !? xD

0

Suarez sobie pracuje na czerwo, oby sie ogarnął.

6

Kurcze, trzeba im dziś nastrzelać bo na wyjeździe w drugim meczu bedzie ciężko to jest pewne..

0

. .

0

Vidal powinien sie już rozgrzewać...

0

Alves chyba nie czuje rywalizacji z Vidalem.

1

Brawo dla obrony, stadiony świata

0

Komentarz usunięty

3

xD cały real już się cieszył , cała ławka, już 3 punkty świętowali a tu nagle :D

1

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH NIE WIERZE !

0

OMG

2

Napisane jest że 9 stycznia z Granadą najbliższy mecz.. Sam już nie wiem

0

Japier*le... porażka...

0

Rakitic poezja te jego podania

0

.

0

Jeszcze to zremisujemy :D

0

.

0

Messi już czuje Sylwestra :D

3

Masip się bardziej cieszył od niego

0

Za oknem raczej Wielkanoc ale tak czy inaczej Wesołych Świąt :)

7

Szybko przelew Perezowi doszedł :D

2

1 : 2 można właczyć

0

jakim wczorajszym?

11

Pisiont Groszy

0

To już nie pierwszy raz jak remisujemy po takiej sytuacji. Myślałem że wyciągnie wnioski i sie to nie powtórzy ...

2

Ale szmaciarsko te 3 pkt stracilismy, nie wierze w to poprostu...

0

Ale mnie teraz wkurzyli.. serio.

0

tyle okazji by powiększyć wynik na 3 : 0 i wuj... 2 - 2 i strata pkt po raz kolejny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?