101

Jest możliwe wypozyczenie Lewandowskiego na 9 min ? :D

0

A co to?

0

Boże znów do bramki chcą wejsć ...

4

Stracili 1 gola , nawet sie nie zabrali za siebie tylko wciąz grali gunwo i stracili 2 . Nie potrafia odpowiedziec to tak jest

0

Barca gra gunwo i tyle..

0

To było do przewidzenia że stracimy zaraz

0

Czuje jakby to Celta grała jak Barcelona a barcelona jak celta ...

0

no tez jest www.player.pl i wejdz w eleven sports i ogladaj'

0

jak masz playera to tak ja na ps3 ogladam

0

Którzy jestemy obecnie w tabeli jesli moge wiedziec?

0

no rzesz kurrrr...

0

Haha drugi Hajto xD

1

Kurde szkoda Szczęniaka :(. Suarez przynajmniej żólta kartka jak nic powinien dostać. Nie grał w Arsenalu , teraz w pierwszym skladzie gra i kontuzja. Oby sie szybko wyleczył by życzę mu jak nalepiej

0

Masz cos do ter stegena masz co do mnie. Osiongnij to co on i dopiero sie wypowiadaj xD

0

Na początku myslalem ze nie ten mecz właczylem bo zobaczylem stroje, ale wsumie nie są takie złe :D

0

To jest prawdziwy mecz! a nie jakies 6 - 0 realu. i 5 bramek ronaldo.

0

,,Piłka szuka tych głodnych goli Napadziorów,, XD

0

Bamos Bamos xD

0

Zamknął mi morde Neymar 0_o

2

Większość meczu przeważamy i atakujemy, jedno podanie przeciwników i w dupsko ...
Jedyna nadzieja w messim oby cos zdzialal

0

,,tijki tajka,,

0

ale zwalili tą akcje ..

0

No i baterie Vermalenowi wysiadły :(

0

Suarezowi włączył sie tryb z początku poprzedniego sezonu.

4

W roli głownej Kosecki: ,, yyyyyy otóż yyyyyyy ,, To jest takie irytujące!

1

www.futbolhd.pl masz tam z lepszym komentarzem i hd

0

Czy ten kosecki nie ma jakiegos innego tematu niż symulki i padanie?

0

Link do meczu na eleven sporcie z PL komentarzem http://player.pl/eleven,22,s.html#play

0

3

Pamietam jego bramke z atletico jak grał na prawej obronie, na 1 - 1 strzelił z lewej flanki prosto w okienko sezon 2012/2013 Oby tak zagrał jak wtedy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?