ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
101
Jest możliwe wypozyczenie Lewandowskiego na 9 min ? :D
0
A co to?
0
Boże znów do bramki chcą wejsć ...
4
Stracili 1 gola , nawet sie nie zabrali za siebie tylko wciąz grali gunwo i stracili 2 . Nie potrafia odpowiedziec to tak jest
0
Barca gra gunwo i tyle..
0
To było do przewidzenia że stracimy zaraz
0
Czuje jakby to Celta grała jak Barcelona a barcelona jak celta ...
0
no tez jest www.player.pl i wejdz w eleven sports i ogladaj'
0
jak masz playera to tak ja na ps3 ogladam
0
Którzy jestemy obecnie w tabeli jesli moge wiedziec?
0
no rzesz kurrrr...
0
Haha drugi Hajto xD
1
Kurde szkoda Szczęniaka :(. Suarez przynajmniej żólta kartka jak nic powinien dostać. Nie grał w Arsenalu , teraz w pierwszym skladzie gra i kontuzja. Oby sie szybko wyleczył by życzę mu jak nalepiej
0
Masz cos do ter stegena masz co do mnie. Osiongnij to co on i dopiero sie wypowiadaj xD
0
Na początku myslalem ze nie ten mecz właczylem bo zobaczylem stroje, ale wsumie nie są takie złe :D
0
To jest prawdziwy mecz! a nie jakies 6 - 0 realu. i 5 bramek ronaldo.
0
,,Piłka szuka tych głodnych goli Napadziorów,, XD
0
Bamos Bamos xD
0
Zamknął mi morde Neymar 0_o
2
Większość meczu przeważamy i atakujemy, jedno podanie przeciwników i w dupsko ...
Jedyna nadzieja w messim oby cos zdzialal
0
,,tijki tajka,,
0
ale zwalili tą akcje ..
0
No i baterie Vermalenowi wysiadły :(
0
Suarezowi włączył sie tryb z początku poprzedniego sezonu.
4
W roli głownej Kosecki: ,, yyyyyy otóż yyyyyyy ,, To jest takie irytujące!
1
www.futbolhd.pl masz tam z lepszym komentarzem i hd
0
Czy ten kosecki nie ma jakiegos innego tematu niż symulki i padanie?
0
Link do meczu na eleven sporcie z PL komentarzem http://player.pl/eleven,22,s.html#play
0
https://www.facebook.com/soccernewsnl/videos/892128990867052/?fref=nf Suarez myslal ze powie o nim :D
3
Pamietam jego bramke z atletico jak grał na prawej obronie, na 1 - 1 strzelił z lewej flanki prosto w okienko sezon 2012/2013 Oby tak zagrał jak wtedy :D