0

Naprawde swietnie to brzmi :D Kto nie moze sie doczekać?

0

Atletico wygralo ostatnio wysoko z Sevillą, która strzeliła nam niedawno 4 bramki, nie bedzie łatwo jak zawsze oczywiscie , ale czuje ze bedzie ciezej niz ostatnio

0

Wypozyczenie .

0

Oczywiscie ze bedzie w lm , ale w eliminacjach..

1

i tak znamy juz jakie bedą grupy. #MackiPereza!

1

Walony sędzia tylko palucha pokazał

1

Wciągu 2 meczy stracilismy 3 zawodników..

0

Dziwne że Vermalen jeszcze żyje o_o

0

Sędzia na najwyższym poziomie kontroluje przebieg spotkania. Nie ma sie oco bać

0

Klątwa Vermalena wciąż trwa...

0

klątwa vermalena, dopóki jest na boisku wszyscy łapią kontuzje

14

Klątwa Vermalena! . Jak jest na boisku to wszyscy pilkarze po kolei się łamią! Niech go jak najszybciej zdejmą.

0

Oj Ronaldo nie płakał jak oglądał. Złota piłka dla Grzmota juz przesądzone!

3

Świetne , chyba nawet lepsze niż poprzednie. I te legendy na początku ;(

2

współczuje

0

Depay co porobił !

13

I tak nie zdązył dobiec do szpitala na czas.

4

1 minuta i camp nou. Ja wierze xD ( czemu mnie to śmieszy )

0

Mamy przed sobą ważniejsze puchary. Athletic niech mają to trofeum. Bo to może być jedno z ostatnich ich pucharów zdobytych przez pare lub pare naście kolejnych lat.

0

My przynajmniej mamy co odrobic ..

2

10 minut . munir i sandro . ja wierzę .

4

Obrona level kur*a hard . aż szkoda patrzec.

4

Iraizos hattricka strzelił że piłke zabiera ??

0

celność podańpodań dziś to chyba 1 %

0

Niedość że spaliłem dzisiaj pizze to jeszcze piłlarze barcy ciągle są na spalonym..

0

www.futbolhd.pl

2

Pique vs Ramos. Super Filmik

1

120 minuta - gol Aduriz. Nie ma sie co cieszyć. Stracimy jedną bramkę i to może nam popsuć całe to swietowanie.

0

Zamiast Adriano powinien zagrać Mathieu już o wiele lepiej sie prezentuje.

0

No bardzo cięzko było w tej GRUZJI. chciałes powiedzieć Andaluzji chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?