ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Atletico wygralo ostatnio wysoko z Sevillą, która strzeliła nam niedawno 4 bramki, nie bedzie łatwo jak zawsze oczywiscie , ale czuje ze bedzie ciezej niz ostatnio
0
Wypozyczenie .
0
Oczywiscie ze bedzie w lm , ale w eliminacjach..
1
i tak znamy juz jakie bedą grupy. #MackiPereza!
1
Walony sędzia tylko palucha pokazał
1
Wciągu 2 meczy stracilismy 3 zawodników..
0
Dziwne że Vermalen jeszcze żyje o_o
0
Sędzia na najwyższym poziomie kontroluje przebieg spotkania. Nie ma sie oco bać
0
Klątwa Vermalena wciąż trwa...
0
klątwa vermalena, dopóki jest na boisku wszyscy łapią kontuzje
14
Klątwa Vermalena! . Jak jest na boisku to wszyscy pilkarze po kolei się łamią! Niech go jak najszybciej zdejmą.
0
Oj Ronaldo nie płakał jak oglądał. Złota piłka dla Grzmota juz przesądzone!
3
Świetne , chyba nawet lepsze niż poprzednie. I te legendy na początku ;(
2
współczuje
0
Depay co porobił !
13
I tak nie zdązył dobiec do szpitala na czas.
4
1 minuta i camp nou. Ja wierze xD ( czemu mnie to śmieszy )
0
Mamy przed sobą ważniejsze puchary. Athletic niech mają to trofeum. Bo to może być jedno z ostatnich ich pucharów zdobytych przez pare lub pare naście kolejnych lat.
0
My przynajmniej mamy co odrobic ..
2
10 minut . munir i sandro . ja wierzę .
4
Obrona level kur*a hard . aż szkoda patrzec.
4
Iraizos hattricka strzelił że piłke zabiera ??
0
celność podańpodań dziś to chyba 1 %
0
Niedość że spaliłem dzisiaj pizze to jeszcze piłlarze barcy ciągle są na spalonym..
0
www.futbolhd.pl
2
1
120 minuta - gol Aduriz. Nie ma sie co cieszyć. Stracimy jedną bramkę i to może nam popsuć całe to swietowanie.
0
Zamiast Adriano powinien zagrać Mathieu już o wiele lepiej sie prezentuje.
0
No bardzo cięzko było w tej GRUZJI. chciałes powiedzieć Andaluzji chyba