1

Enrique out !














xD

12

Ter stegen - Liga Mistrzów
Claudio Bravo - LaLiga
Luis Suarez - Puchar Króla
xDDDDDDDDDD

37

Real wygrał lige Mistrzów :
United pokonało ich w presezonie 3 : 1
Barca wygrała Lige Mistrzów :
United pokonało ich w presezonie 3 : 1
Przypadek ? Chyba tak

3

Musieli sie kiedyś zemścić za Finał LM 2011

0

#NoNieźle .

1

Złota piłka gwarantowana , Messi już klęka przed Ronaldem

1

Nowy w internetach?

2

niech Messiego sprzedają , on wogóle w tym meczu niewidoczny...

1

aha... tyle powiem

0

Ale huknął zmianą xD

1

Jak myślicie czy gol Messiego w finale z athleticiem bedzie nominowany do Puskas Aword 2015 ?

0

Pogba jest przereklamowany

0

Może wróci jak JJay Joker ? :D

0

to co argentyna wygrała w tym roku już tryplet? o_o no nieźle

0

Nie tylko to je łaczy. Od wszystkich wersji nadal servery to gówno

1

Chech przechodzi do Arsenalu to Messi może wkońcu strzeli chelsea . Ale najgorsze jak trafimy na Arsenal

0

Przynajmniej kebaby dobre robi

8

Piłkarze przynajmniej po treningu bedą mieli darmowe kebaby :D

0

Nie ten mecz kolego. ;)

9

Was też tak irytuje Di Maria?

0

Messi bo z barcelony... Miał pusta bramke strzelił prosto w bramkarza. Miał miejsce do strzału.? trafił znów w piłkarza z przeciwnej drużyny. Jak narazie to Pastore najlepiej gra.

49

La Liga - complete ✔
Champions League - Loading ?
Copa Del Rey - Loading ?

0

Ok dzieki wszystkim za pomoc. :)

0

Panowie opłaca sie brac Canal + ?? Jak to to dlaczego?

1

Przyjaciele mam bardzo ważna sprawe. A sam na tym sie nir znam. A wiec przedresdystkim mam prosbe do posiadaczy Canal +. Gdyz w najblizszym czasie chce korzystac z tej uslugi. Czy moglibyscie napisac mi zalety. Mozliwosci. I takie bardzo pozytywne sprawy? I czy oczywisce polecacie ta usluge? Z gory dzieki

0

Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Vamos Valencia!

0

Ale barca gra dzisiaj gónwo

1

Napewno Suarez wezmie sobie twoje slowa do serca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?