ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Enrique out !
xD
12
Ter stegen - Liga Mistrzów
Claudio Bravo - LaLiga
Luis Suarez - Puchar Króla
xDDDDDDDDDD
37
Real wygrał lige Mistrzów :
United pokonało ich w presezonie 3 : 1
Barca wygrała Lige Mistrzów :
United pokonało ich w presezonie 3 : 1
Przypadek ? Chyba tak
3
Musieli sie kiedyś zemścić za Finał LM 2011
0
#NoNieźle .
1
Złota piłka gwarantowana , Messi już klęka przed Ronaldem
1
Nowy w internetach?
2
niech Messiego sprzedają , on wogóle w tym meczu niewidoczny...
1
aha... tyle powiem
0
Ale huknął zmianą xD
1
Jak myślicie czy gol Messiego w finale z athleticiem bedzie nominowany do Puskas Aword 2015 ?
0
Pogba jest przereklamowany
0
Może wróci jak JJay Joker ? :D
0
to co argentyna wygrała w tym roku już tryplet? o_o no nieźle
0
Nie tylko to je łaczy. Od wszystkich wersji nadal servery to gówno
1
Chech przechodzi do Arsenalu to Messi może wkońcu strzeli chelsea . Ale najgorsze jak trafimy na Arsenal
0
Przynajmniej kebaby dobre robi
8
Piłkarze przynajmniej po treningu bedą mieli darmowe kebaby :D
0
Nie ten mecz kolego. ;)
9
Was też tak irytuje Di Maria?
0
Messi bo z barcelony... Miał pusta bramke strzelił prosto w bramkarza. Miał miejsce do strzału.? trafił znów w piłkarza z przeciwnej drużyny. Jak narazie to Pastore najlepiej gra.
0
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/s720x720/11665495_513827765437604_4395851057951839122_n.jpg?oh=9e2f530a72a26b573a8524c6f7a0856a
1
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11059445_703846836409006_4473045385032057414_n.jpg?oh=8560066ff9803091745e05ce56d4604b&oe=5632B7CF
49
La Liga - complete ✔
Champions League - Loading ?
Copa Del Rey - Loading ?
0
Ok dzieki wszystkim za pomoc. :)
0
Panowie opłaca sie brac Canal + ?? Jak to to dlaczego?
1
Przyjaciele mam bardzo ważna sprawe. A sam na tym sie nir znam. A wiec przedresdystkim mam prosbe do posiadaczy Canal +. Gdyz w najblizszym czasie chce korzystac z tej uslugi. Czy moglibyscie napisac mi zalety. Mozliwosci. I takie bardzo pozytywne sprawy? I czy oczywisce polecacie ta usluge? Z gory dzieki
0
Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Vamos Valencia!
0
Ale barca gra dzisiaj gónwo
1
Napewno Suarez wezmie sobie twoje slowa do serca