1

Komentarz usunięty

0

to wczoraj było El Classico? Nie wiedziałem. jaki wynik?

2

Swietnie by bylo zobaczyc mine Ronaldo jak Messi zaklada mu siate i biegnie dalej. :) bezcenne

0

Kur.. jak jeszcze raz ktos udostepni tu hymp barcy to nie wytrzymam. Nie dosc ze wiekszosci slow pewnie nie znasz to hymn wklejony z wikipedii nie umial bys sam napisac nawet 10 wyrazow z tej piosenki..

0

KOMPROMITACJA! -.-

0

Pograzaja sie z minuty na minute. Sedzia koncz ten mecz -.-

0

Oklaski dla alvesa!!

6

Komentarz usunięty

0

Zespół (R)ozpierdol :D

1

Zamiast Roberto widział bym Xaviego. Bo w ostatnim meczu grał nieziemsko :D

0

Mam nadzieje że dziś powiększy swoje konto :D

0

Bardzo dobry skład. Nie ma Iniesty bo to co on wyprawia od 2 sezonów nie mieści się w głowie. Nie ma naszczeście Alvesa. Jedynie to brakuje mi tu alby. Rakitic ostatnio naprawde potrafi pokazać że portafi grać. MSN - nie ma co mówić :D Nie moge sie doczekać meczu :D jaki wynik obstawiacie?

0

Malaga, tiki taki i kasztanki..

2

Chciales powiedziec Iniesta przez 2 sezony

2

Czego sie spodziewałes? że na połfinał wyjdą rezerwami?

1

Ale grają na Camp Nou

1

Mam pytanie. Wie ktoś ile było w pierwszym meczu Barcy z Villarealem w Pucharze Króla? Jakoś mi z głowy wypadło :D

2

Ronaldo otwiera własny Aqua Park w tą sobote. Wybiera się ktoś?

1

Co by byli gdyby wyszli podstawowym :)?

1

Słabo Messi. Dziś mu zdecydowanie nie idzie.

0

No Suarez się rozkęca :D PS: Ivan dobry mecz gra :)

12

,, Messiemu nie wypadało strzelic bramki na 3 - 1 ,, xD

0

Przed meczem z Malagą zapewne też tak pisałeś ?

1

3 - 1 Bybły lepszym wynikiem przed rewanżem. Barca sie od pierwszych minut bedzie spinać. A z 3 - 1 wyło by troche luźniej. No ale co się stało to sie nie odstanie ;/

0

6 - 0 , Hattrick Messiego , Za szybko sie cieszycie koledzy -.-

0

Oni grają tak jakby im sie nie chciało juz tego meczu wygrac -.-

1

5 - 0 dla barcy mowili...

1

Brawo Atleti. Real upokorzony. Sobota jak marzenie. teraz tylko czekać na jutrzejszy mecz Barcy i wierzyć że uda jej się zdobyć 3 punkty :D

0

Ciesze sie ze atletico wygrywa. Ale co jak co to Ikera mi troche szkoda ;/

0

Sędziowanie w dzisiejszej piłce to jakaś porażka -.-. Zawodnik ledwo dotyka piłkarza i jest faul i żółta kartka. Ale gdy przeciwnik prawie łamie nogi piłkarzowi to nie zamierzają nawet gwizdka to mordy wsadzic i odgwizdać chociarz faulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?