ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
to wczoraj było El Classico? Nie wiedziałem. jaki wynik?
2
Swietnie by bylo zobaczyc mine Ronaldo jak Messi zaklada mu siate i biegnie dalej. :) bezcenne
0
Kur.. jak jeszcze raz ktos udostepni tu hymp barcy to nie wytrzymam. Nie dosc ze wiekszosci slow pewnie nie znasz to hymn wklejony z wikipedii nie umial bys sam napisac nawet 10 wyrazow z tej piosenki..
0
KOMPROMITACJA! -.-
0
Pograzaja sie z minuty na minute. Sedzia koncz ten mecz -.-
0
Oklaski dla alvesa!!
6
Komentarz usunięty
0
Zespół (R)ozpierdol :D
1
Zamiast Roberto widział bym Xaviego. Bo w ostatnim meczu grał nieziemsko :D
0
Mam nadzieje że dziś powiększy swoje konto :D
0
Bardzo dobry skład. Nie ma Iniesty bo to co on wyprawia od 2 sezonów nie mieści się w głowie. Nie ma naszczeście Alvesa. Jedynie to brakuje mi tu alby. Rakitic ostatnio naprawde potrafi pokazać że portafi grać. MSN - nie ma co mówić :D Nie moge sie doczekać meczu :D jaki wynik obstawiacie?
0
Malaga, tiki taki i kasztanki..
2
Chciales powiedziec Iniesta przez 2 sezony
2
Czego sie spodziewałes? że na połfinał wyjdą rezerwami?
1
Ale grają na Camp Nou
1
Mam pytanie. Wie ktoś ile było w pierwszym meczu Barcy z Villarealem w Pucharze Króla? Jakoś mi z głowy wypadło :D
2
Ronaldo otwiera własny Aqua Park w tą sobote. Wybiera się ktoś?
1
Co by byli gdyby wyszli podstawowym :)?
1
Słabo Messi. Dziś mu zdecydowanie nie idzie.
0
No Suarez się rozkęca :D PS: Ivan dobry mecz gra :)
12
,, Messiemu nie wypadało strzelic bramki na 3 - 1 ,, xD
0
Przed meczem z Malagą zapewne też tak pisałeś ?
1
3 - 1 Bybły lepszym wynikiem przed rewanżem. Barca sie od pierwszych minut bedzie spinać. A z 3 - 1 wyło by troche luźniej. No ale co się stało to sie nie odstanie ;/
0
6 - 0 , Hattrick Messiego , Za szybko sie cieszycie koledzy -.-
0
Oni grają tak jakby im sie nie chciało juz tego meczu wygrac -.-
1
5 - 0 dla barcy mowili...
1
Brawo Atleti. Real upokorzony. Sobota jak marzenie. teraz tylko czekać na jutrzejszy mecz Barcy i wierzyć że uda jej się zdobyć 3 punkty :D
0
Ciesze sie ze atletico wygrywa. Ale co jak co to Ikera mi troche szkoda ;/
0
Sędziowanie w dzisiejszej piłce to jakaś porażka -.-. Zawodnik ledwo dotyka piłkarza i jest faul i żółta kartka. Ale gdy przeciwnik prawie łamie nogi piłkarzowi to nie zamierzają nawet gwizdka to mordy wsadzic i odgwizdać chociarz faulu.