22

Od kołyski aż po grób. Ja wierzę!!!.

2

może chce by dotarło do jak największej iloci osób , ja np. dopiero teraz sie dowiedziałem.

18

Alves Mistrz do fanów realu haha: ,, Puchary w tym sezonie Barca 4 : 0 Real ,,

2

A co jeżeli Barcelona dała wygrać Bilbao by chociaż raz jakaś drużyna poczuła się lepiej od nich, a w rewanżu ich zjadą jak chcą?

0

Nie ma sie czego bać. Mamy przecierz Messiegio :D

2

Zdecydowanie wole skład z rafinhą na lewym skrzydle niż z Munirem ..

0

haha mina lucho w tym drugim linku xD

0

2

Komentarz usunięty

1

Pamiętacie jak Totti skopał Balotellego? :D

0

Wracamy!. narazie Suarez i Rakitic jak dla mnie najlepsi

0

Może i rezerwy. No ale bez przesady, oni też powinni umieć grać...

8

Komentarz usunięty

5

Strzelać jak sandro a nie jak dziewczynki ...

0

Ronaldo by się przydał

0

you made my night :DDD

0

Masip #CRACK

2

Mas(akra)ip....

0

Pokazał pazura, jak Suarez zęba .

0

Sandritto ! :D

1

Iniesta wchodzi. Da nam zwycięstwo w 90 minucie , Zobaczycie :D

1

1 - 1 własnie wyrównał Suarez , A dla chelsea Hazard trafił :D

5

Douglas #CRACK .

6

Bo co? Bo jest rudy?!?!?

1

Zapomniałes o Douglasie

0

Mecz życia xDD

2

muszą wygrać koniecznie. Bo real bedzie lepszy

0

hahaha dobre xDDDDDDD

1

Douglas mecz życia

9

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?