ParlesCuyol5
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymarinho :)
0
Rozwalić ich no!
0
Ładnie :D
0
Teraz to trafić ...
0
Kto dziś komentuje mecz?
0
Halilovic mógł by grać u nas zamiast tego Munira który nic nie daje drużynie.
0
Mam nadzieje że ta kontuzja nie zniszczy Messiego
0
No jakie żarty to są ...............................
0
Obiadu dziś nie będzie...
0
nic nie gramy...
0
Kurde walnijcie cos z dystansu tyle okazji było ..
0
Z główki tak ciężko ?
0
Zamiast wjechać porządnym wlizgiem Pique w tą piłkę. to on truchcikiem sobie biegł do niej....
0
Wie ktos gdzie obejrze skrót meczu z leverkuzen z Polskim Komentarzem?
0
haha mina gościa obok Enrique na zdjeciu u góry xD
1
Czemu nie dał Suarezowi ?....
16
Godnie zastąpił Messiego Neymar :D
0
karny! tylko kto wykonuje!? suarez? po hattricka?
0
mascherano mógł by co strzelić wreszcie dla Barcy. Tylko nie samobója :D
1
Akcja Deliszys! . Suarez po hat-tricka
2
a nie czekaj..
0
,, kontuzji Fermelena ,,
3
Tak. Najlepiej straćmy całe msn i niech gra Munir, sanro i roberto w ataku
0
Haha fajnego zmiennika ma Messi. Kurde żeby nie mieć nikogo na zmiane to jest porażka
0
Czy to ta barcelona co wygrała tryplet?
1
Komentarz usunięty
2
Oni wiedzą że przegrywają 3:0 ?
0
Japieprze co za wstyd
0
stój dalej i sie nie ruszaj , doswiadczony bramkarz ...
0
Boże czemu iniesta nie strzelał ! ?