0

Neymarinho :)

0

Rozwalić ich no!

0

Ładnie :D

0

Teraz to trafić ...

0

Kto dziś komentuje mecz?

0

Halilovic mógł by grać u nas zamiast tego Munira który nic nie daje drużynie.

0

Mam nadzieje że ta kontuzja nie zniszczy Messiego

0

No jakie żarty to są ...............................

0

Obiadu dziś nie będzie...

0

nic nie gramy...

0

Kurde walnijcie cos z dystansu tyle okazji było ..

0

Z główki tak ciężko ?

0

Zamiast wjechać porządnym wlizgiem Pique w tą piłkę. to on truchcikiem sobie biegł do niej....

0

Wie ktos gdzie obejrze skrót meczu z leverkuzen z Polskim Komentarzem?

0

haha mina gościa obok Enrique na zdjeciu u góry xD

1

Czemu nie dał Suarezowi ?....

16

Godnie zastąpił Messiego Neymar :D

0

karny! tylko kto wykonuje!? suarez? po hattricka?

0

mascherano mógł by co strzelić wreszcie dla Barcy. Tylko nie samobója :D

1

Akcja Deliszys! . Suarez po hat-tricka

2

a nie czekaj..

0

,, kontuzji Fermelena ,,

3

Tak. Najlepiej straćmy całe msn i niech gra Munir, sanro i roberto w ataku

0

Haha fajnego zmiennika ma Messi. Kurde żeby nie mieć nikogo na zmiane to jest porażka

0

Czy to ta barcelona co wygrała tryplet?

1

Komentarz usunięty

2

Oni wiedzą że przegrywają 3:0 ?

0

Japieprze co za wstyd

0

stój dalej i sie nie ruszaj , doswiadczony bramkarz ...

0

Boże czemu iniesta nie strzelał ! ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?